Kdo je to?
Kdo je to, byl Nicky Tučková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nicky Tučková? Lidé, hudba

Kdo je to Nicky Tučková?

Jaký je význam slova Nicky Tučková? Co to znamená?

Nicky Tučková je fiktivní postava proslavená stupidně působícími videonahrávkami na youtube. Tento komický efekt je záměrný. Herečka Táňa Míková představuje Nicky Tučkovou, "hloupou blondýnu" s naprosto příšernou výslovností angličtiny. Nicky předvádí něco na způsob zpěvu a v některých videích se "vyjadřuje" k aktuálním politickým otázkám (vyjádřila podporu Petru Nečasovi či Karlu Schwarzenbergovi).Kdo je to, byl Nicky Tučková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nicky Tučková? Lidé, hudba

Sdílejte tuto stránku se slovem Nicky Tučková s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Plichta? Víte, co je to Den Země? Znáte pojem Slinutá dlažba? Rozumíte pojmu Unicum?

Klíčová slova: hudba, formulace, přesný výraz, vysvětlení, původ slova, odborný výraz, co je to Nicky Tučková?, etymologie, význam pojmu, Nicky Tučková, wiki, co znamená, význam, kdo je Nicky Tučková?, termín, synonymum

Pojem Nicky Tučková je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat výraz Nicky Tučková ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Nicky Tučková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Nicky Tučková ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Nicky Tučková ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Nicky Tučková například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Nicky Tučková

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Nicky Tučková? Kdo to byl Nicky Tučková? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nicky Tučková? Definice pojmu Nicky Tučková je v kategorii hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Nicky Tučková i v jiné sekci než je kategorie hudba.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.