Kdo je to?
Kdo je to Inženýr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Inženýr? Lidé, Školství

Kdo je to Inženýr?

Jaký je význam slova Inženýr? Co to znamená?

Inženýr je vysokoškolský titul dosahovaný v oblasti technických věd a technologií, ekonomie, zemědělství, lesnictví nebo vojenství.
Aby student dosáhl inženýrského titulu, musí v České republice absolvovat předchozí bakalářské studium a poté úspěšné dokončit navazující studium, které obvykle má délku 1-3 roky. Na závěr studia student obhajuje diplomovou práci a skládá státní závěrečnou zkoušku.
Po získání titulu inženýr může následovat další studium, a to v doktorském programu.
Titul má zkratku Ing. a umísťuje se před jméno. Má mužskou i ženskou podobu: tedy inženýr i inženýrka.Kdo je to Inženýr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Inženýr? Lidé, Školství

Definici slova Inženýr můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Advent? Znáte definici termínu Dark web? Znáte definici termínu Advent? Pamatujete si definici pojmu Amfetamin?

Klíčová slova: význam pojmu, Školství, wiki, synonymum, Školství, vysvětlení, popis, heslo, pojem, informace, etymologie, wikipedie, Inženýr, Inženýr, termín, odborný výraz

Pojem Inženýr je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Inženýr

Hledat výraz Inženýr v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Inženýr na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Inženýr ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Inženýr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Inženýr ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Inženýr například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google obrázcích nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Inženýr

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Inženýr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Inženýr? Definice pojmu Inženýr je v kategorii Školství

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Vyzkoušejte nalézt pojem, text, definici, dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Inženýr i jinde než v sekci než v Školství.