Kdo je to?
Kdo je to, byl Pedagog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pedagog? Lidé, Školství

Kdo je to Pedagog?

Co znamená a jaký je význam slova Pedagog?

Pedagog, jinak též učitel, je osoba, která má za úkol profesionální výuku a vzdělávání. Působištěm učitele jsou různé typy škol, vyučovat lze i doma. Hlavním cílem učitelské profese je předávání znalostí a klíčových dovedností, motivace žáků k učení, snaha o zlepšení a rozvoj prostředí, ve kterém výuka a výchovný proces probíhá, přičemž postupuje podle daného plánu, kurikula či vzdělávacího programu.
Pedagog se musí neustále vzdělávat, aby udržoval krok s vývojem společnosti. Ve své práci se zaměřuje na různé věkové skupiny, věnuje se jak plánování, tak organizaci, průběhu a hodnocení výsledků celého procesu. Podmínkou výkonu profese je pedagogické vysokoškolské vzdělání magisterského směru.Kdo je to, byl Pedagog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pedagog? Lidé, Školství

Tento text (Pedagog) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Skladební dvojice? Znáte definici termínu Květná neděle? Znáte pojem RSS? Pamatujete si definici pojmu Šestinedělí?

Klíčová slova: přesný význam, vysvětlení, popis, wiki, přesný výraz, pojem, význam slova, Pedagog, význam pojmu, slovo, Školství, kdo to je, význam, co je to Pedagog?, formulace, co znamená

Pojem Pedagog je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít termín Pedagog ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Pedagog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Pedagog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pedagog ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Pedagog například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Pedagog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Pedagog? Kdo to byl Pedagog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pedagog? Definice pojmu Pedagog je v sekci Školství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Pedagog v jiné sekci než Školství.