Kdo je to?
Kdo je to, byl Nicky Tučková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nicky Tučková? Lidé, hudba

Kdo je to Nicky Tučková?

Jaký je význam slova Nicky Tučková? Co to znamená?

Nicky Tučková je fiktivní postava proslavená stupidně působícími videonahrávkami na youtube. Tento komický efekt je záměrný. Herečka Táňa Míková představuje Nicky Tučkovou, "hloupou blondýnu" s naprosto příšernou výslovností angličtiny. Nicky předvádí něco na způsob zpěvu a v některých videích se "vyjadřuje" k aktuálním politickým otázkám (vyjádřila podporu Petru Nečasovi či Karlu Schwarzenbergovi).Kdo je to, byl Nicky Tučková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nicky Tučková? Lidé, hudba

Líbí se vám definice kdo je to Nicky Tučková? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Plichta? Znáte definici termínu Tortellini? Znáte pojem Slinutá dlažba? Pamatujete si definici pojmu Kognát?

Klíčová slova: popis, význam, etymologie, co je to Nicky Tučková?, vysvětlení, co znamená, hudba, kdo je Nicky Tučková?, synonymum, termín, význam slova, přesný význam, přesný výraz, původ slova, definice, kdo to je

Pojem Nicky Tučková je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat frázi Nicky Tučková ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Nicky Tučková ve Wikislovníku

Najít slovo Nicky Tučková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Nicky Tučková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Nicky Tučková například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Nicky Tučková, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Nicky Tučková? Kdo to byl Nicky Tučková? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nicky Tučková? Definice pojmu Nicky Tučková je v kategorii hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též najít výraz, definici, slovo, termín např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v hudba.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.