Kdo je to?
Kdo je to, byl Diletant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Diletant? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Diletant?

Co znamená a jaký je význam slova Diletant?

Diletant označuje jedince, který má pouze povrchní znalosti v určitém oboru. Tento člověk se sice o danou problematiku zajímá, nemá však potřebné vědomosti, není odborník. Diletant bývá často označován i jako nedouk. V lidové mluvě se lze setkat také s výrazem neumětel.
Původně se slovo diletant používalo pro člověka zaujatého uměleckou tvorbou. V estetické oblasti se může jednat o amatéra či člověka, pro kterého je umění koníčkem, nedokáže se však o něj hlouběji zajímat, protože k tomu nemá dostatečné vzdělání ani znalosti. Někdy je toto označení používáno i v hanlivém slova smyslu.Kdo je to, byl Diletant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Diletant? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Diletant s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Poezie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Bohatství? Znáte pojem Fukar? Víte co je Citové vydírání?

Klíčová slova: přesný výraz, pojem, slovo, definice, popis, formulace, význam slova, vlastnosti, přesný význam, význam pojmu, Diletant, wiki, kdo je Diletant?, lexikon, popis, původ slova

Pojem Diletant je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Diletant

Hledat videa s názvem Diletant na Youtube

Vyhledat heslo Diletant v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Diletant na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Diletant ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Diletant například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Diletant, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Diletant? Kdo to byl Diletant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Diletant? Definice pojmu Diletant se nachází v sekci vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?