Kdo je to?
Kdo je to Pedagog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pedagog? Lidé, Školství

Kdo je to Pedagog?

Jaký je význam slova Pedagog? Co to znamená?

Pedagog, jinak též učitel, je osoba, která má za úkol profesionální výuku a vzdělávání. Působištěm učitele jsou různé typy škol, vyučovat lze i doma. Hlavním cílem učitelské profese je předávání znalostí a klíčových dovedností, motivace žáků k učení, snaha o zlepšení a rozvoj prostředí, ve kterém výuka a výchovný proces probíhá, přičemž postupuje podle daného plánu, kurikula či vzdělávacího programu.
Pedagog se musí neustále vzdělávat, aby udržoval krok s vývojem společnosti. Ve své práci se zaměřuje na různé věkové skupiny, věnuje se jak plánování, tak organizaci, průběhu a hodnocení výsledků celého procesu. Podmínkou výkonu profese je pedagogické vysokoškolské vzdělání magisterského směru.Kdo je to Pedagog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pedagog? Lidé, Školství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pedagog s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Číslo pojištěnce? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kvadriatlon? Znáte pojem EDGE? Znáte termín IKEM?

Klíčová slova: Pedagog, přesný význam, původ slova, přesný výraz, význam, význam slova, co znamená, pojem, vysvětlení, heslo, formulace, Pedagog, wiki, přesný výraz, definice, etymologie

Pojem Pedagog je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat videa s názvem Pedagog na Youtube

Najít pojem Pedagog na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pedagog ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Pedagog ve Wikipedii

Najít termín Pedagog ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Pedagog například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Yahoo.com, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Pedagog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Pedagog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pedagog? Definice pojmu Pedagog je v kategorii Školství

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít informace pojem, text, definici, dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Školství).