Kdo je to?
Kdo je to, byl Vylízanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vylízanec? Lidé, hanlivé

Kdo je to Vylízanec?

Co znamená a jaký je význam slova Vylízanec?

Vylízanec je nadávka člověku mdlého rozumu, s tzv. vylízaným mozkem, tedy člověku hloupému, který se chová nevhodným způsobem, nepřiměřeně věku.
Vylízanec má problém s normálním chováním, které by odpovídalo obvyklým společenským zvyklostem. V ústním projevu velmi často blábolí. Ve svém okolí nebývá většinou oblíbený.Kdo je to, byl Vylízanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vylízanec? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Vylízanec? Potom se podělte s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Wallpaper? Vzpomněli byste si co označuje výraz Fortifikace? Vzpomněli byste si na význam slova Submisivita? Znáte termín Investice?

Klíčová slova: Vylízanec, co znamená, co je to Vylízanec?, odborný výraz, definice, hanlivé, heslo, lexikon, formulace, slovo, popis, synonymum, význam pojmu, přesný význam, wiki, přesný výraz

Pojem Vylízanec je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít Vylízanec ve Wikipedii

Vyhledat heslo Vylízanec ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Vylízanec na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vylízanec ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Vylízanec například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Vylízanec

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Vylízanec? Kdo to byl Vylízanec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vylízanec? Definice pojmu Vylízanec patří do sekce hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Vylízanec i v jiné sekci než v hanlivé.