Kdo je to?
Kdo je to, byl Všežravec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Všežravec? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Všežravec?

Jaký je význam slova Všežravec? Co to znamená?

Všežravec neboli omnivor je živočich, který se živí jak rostlinami nebo jejich částmi, tak syrovým nebo tepelně upraveným masem. Typickým příkladem všežravce je člověk nebo primáti, kteří mají již ve svém historickém vývoji ve stravě jak rostlinnou, tak masitou složku. Tento způsob výživy je pro člověka přirozený, většina lidí dodržuje mezi oběma složkami stravy určitou rovnováhu.
Trávicí trakt všežravce je přizpůsoben přijímání i trávení obou druhů potravy. U člověka vývojem došlo k výraznému navýšení masité složky potravy oproti složce rostlinné, což přináší zdravotní problémy.Kdo je to, byl Všežravec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Všežravec? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Všežravec sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Difúze? Vzpomněli byste si na význam slova Glykemický index? Víte co je SWOT? Znáte definici termínu Skydrive?

Klíčová slova: význam pojmu, kdo to je, kdo je Všežravec?, vlastnosti, heslo, formulace, odborný výraz, původ slova, popis, wiki, přesný význam, informace, etymologie, synonymum, co je to Všežravec?, Všežravec

Pojem Všežravec je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat heslo Všežravec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Všežravec ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Všežravec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Všežravec ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Všežravec například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Všežravec

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Všežravec? Kdo to byl Všežravec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Všežravec? Definice pojmu Všežravec patří do sekce vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat pojem, text, definici, dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Všežravec i v jiné kategorii než v vlastnosti.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?