Kdo je to?
Kdo je to Dlaždič? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dlaždič? Lidé, profese

Kdo je to Dlaždič?

Jaký je význam slova Dlaždič? Co to znamená?

Dlaždič je řemeslo, které má tradici již z do starověku. U nás se rozšířilo od 13. století, kdy se dláždila náměstí a budovala městská dlažba. Hlavní náplní práce dlaždiče je pokládání nebo opravy dlažby.
K tomu si nejdříve musí připravit podklad, na který pak klade dlaždice nebo dlažební kostky. Tuto práci provádí vkleče, používá šablony a stejné nářadí jako zedník.Kdo je to Dlaždič? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dlaždič? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Dlaždič? s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo Reality show? Znáte pojem Epidemiologie? Víte, co je to Obrtlík? Vzpomenete si na definici slova Ostrov?

Klíčová slova: přesný výraz, pojem, vysvětlení, význam, Dlaždič, přesný význam, wikipedie, význam pojmu, význam slova, profese, popis, přesný výraz, heslo, formulace, Dlaždič, synonymum

Pojem Dlaždič je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Dlaždič lze najít v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Dlaždič na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dlaždič ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Dlaždič v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Dlaždič ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Dlaždič například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Dlaždič? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Dlaždič? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dlaždič? Definice pojmu Dlaždič patří do kategorie Profese

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko kupříkladu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.