Kdo je to?
Kdo je to, byl Magor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Magor? Lidé, hanlivé

Kdo je to Magor?

Co znamená a jaký je význam slova Magor?

Slovo magor má několik významů. Nejčastěji je slovo magor nadávkou, pejorativním výrazem pro blázna. Původ slova magor hledejme v hebrejštině, kde slovo znamená strach, uleknutí, bázeň. Magor je též přezdívka pro kontroverzního undegroundového básníka Ivana Martina Jirouse nebo pro jednoho ze zakladatelů hudební skupiny Tři sestry Tomáše Doležala (Ing. Magor).Kdo je to, byl Magor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Magor? Lidé, hanlivé

Tento text (Magor) můžete sdílet s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Plazma? Víte, co je to Trailer? Vzpomněli byste si co znamená slovo Anexe? Rozumíte pojmu SEPA platba?

Klíčová slova: kdo to je, kdo je Magor?, etymologie, informace, popis, co je to Magor?, wiki, původ slova, Magor, popis, synonymum, heslo, pojem, význam pojmu, slovo, hanlivé

Pojem Magor je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Magor doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít Magor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Magor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Magor ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Magor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Magor například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Magor

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Magor? Kdo to byl Magor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Magor? Definice pojmu Magor je v kategorii hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, termín, výraz, heslo řekněme třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci hanlivé.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.