Kdo je to?
Kdo je to, byl Všežravec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Všežravec? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Všežravec?

Jaký je význam slova Všežravec? Co to znamená?

Všežravec neboli omnivor je živočich, který se živí jak rostlinami nebo jejich částmi, tak syrovým nebo tepelně upraveným masem. Typickým příkladem všežravce je člověk nebo primáti, kteří mají již ve svém historickém vývoji ve stravě jak rostlinnou, tak masitou složku. Tento způsob výživy je pro člověka přirozený, většina lidí dodržuje mezi oběma složkami stravy určitou rovnováhu.
Trávicí trakt všežravce je přizpůsoben přijímání i trávení obou druhů potravy. U člověka vývojem došlo k výraznému navýšení masité složky potravy oproti složce rostlinné, což přináší zdravotní problémy.Kdo je to, byl Všežravec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Všežravec? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Všežravec s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Diakritika? Znáte definici termínu Kiwano? Víte co je SWOT? Pamatujete si definici pojmu Profylaxe?

Klíčová slova: etymologie, pojem, synonymum, definice, přesný výraz, heslo, lexikon, co je to Všežravec?, vlastnosti, informace, vysvětlení, přesný význam, co znamená, popis, slovo, význam slova

Pojem Všežravec je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat frázi Všežravec ve Wikipedii

Hledat výraz Všežravec ve Wikislovníku

Zkusit najít Všežravec ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Všežravec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Všežravec například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Všežravec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Všežravec? Kdo to byl Všežravec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Všežravec? Definice pojmu Všežravec se nachází v kategorii vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat pojem, text, definici, dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než vlastnosti.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?