Kdo je to?
Kdo je to, byl Magor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Magor? Lidé, hanlivé

Kdo je to Magor?

Co znamená a jaký je význam slova Magor?

Slovo magor má několik významů. Nejčastěji je slovo magor nadávkou, pejorativním výrazem pro blázna. Původ slova magor hledejme v hebrejštině, kde slovo znamená strach, uleknutí, bázeň. Magor je též přezdívka pro kontroverzního undegroundového básníka Ivana Martina Jirouse nebo pro jednoho ze zakladatelů hudební skupiny Tři sestry Tomáše Doležala (Ing. Magor).Kdo je to, byl Magor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Magor? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Magor sdílet s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Plazma? Znáte pojem Goodwill? Vzpomněli byste si co znamená slovo Anexe? Vzpomenete si na definici slova Atrium?

Klíčová slova: původ slova, popis, synonymum, odborný výraz, co je to Magor?, etymologie, heslo, termín, kdo je Magor?, co znamená, wiki, význam slova, pojem, lexikon, popis, Magor

Pojem Magor je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem Magor na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Magor ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Magor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Magor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Magor například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Magor

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Magor? Kdo to byl Magor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Magor? Definice pojmu Magor patří do sekce hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, definici třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v hanlivé.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.