Kdo je to?
Kdo je to, byl Magor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Magor? Lidé, hanlivé

Kdo je to Magor?

Co znamená a jaký je význam slova Magor?

Slovo magor má několik významů. Nejčastěji je slovo magor nadávkou, pejorativním výrazem pro blázna. Původ slova magor hledejme v hebrejštině, kde slovo znamená strach, uleknutí, bázeň. Magor je též přezdívka pro kontroverzního undegroundového básníka Ivana Martina Jirouse nebo pro jednoho ze zakladatelů hudební skupiny Tři sestry Tomáše Doležala (Ing. Magor).


Kdo je to, byl Magor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Magor? Lidé, hanlivé

Definici slova Magor můžete sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Kaki? Pamatujete si definici pojmu Centrismus? Vzpomněli byste si co znamená slovo Autorizační kód? Vzpomněli byste si co znamená slovo Výpotek?

Klíčová slova: kdo to je, co znamená, kdo je Magor?, Magor, lexikon, popis, definice, formulace, význam pojmu, vysvětlení, heslo, synonymum, hanlivé, význam, slovo, termín

Pojem Magor je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Magor v následujících vyhledávačích

Hledat heslo Magor ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Magor ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Magor ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Magor na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Magor například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Magor

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Magor? Kdo to byl Magor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Magor? Definice pojmu Magor patří do sekce hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci hanlivé.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.