Kdo je to?
Kdo je to, byl Všežravec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Všežravec? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Všežravec?

Jaký je význam slova Všežravec? Co to znamená?

Všežravec neboli omnivor je živočich, který se živí jak rostlinami nebo jejich částmi, tak syrovým nebo tepelně upraveným masem. Typickým příkladem všežravce je člověk nebo primáti, kteří mají již ve svém historickém vývoji ve stravě jak rostlinnou, tak masitou složku. Tento způsob výživy je pro člověka přirozený, většina lidí dodržuje mezi oběma složkami stravy určitou rovnováhu.
Trávicí trakt všežravce je přizpůsoben přijímání i trávení obou druhů potravy. U člověka vývojem došlo k výraznému navýšení masité složky potravy oproti složce rostlinné, což přináší zdravotní problémy.Kdo je to, byl Všežravec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Všežravec? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Všežravec? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Difúze? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kryptoměna? Víte co je SWOT? Víte co je Legenda?

Klíčová slova: popis, význam slova, lexikon, termín, co znamená, formulace, popis, přesný výraz, pojem, synonymum, kdo je Všežravec?, wiki, odborný výraz, přesný význam, co je to Všežravec?, informace

Pojem Všežravec je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít heslo Všežravec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Všežravec ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Všežravec na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Všežravec ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Všežravec například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Všežravec, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Všežravec? Kdo to byl Všežravec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Všežravec? Definice pojmu Všežravec je v kategorii vlastnosti. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít výraz, definici, slovo, termín řekněme například ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?