Kdo je to?
Kdo je to Všežravec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Všežravec? Lidé, vlastnosti

Všežravec

Jaký je význam slova Všežravec? Co to znamená?

Všežravec neboli omnivor je živočich, který se živí jak rostlinami nebo jejich částmi, tak syrovým nebo tepelně upraveným masem. Typickým příkladem všežravce je člověk nebo primáti, kteří mají již ve svém historickém vývoji ve stravě jak rostlinnou, tak masitou složku. Tento způsob výživy je pro člověka přirozený, většina lidí dodržuje mezi oběma složkami stravy určitou rovnováhu.
Trávicí trakt všežravce je přizpůsoben přijímání i trávení obou druhů potravy. U člověka vývojem došlo k výraznému navýšení masité složky potravy oproti složce rostlinné, což přináší zdravotní problémy.Kdo je to Všežravec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Všežravec? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Všežravec? s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Deprese? Pamatujete si definici pojmu Jistotní účet? Víte co je Region? Vzpomněli byste si co znamená slovo Moringa?

Klíčová slova: význam slova, přesný výraz, odborný výraz, význam pojmu, co znamená, slovo, termín, synonymum, přesný význam, definice, etymologie, wiki, formulace, informace, heslo, původ slova

Pojem Všežravec je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít výraz Všežravec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Všežravec na Youtube

Zkusit najít frázi Všežravec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Všežravec ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Všežravec ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Všežravec například ve Wikipedii, v Google překladači, v metavyhledávači Info.com, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Všežravec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit Kdo je to Všežravec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Všežravec? Definice pojmu Všežravec je v sekci Vlastnosti

Kategorie vlastnosti, ošklivá žena, všežravec, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než vlastnosti.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?