Kdo je to?
Kdo je to, byl Nicky Tučková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nicky Tučková? Lidé, hudba

Kdo je to Nicky Tučková?

Jaký je význam slova Nicky Tučková? Co to znamená?

Nicky Tučková je fiktivní postava proslavená stupidně působícími videonahrávkami na youtube. Tento komický efekt je záměrný. Herečka Táňa Míková představuje Nicky Tučkovou, "hloupou blondýnu" s naprosto příšernou výslovností angličtiny. Nicky předvádí něco na způsob zpěvu a v některých videích se "vyjadřuje" k aktuálním politickým otázkám (vyjádřila podporu Petru Nečasovi či Karlu Schwarzenbergovi).Kdo je to, byl Nicky Tučková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nicky Tučková? Lidé, hudba

Definici slova Nicky Tučková můžete sdílet s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Plichta? Znáte pojem Ganglion? Znáte pojem Slinutá dlažba? Vzpomenete si na definici slova Extirpace?

Klíčová slova: přesný význam, etymologie, co znamená, pojem, popis, synonymum, hudba, lexikon, původ slova, formulace, termín, význam pojmu, heslo, kdo to je, význam, odborný výraz

Pojem Nicky Tučková je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Nicky Tučková

Hledat výraz Nicky Tučková ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Nicky Tučková ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Nicky Tučková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Nicky Tučková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Nicky Tučková například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Nicky Tučková

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Nicky Tučková? Kdo to byl Nicky Tučková? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nicky Tučková? Definice pojmu Nicky Tučková patří do sekce hudba. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete se pokusit také najít pojem, text, definici, například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než hudba).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.