Kdo je to?
Kdo je to, byl Identifikovaná osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Identifikovaná osoba? Lidé, podnikání

Kdo je to Identifikovaná osoba?

Jaký je význam slova Identifikovaná osoba? Co to znamená?

Identifikovaná osoba je buď osoba identifikovaná k dani, nebo osoba povinná k dani, pokud dosud není plátcem, či právnická osoba nepovinná k dani v případě, že v tuzemsku nakupuje zboží z jiného členského státu a toto zboží je předmětem daně. Identifikovaná osoba podává přiznání k DPH a podniká – li také přes hranice, musí podat i souhrnné hlášení. Pokud se jedná o plnění tuzemské, stále není plátcem DPH. Plátcem se může stát dobrovolně, na základě žádosti. Neplátce proto musí kontrolovat své aktivity a rozdělit je na ty, kde není plátcem, a kde by plátcovství naopak mohlo vznikat.
Identifikovaná osoba má přiděleno DIČ a daňové přiznání podává jen v případě, že bude mít v rozhodném období daňovou povinnost. Podnikatel, který není plátcem DPH a je nově identifikovanou osobou, se musí k registraci přihlásit nejpozději do 15 dnů od okamžiku, kdy se identifikovanou osobou stal.Kdo je to, byl Identifikovaná osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Identifikovaná osoba? Lidé, podnikání

Líbí se vám definice kdo je to Identifikovaná osoba? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Kreditní karta? Vzpomněli byste si co znamená slovo Oxygenoterapie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Skladební dvojice? Víte co je Didaktický test?

Klíčová slova: odborný výraz, popis, popis, podnikání, vysvětlení, heslo, informace, přesný výraz, pojem, etymologie, význam pojmu, synonymum, co znamená, definice, slovo, wiki

Pojem Identifikovaná osoba je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Identifikovaná osoba zkuste tyto odkazy

Hledat pojem Identifikovaná osoba ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Identifikovaná osoba ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Identifikovaná osoba ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Identifikovaná osoba ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Identifikovaná osoba například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Identifikovaná osoba, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Identifikovaná osoba? Kdo to byl Identifikovaná osoba? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Identifikovaná osoba? Definice pojmu Identifikovaná osoba je v kategorii podnikání. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se vyhledat pojem, definici, text, výraz např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než podnikání).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?