Kdo je to?
Kdo je to, byl Pedagog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pedagog? Lidé, Školství

Kdo je to Pedagog?

Co znamená a jaký je význam slova Pedagog?

Pedagog, jinak též učitel, je osoba, která má za úkol profesionální výuku a vzdělávání. Působištěm učitele jsou různé typy škol, vyučovat lze i doma. Hlavním cílem učitelské profese je předávání znalostí a klíčových dovedností, motivace žáků k učení, snaha o zlepšení a rozvoj prostředí, ve kterém výuka a výchovný proces probíhá, přičemž postupuje podle daného plánu, kurikula či vzdělávacího programu.
Pedagog se musí neustále vzdělávat, aby udržoval krok s vývojem společnosti. Ve své práci se zaměřuje na různé věkové skupiny, věnuje se jak plánování, tak organizaci, průběhu a hodnocení výsledků celého procesu. Podmínkou výkonu profese je pedagogické vysokoškolské vzdělání magisterského směru.Kdo je to, byl Pedagog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pedagog? Lidé, Školství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pedagog s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Skladební dvojice? Znáte pojem Reálná mzda? Znáte pojem RSS? Vzpomenete si na definici slova Hepa filtr?

Klíčová slova: popis, Školství, význam pojmu, Pedagog, heslo, kdo to je, význam slova, definice, kdo je Pedagog?, odborný výraz, termín, informace, wiki, etymologie, přesný význam, lexikon

Pojem Pedagog je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Pedagog doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pedagog ve Wikimedia Commons

Najít pojem Pedagog ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Pedagog ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Pedagog ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Pedagog například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Pedagog, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Pedagog? Kdo to byl Pedagog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pedagog? Definice pojmu Pedagog se nachází v sekci Školství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie Školství.