Kdo je to?
Kdo je to Inženýr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Inženýr? Lidé, Školství

Kdo je to Inženýr?

Co znamená a jaký je význam slova Inženýr?

Inženýr je vysokoškolský titul dosahovaný v oblasti technických věd a technologií, ekonomie, zemědělství, lesnictví nebo vojenství.
Aby student dosáhl inženýrského titulu, musí v České republice absolvovat předchozí bakalářské studium a poté úspěšné dokončit navazující studium, které obvykle má délku 1-3 roky. Na závěr studia student obhajuje diplomovou práci a skládá státní závěrečnou zkoušku.
Po získání titulu inženýr může následovat další studium, a to v doktorském programu.
Titul má zkratku Ing. a umísťuje se před jméno. Má mužskou i ženskou podobu: tedy inženýr i inženýrka.Kdo je to Inženýr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Inženýr? Lidé, Školství

Sdílejte text pojmu Inženýr s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Dusík? Pamatujete si definici pojmu Kotoučová pila? Znáte definici termínu Offline? Vzpomněli byste si co znamená slovo Poplužní dvůr?

Klíčová slova: co znamená, lexikon, synonymum, Inženýr, význam pojmu, Školství, heslo, význam, vysvětlení, informace, původ slova, etymologie, Školství, slovo, pojem, wiki

Pojem Inženýr je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Inženýr zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat výraz Inženýr ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Inženýr ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Inženýr na Google obrázcích

Hledat slovo Inženýr ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít pojem Inženýr ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Inženýr například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Inženýr, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Inženýr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Inženýr? Definice pojmu Inženýr se nachází v kategorii Školství

Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Aktuální informace lze většinou nalézt pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Inženýr i v jiné sekci než v Školství.