Kdo je to?
Kdo je to, byl Diletant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Diletant? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Diletant?

Co znamená a jaký je význam slova Diletant?

Diletant označuje jedince, který má pouze povrchní znalosti v určitém oboru. Tento člověk se sice o danou problematiku zajímá, nemá však potřebné vědomosti, není odborník. Diletant bývá často označován i jako nedouk. V lidové mluvě se lze setkat také s výrazem neumětel.
Původně se slovo diletant používalo pro člověka zaujatého uměleckou tvorbou. V estetické oblasti se může jednat o amatéra či člověka, pro kterého je umění koníčkem, nedokáže se však o něj hlouběji zajímat, protože k tomu nemá dostatečné vzdělání ani znalosti. Někdy je toto označení používáno i v hanlivém slova smyslu.Kdo je to, byl Diletant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Diletant? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Diletant? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Biřmování? Vzpomněli byste si co znamená slovo Spořicí účet? Znáte pojem Švarc systém? Víte co je Aspergerův syndrom?

Klíčová slova: etymologie, pojem, původ slova, Diletant, synonymum, popis, termín, význam, heslo, význam pojmu, lexikon, význam slova, informace, kdo je Diletant?, slovo, formulace

Pojem Diletant je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat videa s názvem Diletant na Youtube

Hledat heslo Diletant ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Diletant ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Diletant ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Diletant například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Diletant, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Diletant? Kdo to byl Diletant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Diletant? Definice pojmu Diletant je v kategorii vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, slovíčko např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v vlastnosti.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?