Kdo je to?
Kdo je to, byl Všežravec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Všežravec? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Všežravec?

Jaký je význam slova Všežravec? Co to znamená?

Všežravec neboli omnivor je živočich, který se živí jak rostlinami nebo jejich částmi, tak syrovým nebo tepelně upraveným masem. Typickým příkladem všežravce je člověk nebo primáti, kteří mají již ve svém historickém vývoji ve stravě jak rostlinnou, tak masitou složku. Tento způsob výživy je pro člověka přirozený, většina lidí dodržuje mezi oběma složkami stravy určitou rovnováhu.
Trávicí trakt všežravce je přizpůsoben přijímání i trávení obou druhů potravy. U člověka vývojem došlo k výraznému navýšení masité složky potravy oproti složce rostlinné, což přináší zdravotní problémy.Kdo je to, byl Všežravec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Všežravec? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Všežravec? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Diakritika? Víte, co je to Přečin? Víte co je SWOT? Rozumíte pojmu PSČ?

Klíčová slova: slovo, popis, co znamená, kdo to je, lexikon, význam slova, přesný výraz, formulace, etymologie, informace, heslo, vlastnosti, kdo je Všežravec?, význam pojmu, odborný výraz, vysvětlení

Pojem Všežravec je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít termín Všežravec ve Wikipedii

Vyhledat termín Všežravec ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Všežravec ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Všežravec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Všežravec například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Všežravec

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Všežravec? Kdo to byl Všežravec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Všežravec? Definice pojmu Všežravec je v kategorii vlastnosti. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat pojem, definici, text, výraz například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v vlastnosti.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?