Kdo je to?
Kdo je Andrea Bezděková? Životopis Andrea Bezděková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Andrea Bezděková?

Kdo je Andrea Bezděková? Životopis, informace, biografie, modeling

Andrea Bezděková je česká modelka a vítězka soutěže krásy Česká Miss 2016. Bezděková se narodila v Náchodě.
Bezděková zvítězila v domácí soutěži Česká Miss 2016. Díky tomuto vítězství reprezentovala Česko na celosvětové soutěži Miss Universe, která se konala na Filipínách na konci ledna 2017. V té době byla studentkou Fakulty tělesné výchovy a sportu na Karlově Univerzitě v Praze. Ještě před Miss Universe prodělala plastiku nosu.
Bezděková se stala v roce 2023 jednou ze soutěžících v televizní reality show TV Nova, Survivor, kde nakonec skončila na sedmém místě.
Doposud chodila s Martinem Švachem, se kterým se vzali v Thajsku v roce 2017, nicméně sňatek byl u nás v republice neplatný. Pár se po nějaké době definitivně rozešel. Od roku 2021 randila s hercem Markem Lamborou, se kterým se však později také rozešla.
Bezděková miluje sport. Ráda tančí a hraje tenis.Kdo je Andrea Bezděková? Životopis Andrea Bezděková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní informace o osobě Andrea Bezděková

Národnost: česká
Datum narození: 8. 2. 1995
Místo narození: Náchod, Česká republika

Líbí se stručný životopis s osobou Andrea Bezděková? Pak se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Ketodieta? Znáte pojem Dynovačka? Znáte termín Karenční doba? Vzpomenete si na definici slova Remarketing?

Klíčová slova: wiki, vysvětlení, osobnosti, narození, modeling, kdy se narodila Andrea Bezděková?, místo narození, informace, život, lexikon, datum narození, kdo je Andrea Bezděková?, biografie, modeling, životopis, osobnost

Pojem Andrea Bezděková je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Andrea Bezděková lze najít v následujících zdrojích

Hledat pojem Andrea Bezděková ve Wikislovníku

Hledat výraz Andrea Bezděková ve Wikipedii

Vyhledat pojem Andrea Bezděková ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Andrea Bezděková ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Andrea Bezděková ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Andrea Bezděková například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Andrea Bezděková? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Andrea Bezděková? Kdy se narodila Andrea Bezděková? Kde se narodila Andrea Bezděková? Andrea Bezděková je v kategorii Modeling

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Andrea Bezděková dejme tomu v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Andrea Bezděková i v jiné kategorii než je modeling.