Kdo je to?
Kdo je to Inženýr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Inženýr? Lidé, Školství

Inženýr

Jaký je význam slova Inženýr? Co to znamená?

Inženýr je vysokoškolský titul dosahovaný v oblasti technických věd a technologií, ekonomie, zemědělství, lesnictví nebo vojenství.
Aby student dosáhl inženýrského titulu, musí v České republice absolvovat předchozí bakalářské studium a poté úspěšné dokončit navazující studium, které obvykle má délku 1-3 roky. Na závěr studia student obhajuje diplomovou práci a skládá státní závěrečnou zkoušku.
Po získání titulu inženýr může následovat další studium, a to v doktorském programu.
Titul má zkratku Ing. a umísťuje se před jméno. Má mužskou i ženskou podobu: tedy inženýr i inženýrka.Kdo je to Inženýr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Inženýr? Lidé, Školství

Uvedený text s definicí slova Inženýr můžete samozřejmě sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu WinZip? Pamatujete si definici pojmu Kyberšikana? Znáte definici termínu EBD? Vzpomněli byste si co znamená slovo Matcha?

Klíčová slova: popis, přesný význam, původ slova, termín, přesný výraz, wiki, Inženýr, Inženýr, Školství, odborný výraz, wikipedie, význam slova, slovo, pojem, co znamená, informace

Pojem Inženýr je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Inženýr zkuste tyto odkazy

Hledat termín Inženýr na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Inženýr ve Wikimedia Commons

Hledat termín Inženýr na Google.cz

Najít termín Inženýr v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít termín Inženýr ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Inženýr například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Inženýr, definice, vysvětlení pojmu

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit Kdo je to Inženýr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Inženýr? Definice pojmu Inženýr je v sekci Školství

Kategorie Školství, zelená tabule, inženýr, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též zkusit najít informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Školství).