Kdo je to?
Kdo je to, byl Diletant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Diletant? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Diletant?

Co znamená a jaký je význam slova Diletant?

Diletant označuje jedince, který má pouze povrchní znalosti v určitém oboru. Tento člověk se sice o danou problematiku zajímá, nemá však potřebné vědomosti, není odborník. Diletant bývá často označován i jako nedouk. V lidové mluvě se lze setkat také s výrazem neumětel.
Původně se slovo diletant používalo pro člověka zaujatého uměleckou tvorbou. V estetické oblasti se může jednat o amatéra či člověka, pro kterého je umění koníčkem, nedokáže se však o něj hlouběji zajímat, protože k tomu nemá dostatečné vzdělání ani znalosti. Někdy je toto označení používáno i v hanlivém slova smyslu.Kdo je to, byl Diletant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Diletant? Lidé, vlastnosti

Tento text (Diletant) můžete sdílet s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Almanach? Pamatujete si definici pojmu Trvalé bydliště? Znáte pojem Důtky? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pučálka?

Klíčová slova: původ slova, pojem, wiki, definice, kdo je Diletant?, vlastnosti, etymologie, přesný význam, formulace, co je to Diletant?, popis, význam slova, význam, přesný výraz, informace, vysvětlení

Pojem Diletant je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Diletant ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Diletant ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Diletant na Youtube

Najít výraz Diletant ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Diletant například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Diletant

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Diletant? Kdo to byl Diletant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Diletant? Definice pojmu Diletant je v kategorii vlastnosti. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít pojem, definici, text, výraz třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Diletant i v jiné sekci než je kategorie vlastnosti.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?