Kdo je to?
Kdo je to, byl Identifikovaná osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Identifikovaná osoba? Lidé, podnikání

Kdo je to Identifikovaná osoba?

Jaký je význam slova Identifikovaná osoba? Co to znamená?

Identifikovaná osoba je buď osoba identifikovaná k dani, nebo osoba povinná k dani, pokud dosud není plátcem, či právnická osoba nepovinná k dani v případě, že v tuzemsku nakupuje zboží z jiného členského státu a toto zboží je předmětem daně. Identifikovaná osoba podává přiznání k DPH a podniká – li také přes hranice, musí podat i souhrnné hlášení. Pokud se jedná o plnění tuzemské, stále není plátcem DPH. Plátcem se může stát dobrovolně, na základě žádosti. Neplátce proto musí kontrolovat své aktivity a rozdělit je na ty, kde není plátcem, a kde by plátcovství naopak mohlo vznikat.
Identifikovaná osoba má přiděleno DIČ a daňové přiznání podává jen v případě, že bude mít v rozhodném období daňovou povinnost. Podnikatel, který není plátcem DPH a je nově identifikovanou osobou, se musí k registraci přihlásit nejpozději do 15 dnů od okamžiku, kdy se identifikovanou osobou stal.Kdo je to, byl Identifikovaná osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Identifikovaná osoba? Lidé, podnikání

Líbí se vám definice kdo je to Identifikovaná osoba? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Levice? Rozumíte pojmu Stout? Vzpomněli byste si co znamená slovo Sudé číslo? Znáte pojem Kapustňák?

Klíčová slova: termín, kdo to je, slovo, význam slova, podnikání, formulace, informace, původ slova, vysvětlení, heslo, přesný výraz, lexikon, význam, co znamená, kdo je Identifikovaná osoba?, synonymum

Pojem Identifikovaná osoba je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Identifikovaná osoba ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Identifikovaná osoba ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Identifikovaná osoba ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Identifikovaná osoba ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Identifikovaná osoba například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Identifikovaná osoba

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Identifikovaná osoba? Kdo to byl Identifikovaná osoba? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Identifikovaná osoba? Definice pojmu Identifikovaná osoba je v kategorii podnikání. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Identifikovaná osoba hledat i v jiných kategoriích (než podnikání).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?