Kdo je to?
Kdo je to, byl Nicky Tučková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nicky Tučková? Lidé, hudba

Kdo je to Nicky Tučková?

Jaký je význam slova Nicky Tučková? Co to znamená?

Nicky Tučková je fiktivní postava proslavená stupidně působícími videonahrávkami na youtube. Tento komický efekt je záměrný. Herečka Táňa Míková představuje Nicky Tučkovou, "hloupou blondýnu" s naprosto příšernou výslovností angličtiny. Nicky předvádí něco na způsob zpěvu a v některých videích se "vyjadřuje" k aktuálním politickým otázkám (vyjádřila podporu Petru Nečasovi či Karlu Schwarzenbergovi).Kdo je to, byl Nicky Tučková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nicky Tučková? Lidé, hudba

Tento text (Nicky Tučková) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Hattrick? Znáte pojem Přísudek? Znáte pojem Tržní cena? Vzpomenete si na definici slova Urbi et orbi?

Klíčová slova: Nicky Tučková, přesný význam, hudba, popis, heslo, wiki, popis, kdo to je, formulace, odborný výraz, přesný výraz, lexikon, informace, pojem, význam slova, termín

Pojem Nicky Tučková je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Nicky Tučková zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat termín Nicky Tučková ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Nicky Tučková ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Nicky Tučková na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nicky Tučková ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Nicky Tučková například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Nicky Tučková? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Nicky Tučková? Kdo to byl Nicky Tučková? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nicky Tučková? Definice pojmu Nicky Tučková je v sekci hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat pojem, termín, výraz, heslo třeba na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hudba.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.