Kdo je to?
Kdo je to, byl Všežravec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Všežravec? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Všežravec?

Jaký je význam slova Všežravec? Co to znamená?

Všežravec neboli omnivor je živočich, který se živí jak rostlinami nebo jejich částmi, tak syrovým nebo tepelně upraveným masem. Typickým příkladem všežravce je člověk nebo primáti, kteří mají již ve svém historickém vývoji ve stravě jak rostlinnou, tak masitou složku. Tento způsob výživy je pro člověka přirozený, většina lidí dodržuje mezi oběma složkami stravy určitou rovnováhu.
Trávicí trakt všežravce je přizpůsoben přijímání i trávení obou druhů potravy. U člověka vývojem došlo k výraznému navýšení masité složky potravy oproti složce rostlinné, což přináší zdravotní problémy.Kdo je to, byl Všežravec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Všežravec? Lidé, vlastnosti

Zaujalo vás slovo, termín Všežravec? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Difúze? Vzpomněli byste si co označuje výraz Fantasy? Víte co je SWOT? Znáte termín Křišťál?

Klíčová slova: pojem, wiki, význam pojmu, kdo to je, přesný význam, význam, vlastnosti, heslo, synonymum, původ slova, slovo, termín, odborný výraz, definice, popis, etymologie

Pojem Všežravec je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Všežravec zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat heslo Všežravec ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Všežravec ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Všežravec na Google.cz

Hledat videa s názvem Všežravec na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Všežravec například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Všežravec, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Všežravec? Kdo to byl Všežravec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Všežravec? Definice pojmu Všežravec se nachází v sekci vlastnosti. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít výraz, termín, heslo, výraz řekněme v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Všežravec i v jiné sekci než v vlastnosti.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?