Kdo je to?
Kdo je to, byl Pedagog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pedagog? Lidé, Školství

Kdo je to Pedagog?

Co znamená a jaký je význam slova Pedagog?

Pedagog, jinak též učitel, je osoba, která má za úkol profesionální výuku a vzdělávání. Působištěm učitele jsou různé typy škol, vyučovat lze i doma. Hlavním cílem učitelské profese je předávání znalostí a klíčových dovedností, motivace žáků k učení, snaha o zlepšení a rozvoj prostředí, ve kterém výuka a výchovný proces probíhá, přičemž postupuje podle daného plánu, kurikula či vzdělávacího programu.
Pedagog se musí neustále vzdělávat, aby udržoval krok s vývojem společnosti. Ve své práci se zaměřuje na různé věkové skupiny, věnuje se jak plánování, tak organizaci, průběhu a hodnocení výsledků celého procesu. Podmínkou výkonu profese je pedagogické vysokoškolské vzdělání magisterského směru.Kdo je to, byl Pedagog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pedagog? Lidé, Školství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Pedagog sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Černá stavba? Víte co je Vinylová podlaha? Znáte pojem Mozzarella? Vzpomněli byste si co označuje výraz Webhosting?

Klíčová slova: Školství, heslo, popis, přesný význam, formulace, kdo je Pedagog?, definice, lexikon, termín, původ slova, význam slova, vysvětlení, co je to Pedagog?, kdo to je, wiki, co znamená

Pojem Pedagog je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pedagog ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Pedagog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Pedagog na Google.cz

Najít slovo Pedagog ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Pedagog například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Pedagog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Pedagog? Kdo to byl Pedagog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pedagog? Definice pojmu Pedagog se nachází v kategorii Školství. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Školství.