Kdo je to?
Kdo je to, byl Identifikovaná osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Identifikovaná osoba? Lidé, podnikání

Kdo je to Identifikovaná osoba?

Jaký je význam slova Identifikovaná osoba? Co to znamená?

Identifikovaná osoba je buď osoba identifikovaná k dani, nebo osoba povinná k dani, pokud dosud není plátcem, či právnická osoba nepovinná k dani v případě, že v tuzemsku nakupuje zboží z jiného členského státu a toto zboží je předmětem daně. Identifikovaná osoba podává přiznání k DPH a podniká – li také přes hranice, musí podat i souhrnné hlášení. Pokud se jedná o plnění tuzemské, stále není plátcem DPH. Plátcem se může stát dobrovolně, na základě žádosti. Neplátce proto musí kontrolovat své aktivity a rozdělit je na ty, kde není plátcem, a kde by plátcovství naopak mohlo vznikat.
Identifikovaná osoba má přiděleno DIČ a daňové přiznání podává jen v případě, že bude mít v rozhodném období daňovou povinnost. Podnikatel, který není plátcem DPH a je nově identifikovanou osobou, se musí k registraci přihlásit nejpozději do 15 dnů od okamžiku, kdy se identifikovanou osobou stal.Kdo je to, byl Identifikovaná osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Identifikovaná osoba? Lidé, podnikání

Definici slova Identifikovaná osoba můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Levice? Vzpomněli byste si co znamená slovo Porodní plán? Vzpomněli byste si co znamená slovo Sudé číslo? Víte co je Pašijový týden?

Klíčová slova: význam pojmu, přesný výraz, vysvětlení, definice, kdo je Identifikovaná osoba?, co je to Identifikovaná osoba?, wiki, význam slova, synonymum, popis, lexikon, slovo, přesný význam, popis, co znamená, Identifikovaná osoba

Pojem Identifikovaná osoba je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat slovo Identifikovaná osoba na Google.cz

Hledat frázi Identifikovaná osoba ve Wikipedii

Hledat slovo Identifikovaná osoba v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Identifikovaná osoba na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Identifikovaná osoba například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Identifikovaná osoba, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Identifikovaná osoba? Kdo to byl Identifikovaná osoba? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Identifikovaná osoba? Definice pojmu Identifikovaná osoba se nachází v sekci podnikání. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, text, definici, dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Identifikovaná osoba i jinde než v sekci než v podnikání.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?