Kdo je to?
Kdo je Johnny Depp? Životopis Johnny Depp, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Johnny Depp?

Kdo je Johnny Depp? Životopis, informace, biografie, herectví

Jackie Chan je herec, mistr bojových umění, zpěvák, kaskadér, akrobat, režisér, choreograf a producent. Patří k nejznámějším asijským hercům. Jako zpěvák je populární především v asijských zemích. Jeho vlastní jméno, které však nepoužívá, je Čchen Kang-šeng Mbe. Proslavil se především akčními a kung-fu filmy, ve kterých využívá bojové umění, akrobacii, velké množství rekvizit a humor.
Své role ztvárnil ve více než 150 filmech. Mezi filmové hvězdy ho vynesly především filmy Křižovatka smrti, Tenkrát na východě, Tuxedo nebo Rytíři ze Šanghaje a jiné.Kdo je Johnny Depp? Životopis Johnny Depp, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Johnny Depp

Národnost: čínská
Datum narození: 7. 4. 1954
Místo narození: Hong Kong

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Johnny Depp s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Histamin? Vzpomněli byste si co označuje výraz Těžiště? Znáte pojem Babyka? Znáte termín Světelný rok?

Klíčová slova: Johnny Depp, wikipedie, narození, popis, informace, wiki, herectví, život, osobnosti, datum narození, lexikon, kde se narodil Johnny Depp?, kdy se narodil Johnny Depp?, Johnny Depp, biografie, národnost

Pojem Johnny Depp je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Johnny Depp v dalších zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Johnny Depp ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Johnny Depp ve Wikipedii

Hledat termín Johnny Depp ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Johnny Depp ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Johnny Depp ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Johnny Depp například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Johnny Depp

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Johnny Depp? Kdy se narodil Johnny Depp? Kde se narodil Johnny Depp? Johnny Depp je v sekci Herectví

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Johnny Depp např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Johnny Depp i v jiné kategorii než je herectví.