Kdo je to?
Kdo je to, byl Magor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Magor? Lidé, hanlivé

Kdo je to Magor?

Co znamená a jaký je význam slova Magor?

Slovo magor má několik významů. Nejčastěji je slovo magor nadávkou, pejorativním výrazem pro blázna. Původ slova magor hledejme v hebrejštině, kde slovo znamená strach, uleknutí, bázeň. Magor je též přezdívka pro kontroverzního undegroundového básníka Ivana Martina Jirouse nebo pro jednoho ze zakladatelů hudební skupiny Tři sestry Tomáše Doležala (Ing. Magor).


Kdo je to, byl Magor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Magor? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Magor? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Počítač? Vzpomenete si na definici slova Fibrom? Vzpomněli byste si co znamená slovo Workout? Vzpomněli byste si na význam slova Nespolehlivý plátce?

Klíčová slova: heslo, význam, wiki, popis, definice, slovo, co je to Magor?, kdo je Magor?, etymologie, co znamená, informace, kdo to je, význam pojmu, původ slova, odborný výraz, formulace

Pojem Magor je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít Magor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Magor ve Wikipedii

Najít pojem Magor na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Magor ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Magor například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Magor, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Magor? Kdo to byl Magor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Magor? Definice pojmu Magor se nachází v sekci hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Magor i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.