Kdo je to?
Kdo je to Johnny Depp? Životopis Johnny Depp, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Johnny Depp?

Kdo je to Johnny Depp? Stručný životopis

Jackie Chan je herec, mistr bojových umění, zpěvák, kaskadér, akrobat, režisér, choreograf a producent. Patří k nejznámějším asijským hercům. Jako zpěvák je populární především v asijských zemích. Jeho vlastní jméno, které však nepoužívá, je Čchen Kang-šeng Mbe. Proslavil se především akčními a kung-fu filmy, ve kterých využívá bojové umění, akrobacii, velké množství rekvizit a humor.
Své role ztvárnil ve více než 150 filmech. Mezi filmové hvězdy ho vynesly především filmy Křižovatka smrti, Tenkrát na východě, Tuxedo nebo Rytíři ze Šanghaje a jiné.Kdo je to Johnny Depp? Životopis Johnny Depp, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Johnny Depp

Národnost: čínská
Datum narození: 7. 4. 1954
Místo narození: Hong Kong

Zaujala vás biografie osobnosti Johnny Depp? Potom se podělte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Toner? Znáte pojem Fondán? Znáte pojem Hypoteční úvěr? Vzpomenete si na definici slova Internet?

Klíčová slova: lexikon, význam, odborný výraz, informace, slovo, přesný výraz, heslo, popis, přesný význam, co je to Johnny Depp?, význam slova, herectví, pojem, význam pojmu, kdo je Johnny Depp?, formulace

Pojem Johnny Depp je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Johnny Depp

Najít heslo Johnny Depp na Google.cz

Vyhledat slovo Johnny Depp ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Johnny Depp ve Wikipedii

Vyhledat termín Johnny Depp v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Johnny Depp například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Životopis, kdo je Johnny Depp? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Johnny Depp? Kdo to byl Johnny Depp? Kdy se narodil Johnny Depp? Kde se narodil Johnny Depp? Johnny Depp se nachází v kategorii herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Johnny Depp třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Johnny Depp i v jiné kategorii než je herectví.