Kdo je to?
Kdo je to Jennifer Lawrence? Životopis Jennifer Lawrence, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jennifer Lawrence?

Kdo je to Jennifer Lawrence? Stručný životopis

Jennifer Lawrence je talentovaná americká herečka. Objevila se nejprve v televizních seriálech a několika nezávislých snímcích a ihned byla nominována na řadu ocenění včetně Oscara a Zlatého glóbu. Uznání získala i z akční filmy X-Men a Hunger Games.
Zlatým glóbem i Oscarem byl oceněn její výkon ve filmu Terapie láskou a Špinavý trik. Jennifer Lawrence patří k nejdražším herečkám Hollywoodu. Má již třetí Zlatý glóbus za film Joy.Kdo je to Jennifer Lawrence? Životopis Jennifer Lawrence, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Jennifer Lawrence

Národnost: USA
Datum narození: 15. srpna 1990
Místo narození: Louisville

Popis osobnosti Jennifer Lawrence můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Imunita? Znáte definici termínu HDMI? Znáte termín Holandská káva? Pamatujete si definici pojmu Spotřebitelský úvěr?

Klíčová slova: pojem, slovo, původ slova, formulace, heslo, význam, význam pojmu, herectví, odborný výraz, kdo to je, Jennifer Lawrence, co znamená, přesný výraz, definice, wiki, popis

Pojem Jennifer Lawrence je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít Jennifer Lawrence ve Wikislovníku

Najít slovo Jennifer Lawrence v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Jennifer Lawrence na Google.cz

Zkusit najít frázi Jennifer Lawrence ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jennifer Lawrence například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jennifer Lawrence

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Jennifer Lawrence? Kdo to byl Jennifer Lawrence? Kdy se narodil Jennifer Lawrence? Kde se narodil Jennifer Lawrence? Jennifer Lawrence se nachází v sekci herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Jennifer Lawrence řekněme ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jennifer Lawrence i v jiné kategorii než je herectví.