Kdo je to?
Kdo je to, byl Identifikovaná osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Identifikovaná osoba? Lidé, podnikání

Kdo je to Identifikovaná osoba?

Jaký je význam slova Identifikovaná osoba? Co to znamená?

Identifikovaná osoba je buď osoba identifikovaná k dani, nebo osoba povinná k dani, pokud dosud není plátcem, či právnická osoba nepovinná k dani v případě, že v tuzemsku nakupuje zboží z jiného členského státu a toto zboží je předmětem daně. Identifikovaná osoba podává přiznání k DPH a podniká – li také přes hranice, musí podat i souhrnné hlášení. Pokud se jedná o plnění tuzemské, stále není plátcem DPH. Plátcem se může stát dobrovolně, na základě žádosti. Neplátce proto musí kontrolovat své aktivity a rozdělit je na ty, kde není plátcem, a kde by plátcovství naopak mohlo vznikat.
Identifikovaná osoba má přiděleno DIČ a daňové přiznání podává jen v případě, že bude mít v rozhodném období daňovou povinnost. Podnikatel, který není plátcem DPH a je nově identifikovanou osobou, se musí k registraci přihlásit nejpozději do 15 dnů od okamžiku, kdy se identifikovanou osobou stal.Kdo je to, byl Identifikovaná osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Identifikovaná osoba? Lidé, podnikání

Zaujalo vás slovo, termín Identifikovaná osoba? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Kreditní karta? Znáte termín 3D tiskárna? Vzpomněli byste si co znamená slovo Skladební dvojice? Víte, co je to Trekové kolo?

Klíčová slova: popis, etymologie, informace, přesný výraz, slovo, definice, heslo, wiki, synonymum, popis, kdo je Identifikovaná osoba?, Identifikovaná osoba, přesný význam, význam pojmu, co je to Identifikovaná osoba?, co znamená

Pojem Identifikovaná osoba je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít výraz Identifikovaná osoba ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Identifikovaná osoba ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Identifikovaná osoba na Youtube

Vyhledat slovo Identifikovaná osoba ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Identifikovaná osoba například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Identifikovaná osoba? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Identifikovaná osoba? Kdo to byl Identifikovaná osoba? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Identifikovaná osoba? Definice pojmu Identifikovaná osoba se nachází v kategorii podnikání. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v podnikání.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?