Kdo je to?
Kdo je Jennifer Lawrence? Životopis Jennifer Lawrence, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Jennifer Lawrence

Kdo je Jennifer Lawrence? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Jennifer Lawrence je talentovaná americká herečka. Objevila se nejprve v televizních seriálech a několika nezávislých snímcích a ihned byla nominována na řadu ocenění včetně Oscara a Zlatého glóbu. Uznání získala i z akční filmy X-Men a Hunger Games.
Zlatým glóbem i Oscarem byl oceněn její výkon ve filmu Terapie láskou a Špinavý trik. Jennifer Lawrence patří k nejdražším herečkám Hollywoodu. Má již třetí Zlatý glóbus za film Joy.Kdo je Jennifer Lawrence? Životopis Jennifer Lawrence, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Jennifer Lawrence

Národnost: USA
Datum narození: 15. srpna 1990
Místo narození: Louisville

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jennifer Lawrence? se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Logopedie? Vzpomněli byste si na význam slova Sinice? Znáte termín Antifa? Znáte definici termínu Fortuna?

Klíčová slova: narození, osobnost, místo narození, Jennifer Lawrence, kde se narodila Jennifer Lawrence?, informace, wikipedie, datum narození, vysvětlení, Jennifer Lawrence, osobnosti, wiki, herectví, život, životopis, lexikon

Pojem Jennifer Lawrence je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít heslo Jennifer Lawrence ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Jennifer Lawrence ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Jennifer Lawrence ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Jennifer Lawrence ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jennifer Lawrence ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Jennifer Lawrence například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jennifer Lawrence

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Jennifer Lawrence? Kdy se narodila Jennifer Lawrence? Kde se narodila Jennifer Lawrence? Jennifer Lawrence je v kategorii Herectví

Kategorie herectví, herec zelené oči detail, jennifer Lawrence, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Jennifer Lawrence např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jennifer Lawrence i v jiné kategorii než je herectví.