Kdo je to?
Kdo je to Jan Nedbal? Životopis Jan Nedbal, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jan Nedbal?

Kdo je to Jan Nedbal? Stručný životopis

Jan Nedbal je český herec, který se narodil v Děčíne. Po absolvování střední zdravotnické školy (obor Diplomovaný zdravotnický asistent) vystudoval herectví na katedře Alternativního a loutkového divadla na DAMU v Praze. Po studiu odjel do Norska, kde působil v Divadle Transiteatret – Bergen. Na televizních obrazovkách se začal objevovat v roce 2018 v seriálech Tátové na tahu, Lynč, Specialisté nebo Inspektor. V seriálu Skvrna si zahrál jednu z hlavních postav a ve stejném roce se objevil v minisérii Herec. V seriálu Sestřičky Modrý kód si zahrál jednu z hlavních rolí. V roce 2021 si zahrál milence Boženy Němcové (básníka Václava Bolemíra Nebeského) v několikadílném historickém seriálu Božena. Věnuje se také divadlu, od roku 2019 působí v plzeňském Divadle J. K. Tyla. Hostuje také v pražských divadlech Na zábradlí, v Národním divadle, ve Stavovském divadle a v divadle Alfréd ve dvoře, kde je k vidění v představení Tamura. V představení Werich z roku 2021 ztvárnil Jana Wericha na letní scéně Museum Kampa.Kdo je to Jan Nedbal? Životopis Jan Nedbal, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Jan Nedbal

Národnost: česká
Datum narození: 26. 9. 1990
Místo narození: Děčín, Česká republika

Líbí se stručný životopis s osobou Jan Nedbal? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Degustace? Rozumíte pojmu Základní mzda? Znáte pojem Atmosféra? Znáte pojem Umami?

Klíčová slova: co je to Jan Nedbal?, heslo, původ slova, wiki, význam, etymologie, pojem, kdo je Jan Nedbal?, slovo, význam slova, odborný výraz, formulace, popis, termín, popis, definice

Pojem Jan Nedbal je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Jan Nedbal

Vyhledat výraz Jan Nedbal ve Wikislovníku

Hledat heslo Jan Nedbal ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jan Nedbal ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Jan Nedbal ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Nedbal například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Jan Nedbal? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jan Nedbal? Kdo to byl Jan Nedbal? Kdy se narodil Jan Nedbal? Kde se narodil Jan Nedbal? Jan Nedbal je v sekci herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jan Nedbal třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Nedbal i v jiné kategorii než je herectví.