Kdo je to?
Kdo je to, byl Všežravec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Všežravec? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Všežravec?

Jaký je význam slova Všežravec? Co to znamená?

Všežravec neboli omnivor je živočich, který se živí jak rostlinami nebo jejich částmi, tak syrovým nebo tepelně upraveným masem. Typickým příkladem všežravce je člověk nebo primáti, kteří mají již ve svém historickém vývoji ve stravě jak rostlinnou, tak masitou složku. Tento způsob výživy je pro člověka přirozený, většina lidí dodržuje mezi oběma složkami stravy určitou rovnováhu.
Trávicí trakt všežravce je přizpůsoben přijímání i trávení obou druhů potravy. U člověka vývojem došlo k výraznému navýšení masité složky potravy oproti složce rostlinné, což přináší zdravotní problémy.Kdo je to, byl Všežravec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Všežravec? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Všežravec sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Diakritika? Znáte termín Cephalea? Víte co je Bulgur? Víte, co je to Biret?

Klíčová slova: heslo, kdo je Všežravec?, význam slova, informace, přesný význam, wiki, synonymum, význam, co je to Všežravec?, termín, Všežravec, etymologie, původ slova, slovo, popis, odborný výraz

Pojem Všežravec je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Všežravec zkuste tyto odkazy

Najít výraz Všežravec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Všežravec ve Wikipedii

Vyhledat slovo Všežravec ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Všežravec ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Všežravec například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Všežravec, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Všežravec? Kdo to byl Všežravec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Všežravec? Definice pojmu Všežravec se nachází v sekci vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se vyhledat výraz, slovo, definici, termín např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v vlastnosti.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?