Kdo je to?
Kdo je to, byl Diletant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Diletant? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Diletant?

Co znamená a jaký je význam slova Diletant?

Diletant označuje jedince, který má pouze povrchní znalosti v určitém oboru. Tento člověk se sice o danou problematiku zajímá, nemá však potřebné vědomosti, není odborník. Diletant bývá často označován i jako nedouk. V lidové mluvě se lze setkat také s výrazem neumětel.
Původně se slovo diletant používalo pro člověka zaujatého uměleckou tvorbou. V estetické oblasti se může jednat o amatéra či člověka, pro kterého je umění koníčkem, nedokáže se však o něj hlouběji zajímat, protože k tomu nemá dostatečné vzdělání ani znalosti. Někdy je toto označení používáno i v hanlivém slova smyslu.Kdo je to, byl Diletant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Diletant? Lidé, vlastnosti

Definici slova Diletant můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Almanach? Víte, co je to Mravnost? Znáte pojem Důtky? Rozumíte pojmu Hematurie?

Klíčová slova: kdo je Diletant?, popis, význam, odborný výraz, původ slova, lexikon, význam pojmu, heslo, synonymum, informace, vysvětlení, co znamená, popis, pojem, definice, Diletant

Pojem Diletant je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Diletant ve Wikimedia Commons

Najít slovo Diletant na Google.cz

Vyhledat termín Diletant ve Wikipedii

Hledat pojem Diletant ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Diletant například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Diletant? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Diletant? Kdo to byl Diletant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Diletant? Definice pojmu Diletant se nachází v kategorii vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste hledat pojem, text, definici, třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Diletant i v jiné sekci než v vlastnosti.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?