Kdo je to?
Kdo je Markéta Hrubešová? Životopis Markéta Hrubešová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Markéta Hrubešová?

Kdo je Markéta Hrubešová? Životopis, informace, biografie, herectví

Markéta Hrubešová Kraus je česká filmová, seriálová a divadelní herečka, modelka, kuchařka a moderátorka. Hrubešová se narodila v Praze. Od dětství se věnovala baletu a následně byla členkou Dismanova rozhlasového dětského souboru. Docházela na pražskou jazykovou základní školu v Ostrovní ulici. Následně začala studovat na Státní pražské konzervatoři. Po absolutoriu získala první krátké angažmá ve Východočeském divadle v Pardubicích. Později odešla na volnou nohu. Občas je k vidění v divadle Skelet Pavla Trávníčka.
Hrubešová debutovala ve filmu již v osmi letech ve snímku O ptáku ohniváku (1980). Následovaly snímky Modré z nebe (1983) a Oznamuje se láskám vašim (1989). Zde si jako 17letá zahrála po boku herce Lukáše Vaculíka a se souhlasem rodičů se objevila i v několika erotických scénách. Následně si zahrála v oblíbených snímcích jako Sedím na konári a je mi dobre (1989), Konec básníků v Čechách (1993), Příliš hlučná samota (1994), Ruleta (1995), Zdivočelá země (1997), O princezně z Rimini (1999), Jak básníci neztrácejí naději (2004), Saxána a lexikon kouzel (2011), Jak básníci čekají na zázrak (2016). Doposud se objevila ve více než čtyřiceti filmech.
Hrubešová si zahrála také v televizních seriálech jako Zdivočelá země (1997, 2001 a 2012), Ulice, Reportérka (2015), Kapitán Exner (2017), Dáma a Král (2018), Temný Kraj (2019) a Slunečná (2021).
Díky svému půvabu a vzhledu pracovala rovněž jako fotomodelka. Roku 2005 se jí narodila dcera Christel Lilly Kraus. O dva roky později si vzala svého dlouholetého přítele a fotografa Davida Krause (2007). Roku 2012 načetla audioknihu s názvem Brusinky.Kdo je Markéta Hrubešová? Životopis Markéta Hrubešová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Markéta Hrubešová

Národnost: česká
Datum narození: 17. 3. 1972
Místo narození: Praha, Československo

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Markéta Hrubešová sdílet s kolegy na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Insolvence? Pamatujete si definici pojmu LAN? Znáte pojem Chronograf? Vzpomněli byste si co znamená slovo Průliv?

Klíčová slova: život, herectví, informace, národnost, narození, biografie, osobnosti, wiki, zajímavosti, wikipedie, kde se narodila Markéta Hrubešová?, životopis, lexikon, vysvětlení, osobnost, kdo je Markéta Hrubešová?

Pojem Markéta Hrubešová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat videa s názvem Markéta Hrubešová na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Markéta Hrubešová ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Markéta Hrubešová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Markéta Hrubešová ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Markéta Hrubešová ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Markéta Hrubešová například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Markéta Hrubešová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Markéta Hrubešová? Kdy se narodila Markéta Hrubešová? Kde se narodila Markéta Hrubešová? Markéta Hrubešová je v kategorii Herectví

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Markéta Hrubešová dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Markéta Hrubešová i v jiné kategorii než je herectví.