Kdo je to?
Kdo je to Lucie Vondráčková? Životopis Lucie Vondráčková, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Lucie Vondráčková?

Kdo je to Lucie Vondráčková? Stručný životopis

Lucie Vondráčková, nyní Plekancová, je zpěvačka, herečka, textařka i dabérka. Je neteří zpěvačky Heleny Vondráčkové, hudebníci jsou i její rodiče – matka textařka, otec herec a zpěvák. Lucie Vondráčková již vydala přes deset alb, která jsou vždy vysoce ceněna, a pravidelně se nachází na čelních místech Českého slavíka.
Je absolventkou pražské konzervatoře a Filozofické fakulty UK s titulem PhDr. Věnuje se také moderování a herectví ve filmu i v divadle, dabuje a působí i v rozhlase.Kdo je to Lucie Vondráčková? Životopis Lucie Vondráčková, lidé, osobnosti z herectví

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Lucie Vondráčková s kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Lucie Vondráčková

Národnost: česká
Datum narození: 8. března 1980
Místo narození: Praha

Víte, co je to Ischias? Znáte pojem Sentiment? Pamatujete si definici pojmu Podzemnice olejná? Víte, co je to Cui bono?

Klíčová slova: význam, kdo to je, význam slova, co znamená, přesný význam, Lucie Vondráčková, pojem, definice, vysvětlení, popis, slovo, význam pojmu, popis, co je to Lucie Vondráčková?, původ slova

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Lucie Vondráčková? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Lucie Vondráčková? Kdo to byl Lucie Vondráčková? Kdy se narodil Lucie Vondráčková? Kde se narodil Lucie Vondráčková? Lucie Vondráčková se nachází v kategorii herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Lucie Vondráčková dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lucie Vondráčková i v jiné kategorii než je herectví.