Kdo je to?
Kdo je Jennifer Lawrence? Životopis Jennifer Lawrence, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Jennifer Lawrence?

Kdo je Jennifer Lawrence? Životopis, informace, biografie, herectví

Jennifer Lawrence je talentovaná americká herečka. Objevila se nejprve v televizních seriálech a několika nezávislých snímcích a ihned byla nominována na řadu ocenění včetně Oscara a Zlatého glóbu. Uznání získala i z akční filmy X-Men a Hunger Games.
Zlatým glóbem i Oscarem byl oceněn její výkon ve filmu Terapie láskou a Špinavý trik. Jennifer Lawrence patří k nejdražším herečkám Hollywoodu. Má již třetí Zlatý glóbus za film Joy.Kdo je Jennifer Lawrence? Životopis Jennifer Lawrence, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Jennifer Lawrence

Národnost: USA
Datum narození: 15. srpna 1990
Místo narození: Louisville

Popis osobnosti Jennifer Lawrence můžete sdílet s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Omeprazol? Pamatujete si definici pojmu Rýže Basmati? Znáte termín OTG? Vzpomněli byste si co znamená slovo Mrtvý tah?

Klíčová slova: kdo je Jennifer Lawrence?, místo narození, Jennifer Lawrence, národnost, život, vysvětlení, narození, Jennifer Lawrence, wikipedie, lexikon, životopis, osobnost, zajímavosti, biografie, herectví, datum narození

Pojem Jennifer Lawrence je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít slovo Jennifer Lawrence v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Jennifer Lawrence ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Jennifer Lawrence na Youtube

Zkusit najít termín Jennifer Lawrence ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jennifer Lawrence ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Jennifer Lawrence například v Google obrázcích, v Google překladači, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Životopis, kdo je Jennifer Lawrence? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Jennifer Lawrence? Kdy se narodila Jennifer Lawrence? Kde se narodila Jennifer Lawrence? Jennifer Lawrence se nachází v kategorii Herectví

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Jennifer Lawrence dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jennifer Lawrence i v jiné kategorii než je herectví.