Kdo je to?
Kdo je to, byl Nicky Tučková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nicky Tučková? Lidé, hudba

Kdo je to Nicky Tučková?

Jaký je význam slova Nicky Tučková? Co to znamená?

Nicky Tučková je fiktivní postava proslavená stupidně působícími videonahrávkami na youtube. Tento komický efekt je záměrný. Herečka Táňa Míková představuje Nicky Tučkovou, "hloupou blondýnu" s naprosto příšernou výslovností angličtiny. Nicky předvádí něco na způsob zpěvu a v některých videích se "vyjadřuje" k aktuálním politickým otázkám (vyjádřila podporu Petru Nečasovi či Karlu Schwarzenbergovi).Kdo je to, byl Nicky Tučková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nicky Tučková? Lidé, hudba

Zaujalo vás slovo, termín Nicky Tučková? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Plichta? Víte co je Léto? Znáte pojem Slinutá dlažba? Vzpomněli byste si co označuje výraz Obřízka?

Klíčová slova: wiki, přesný význam, informace, původ slova, formulace, Nicky Tučková, přesný výraz, kdo to je, kdo je Nicky Tučková?, vysvětlení, význam slova, popis, význam, slovo, definice, synonymum

Pojem Nicky Tučková je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Nicky Tučková

Vyhledat pojem Nicky Tučková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Nicky Tučková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nicky Tučková ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Nicky Tučková ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Nicky Tučková například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Nicky Tučková? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Nicky Tučková? Kdo to byl Nicky Tučková? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nicky Tučková? Definice pojmu Nicky Tučková se nachází v kategorii hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než hudba.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.