Kdo je to?
Kdo je to Jitka Asterová? Životopis Jitka Asterová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jitka Asterová?

Kdo je to Jitka Asterová? Stručný životopis

Jitka Asterová je herečka a moderátorka, populární jako poradkyně v sexuální oblasti v pořadu Sexy život na Frekvenci 1. Je absolventkou DAMU, v divadelních rolích vystupovala například v Činoherním klubu, Hudebním divadle v Karlíně nebo v Divadle Ungelt. Ztvárnila role v Žebrácké opeře nebo ve hře Obsluhoval jsem anglického krále a dalších.
Hlavní roli hraje ve hře Slečna Abigail v Divadle U Hasičů. Objevila se ve filmech Šakalí léta či Vratné láhve. Jitka Asterová si zahrála i v seriálech, například v Ulici.Kdo je to Jitka Asterová? Životopis Jitka Asterová, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Jitka Asterová

Národnost: česká
Datum narození: 7.12.1959
Místo narození: Praha

Tento text (Jitka Asterová) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Kampus? Znáte pojem Mainstream? Víte, co je to Šrotovné? Vzpomenete si na definici slova Konsolidace?

Klíčová slova: informace, význam pojmu, lexikon, herectví, slovo, odborný výraz, kdo je Jitka Asterová?, etymologie, popis, formulace, význam slova, pojem, definice, přesný výraz, popis, wiki

Pojem Jitka Asterová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Jitka Asterová ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Jitka Asterová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jitka Asterová ve Wikimedia Commons

Najít termín Jitka Asterová ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jitka Asterová například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Jitka Asterová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jitka Asterová? Kdo to byl Jitka Asterová? Kdy se narodil Jitka Asterová? Kde se narodil Jitka Asterová? Jitka Asterová je v kategorii herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Jitka Asterová třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jitka Asterová i v jiné kategorii než je herectví.