Kdo je to?
Kdo je Lukáš Kolářík? Životopis Lukáš Kolářík, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Lukáš Kolářík

Kdo je Lukáš Kolářík? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Lukáš Kolářík, který se narodil 5. března 1984 v Katovicích v jižních Čechách, je politik, jenž v letech 2021 až 2023 působil jako náměstek ministra vnitra ČR. Od roku 2017 do roku 2021 byl poslancem Poslanecké sněmovny PČR a v letech 2018 až 2022 působil také jako zastupitel jeho rodného městyse Katovice. Je členem politické strany Piráti.
Lukáš Kolářík vystudoval střední školu v jihočeské Blatné, konkrétně obor zaměřený na elektronické počítačové systémy. Po ukončení studia se živil jako manažer obchodu s elektronikou nebo servisní technik. V současné době je veden jako OSVČ, a to v oblasti IT a elektroniky. Je také technickým ředitelem ve společnosti, která se zabývá poradenstvím v oblasti pokladních zařízení. Mimo svou profesní kariéru působí jako místopředseda občanského sdružení Rally fans Katovice.
Do strany Piráti se přidal v roce 2013 a zastával funkci předsedy krajského sdružení Jihočeského kraje. V roce 2017 už působil jako lídr Pirátů v Jihočeském kraji a v říjnu téhož roku byl zvolen poslancem. V Poslanecké sněmovně České republiky po zvolení plnil post místopředsedy Výboru pro bezpečnost a předsedy Podvýboru pro informační technologie. Svou energii věnoval také řešení exekucí. V roce 2021 byl jmenován náměstkem ministra vnitra, ale v červenci 2023 rezignoval z osobních důvodů po incidentu, během kterého měl bránit svou manželku Janu před útokem asistentky. S tou měl mít údajně poměr. Podle jeho slov měla asistentka ohrožovat jeho i jeho ženu nožem. Vedení Pirátů jej poté vyzvalo k zvážení svého působení ve stranických funkcích.Kdo je Lukáš Kolářík? Životopis Lukáš Kolářík, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní data o osobě Lukáš Kolářík

Národnost: česká
Datum narození: 5.3.1884
Místo narození: Katovice, Česká republika

Tento text (Lukáš Kolářík) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Duté vlákno? Víte co je Ponorková nemoc? Vzpomněli byste si co znamená slovo Nedaňový výdaj? Vzpomněli byste si co označuje výraz Chromofobie?

Klíčová slova: biografie, kde se narodil Lukáš Kolářík?, osobnosti, informace, politici, kdo je Lukáš Kolářík?, Lukáš Kolářík, zajímavosti, život, kdy se narodil Lukáš Kolářík?, národnost, datum narození, lexikon, místo narození, Lukáš Kolářík, wiki

Pojem Lukáš Kolářík je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít frázi Lukáš Kolářík ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Lukáš Kolářík na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Lukáš Kolářík ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Lukáš Kolářík ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lukáš Kolářík ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Lukáš Kolářík například ve fulltextu Yahoo.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v metavyhledávači Info.com, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Lukáš Kolářík?

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Lukáš Kolářík? Kdy se narodil Lukáš Kolářík? Kde se narodil Lukáš Kolářík? Lukáš Kolářík patří do kategorie Politici

Kategorie politici, politička v saku, lukáš Kolářík, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Doporučujeme taktéž hledat informace osobnost, osobu, člověka Lukáš Kolářík dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lukáš Kolářík i v jiné kategorii než je politici.