Kdo je to?
Kdo je to Vetešník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vetešník? Lidé, profese

Vetešník

Jaký je význam slova Vetešník? Co to znamená?

Vetešník prodává starší, použité, případně starožitné zboží.
Profese vetešníka spočívá ve vyhledávání, nakupování, naceňování a následném prodeji starších věcí či starožitností. Součástí jeho práce může být také péče o tyto věci či jejich opravy, restaurování apod.
Profese vetešníka je v podstatě totožná s profesí starožitníka, nicméně jsou vnímány lehce odlišně. Vzhledem k tomu, že "starožitnost" je považována za něco vzácného či drahého, za "veteš" označujeme spíše nepotřebné haraburdí. Proto může být vetešník vnímán jako někdo, kdo prodává staré použité věci s nízkou cenou, nicméně nemusí tomu tak nutně být - ve vetešnictví je možné zakoupit i kvalitní starožitnosti.Kdo je to Vetešník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vetešník? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Vetešník sdílet s kolegy prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Zájmeno? Vzpomenete si na definici slova Větný člen? Pamatujete si definici pojmu Tygří ořech? Vzpomněli byste si na význam slova Etický kodex?

Klíčová slova: informace, přesný význam, popis, Vetešník, význam, profese, význam slova, co znamená, význam pojmu, wikipedie, pojem, etymologie, odborný výraz, přesný výraz, vysvětlení, lexikon

Pojem Vetešník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat slovo Vetešník ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Vetešník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Vetešník ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Vetešník na Google.cz

Hledat videa s názvem Vetešník na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Vetešník například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Vetešník

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Vetešník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vetešník? Definice pojmu Vetešník patří do sekce Profese

Sepsáno redaktory Superia.cz. Velmi pečlivě jsme procházeli veškeré zveřejněné texty. Přes to vše se může stát, že je zde nesprávná, nepřesná či neaktuální informace. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Aktuální informace lze většinou nalézt výraz, text, termín, pojem dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Vetešník i v jiné kategorii než je sekce profese.