Kdo je to?
Kdo je to, byl Magor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Magor? Lidé, hanlivé

Kdo je to Magor?

Co znamená a jaký je význam slova Magor?

Slovo magor má několik významů. Nejčastěji je slovo magor nadávkou, pejorativním výrazem pro blázna. Původ slova magor hledejme v hebrejštině, kde slovo znamená strach, uleknutí, bázeň. Magor je též přezdívka pro kontroverzního undegroundového básníka Ivana Martina Jirouse nebo pro jednoho ze zakladatelů hudební skupiny Tři sestry Tomáše Doležala (Ing. Magor).Kdo je to, byl Magor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Magor? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Magor s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Plazma? Víte co je Deprivace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Anexe? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kustovnice?

Klíčová slova: význam slova, pojem, definice, co znamená, wiki, kdo je Magor?, informace, Magor, vysvětlení, slovo, kdo to je, termín, heslo, význam pojmu, přesný výraz, formulace

Pojem Magor je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledejte bez špehování slovo Magor ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Magor ve Wikimedia Commons

Najít pojem Magor ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Magor na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Magor například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Magor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Magor? Kdo to byl Magor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Magor? Definice pojmu Magor se nachází v kategorii hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Magor i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.