Kdo je to?
Kdo je Jan Nedbal? Životopis Jan Nedbal, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Jan Nedbal?

Kdo je Jan Nedbal? Životopis, informace, biografie, herectví

Jan Nedbal je český herec, který se narodil v Děčíne. Po absolvování střední zdravotnické školy (obor Diplomovaný zdravotnický asistent) vystudoval herectví na katedře Alternativního a loutkového divadla na DAMU v Praze. Po studiu odjel do Norska, kde působil v Divadle Transiteatret – Bergen. Na televizních obrazovkách se začal objevovat v roce 2018 v seriálech Tátové na tahu, Lynč, Specialisté nebo Inspektor. V seriálu Skvrna si zahrál jednu z hlavních postav a ve stejném roce se objevil v minisérii Herec. V seriálu Sestřičky Modrý kód si zahrál jednu z hlavních rolí. V roce 2021 si zahrál milence Boženy Němcové (básníka Václava Bolemíra Nebeského) v několikadílném historickém seriálu Božena. Věnuje se také divadlu, od roku 2019 působí v plzeňském Divadle J. K. Tyla. Hostuje také v pražských divadlech Na zábradlí, v Národním divadle, ve Stavovském divadle a v divadle Alfréd ve dvoře, kde je k vidění v představení Tamura. V představení Werich z roku 2021 ztvárnil Jana Wericha na letní scéně Museum Kampa.Kdo je Jan Nedbal? Životopis Jan Nedbal, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Jan Nedbal

Národnost: česká
Datum narození: 26. 9. 1990
Místo narození: Děčín, Česká republika

Sdílejte tuto stránku s osobností Jan Nedbal se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Bujón? Pamatujete si definici pojmu Křest? Znáte pojem Krátkozrakost? Vzpomněli byste si co znamená slovo Opera?

Klíčová slova: vysvětlení, popis, místo narození, herectví, osobnost, zajímavosti, lexikon, herectví, informace, biografie, wiki, život, narození, osobnosti, Jan Nedbal, kdo je Jan Nedbal?

Pojem Jan Nedbal je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat termín Jan Nedbal ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Jan Nedbal ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Jan Nedbal ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Jan Nedbal ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Jan Nedbal v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Nedbal například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Jan Nedbal?

Nyní již víte Kdo je to Jan Nedbal? Kdy se narodil Jan Nedbal? Kde se narodil Jan Nedbal? Jan Nedbal patří do sekce Herectví

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Jan Nedbal kupř. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Nedbal i v jiné kategorii než je herectví.