Kdo je to?
Kdo je to, byl Pedagog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pedagog? Lidé, Školství

Kdo je to Pedagog?

Co znamená a jaký je význam slova Pedagog?

Pedagog, jinak též učitel, je osoba, která má za úkol profesionální výuku a vzdělávání. Působištěm učitele jsou různé typy škol, vyučovat lze i doma. Hlavním cílem učitelské profese je předávání znalostí a klíčových dovedností, motivace žáků k učení, snaha o zlepšení a rozvoj prostředí, ve kterém výuka a výchovný proces probíhá, přičemž postupuje podle daného plánu, kurikula či vzdělávacího programu.
Pedagog se musí neustále vzdělávat, aby udržoval krok s vývojem společnosti. Ve své práci se zaměřuje na různé věkové skupiny, věnuje se jak plánování, tak organizaci, průběhu a hodnocení výsledků celého procesu. Podmínkou výkonu profese je pedagogické vysokoškolské vzdělání magisterského směru.Kdo je to, byl Pedagog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pedagog? Lidé, Školství

Definici slova Pedagog můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Skladební dvojice? Víte co je Invektiva? Znáte pojem RSS? Vzpomněli byste si co označuje výraz Isofix?

Klíčová slova: původ slova, kdo to je, synonymum, heslo, kdo je Pedagog?, vysvětlení, wiki, Pedagog, slovo, pojem, odborný výraz, informace, Školství, popis, co znamená, formulace

Pojem Pedagog je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Pedagog

Hledat termín Pedagog ve vyhledávači Qwant

Najít termín Pedagog ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Pedagog ve Wikislovníku

Hledat slovo Pedagog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Pedagog například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pedagog

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Pedagog? Kdo to byl Pedagog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pedagog? Definice pojmu Pedagog patří do sekce Školství. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít výraz, termín, heslo, výraz třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Pedagog i jinde než v sekci než v Školství.