Kdo je to?
Kdo je to Inženýr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Inženýr? Lidé, Školství

Kdo je to Inženýr?

Co znamená a jaký je význam slova Inženýr?

Inženýr je vysokoškolský titul dosahovaný v oblasti technických věd a technologií, ekonomie, zemědělství, lesnictví nebo vojenství.
Aby student dosáhl inženýrského titulu, musí v České republice absolvovat předchozí bakalářské studium a poté úspěšné dokončit navazující studium, které obvykle má délku 1-3 roky. Na závěr studia student obhajuje diplomovou práci a skládá státní závěrečnou zkoušku.
Po získání titulu inženýr může následovat další studium, a to v doktorském programu.
Titul má zkratku Ing. a umísťuje se před jméno. Má mužskou i ženskou podobu: tedy inženýr i inženýrka.Kdo je to Inženýr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Inženýr? Lidé, Školství

Zaujala vás definice slova Inženýr? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu WinRAR? Znáte termín Hierarchie? Znáte definici termínu IQOS? Víte, co je to Výstružník?

Klíčová slova: definice, etymologie, co znamená, původ slova, termín, Inženýr, lexikon, Školství, přesný výraz, Inženýr, vysvětlení, pojem, synonymum, význam slova, wiki, přesný výraz

Pojem Inženýr je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít pojem Inženýr ve vyhledávači Yahoo

Hledat frázi Inženýr ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Inženýr ve Wikipedii

Vyhledat heslo Inženýr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Inženýr na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Inženýr například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Inženýr

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Inženýr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Inženýr? Definice pojmu Inženýr je v kategorii Školství

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Doporučujeme taktéž hledat informace výraz,heslo, text, pojem dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Radíme proto zkusit hledat pojem Inženýr v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je Školství.