Kdo je to?
Kdo je Eva Burešová? Životopis Eva Burešová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Eva Burešová?

Kdo je Eva Burešová? Životopis, informace, biografie, hudba

Eva Burešová je česká zpěvačka a muzikálová a televizní herečka.
Hudbě se věnovala od dětství a soustředila se na studium operního a muzikálového zpěvu. V roce 2011 vybojovala finále v soutěži Česko Slovensko má talent a od té doby začala získávat role, především v domácí muzikálové produkci, ale též v televizi.
Hrála například v muzikálech Hamlet; Drákula; Lucie, větší než malé množství lásky nebo Sibyla - královna ze Sáby, obvykle představovala některou z hlavních rolí. Postupně se vypracovala na jednu z předních mladých muzikálových zpěvaček.
V nemuzikálové hudbě se pohybuje v oblasti popu, často spolupracuje s jinými umělci. Zatím se posluchačům představuje jednotlivými singly, do roku 2021 nevydala žádné ucelené album.
Na televizních obrazovkách debutovala v roce 2013 v seriálu Gympl s (r)učením omezeným. V seriálové tvorbě se prosadila i v následujících letech - například rolí v Modrém kódu a především ztvárněním divácky oblíbené role Týny v seriálu Slunečná.
V roce 2018 se stala úspěšnou účastnicí oblíbené televizní show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas a objevovala se i v dalších řadách tohoto pořadu.Kdo je Eva Burešová? Životopis Eva Burešová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Eva Burešová

Národnost: česká
Datum narození: 22. července 1993
Místo narození: Hlučín, Opavsko

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Eva Burešová s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Poslední soud? Vzpomněli byste si co označuje výraz Eradikace? Víte, co je to Bidet? Znáte termín Paella?

Klíčová slova: zajímavosti, Eva Burešová, popis, biografie, wikipedie, kdy se narodila Eva Burešová?, narození, kdo je Eva Burešová?, hudba, osobnosti, život, kde se narodila Eva Burešová?, hudba, národnost, lexikon, informace

Pojem Eva Burešová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít frázi Eva Burešová ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Eva Burešová na Google.cz

Hledat frázi Eva Burešová ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Eva Burešová ve Wikimedia Commons

Hledat termín Eva Burešová na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Eva Burešová například ve fulltextu Yahoo.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Životopis, kdo je Eva Burešová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Eva Burešová? Kdy se narodila Eva Burešová? Kde se narodila Eva Burešová? Eva Burešová patří do sekce Hudba

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Eva Burešová dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eva Burešová i v jiné kategorii než je hudba.