Kdo je to?
Kdo je Marcel Hirscher? Životopis Marcel Hirscher, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Kdo je Marcel Hirscher?

Kdo je Marcel Hirscher? Životopis, informace, biografie, sport

Marcel Hirscher je legendou alpského lyžování. Jeho nejsilnějšími disciplínami byly slalom a obří slalom. Stal se dvojnásobným olympijským vítězem, sedminásobným mistrem světa a osminásobným celkovým vítězem Světového poháru.
Jeho kariéra se začala rozjíždět doma ve Flachau, kdy se stal juniorským mistrem světa. Jen o týden později, pak při svém debutu ve Světovém poháru, dojel v obřím slalomu na 24. místě. O dva roky později již jel na olympiádu do Kanady jako nejmladší rakouský lyžař po 18 letech. V obřím slalomu zde dojel čtvrtý, do třetího místa mu chybělo jen osm setin sekundy. Páté místo ve slalomu bylo jen dalším znamením, že od mladého lyžaře se dá očekávat velká kariéra. Dle trenérů a okolí jej zdobilo, že neumí prohrávat. Byl jedním z nejsoustředěnějších lyžařů, veškerý svůj volný čas obětoval úspěchu. Když ostatní odpočívali, on řešil vázání, materiál, techniku a jiné věci.
V srpnu 2017 si na prvním tréninku sezony zlomil nohu v kotníku, když při slalomu zavadil o branku. Přesto byla tato olympijská sezóna jednou z nejúspěšnějších, jakou zažil. V roce 2018 se mu narodil syn. Hirscher tehdy prohlásil, že již lyžování nechce podřizovat celý svůj život. V září 2019 definitivně ukončil svou kariéru na vrcholu. Jak prohlásil, je pouze šťastný, že neměl žádné velké zranění a může se věnovat s dětmi fotbalu a jezdit motokros.Kdo je Marcel Hirscher? Životopis Marcel Hirscher, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Hlavní informace o osobě Marcel Hirscher

Národnost: rakouská
Datum narození: 2. 3. 1989
Místo narození: Hallein, Rakousko

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Marcel Hirscher sdílet s kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Nominální mzda? Znáte pojem Remíza? Víte co je Vikýř? Vzpomenete si na definici slova Žumpa?

Klíčová slova: vysvětlení, datum narození, wikipedie, osobnost, biografie, osobnosti, místo narození, národnost, kdy se narodil Marcel Hirscher?, sport, kdo je Marcel Hirscher?, narození, lexikon, Marcel Hirscher, wiki, zajímavosti

Pojem Marcel Hirscher je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat heslo Marcel Hirscher ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Marcel Hirscher ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Marcel Hirscher na Youtube

Zkusit najít heslo Marcel Hirscher ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Marcel Hirscher ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Marcel Hirscher například ve Wikipedii, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Životopis, kdo je Marcel Hirscher? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Marcel Hirscher? Kdy se narodil Marcel Hirscher? Kde se narodil Marcel Hirscher? Marcel Hirscher patří do kategorie Sport

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Marcel Hirscher dejme tomu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marcel Hirscher i v jiné kategorii než je sport.