Kdo je to?
Kdo je to, byl Pedagog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pedagog? Lidé, Školství

Kdo je to Pedagog?

Co znamená a jaký je význam slova Pedagog?

Pedagog, jinak též učitel, je osoba, která má za úkol profesionální výuku a vzdělávání. Působištěm učitele jsou různé typy škol, vyučovat lze i doma. Hlavním cílem učitelské profese je předávání znalostí a klíčových dovedností, motivace žáků k učení, snaha o zlepšení a rozvoj prostředí, ve kterém výuka a výchovný proces probíhá, přičemž postupuje podle daného plánu, kurikula či vzdělávacího programu.
Pedagog se musí neustále vzdělávat, aby udržoval krok s vývojem společnosti. Ve své práci se zaměřuje na různé věkové skupiny, věnuje se jak plánování, tak organizaci, průběhu a hodnocení výsledků celého procesu. Podmínkou výkonu profese je pedagogické vysokoškolské vzdělání magisterského směru.Kdo je to, byl Pedagog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pedagog? Lidé, Školství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Pedagog? s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Černá stavba? Znáte pojem Jistotní účet? Znáte pojem Mozzarella? Vzpomenete si na definici slova Suchý cider?

Klíčová slova: přesný výraz, lexikon, popis, definice, kdo je Pedagog?, popis, synonymum, Pedagog, původ slova, odborný výraz, co je to Pedagog?, etymologie, heslo, pojem, význam, informace

Pojem Pedagog je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Pedagog zkuste tyto odkazy

Hledat pojem Pedagog ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Pedagog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Pedagog ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Pedagog ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Pedagog například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Pedagog, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Pedagog? Kdo to byl Pedagog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pedagog? Definice pojmu Pedagog je v kategorii Školství. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Pedagog i v jiných kategoriích (než Školství).