Kdo je to?
Kdo je to Teatender? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Teatender? Lidé, profese

Teatender

Co znamená a jaký je význam slova Teatender?

Teatender je označení pro znalce čaje a čajové kultury.
Teatender je schopný posoudit kvalitu a chuť čaje, zná lokality, kde se čaj pěstuje a vyrábí a je znalcem procesu správné přípravy čaje. Kvalitu čaje může hodnotit například pro společnosti zabývající se výrobou a prodejem čaje, na soutěžích atd. Může též pořádat přednášky a semináře, kde své znalosti předává posluchačům.
Teatendeři se kromě samotné suroviny zabývají také čajovou kulturou - to jest především jak čaj servírovat. Mohou být však například i znalci starých čajových rituálů a podobně.
Termín pochází z angličtiny.Kdo je to Teatender? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Teatender? Lidé, profese

Definici slova Teatender můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Mild-hybrid? Vzpomněli byste si co označuje výraz Duchovno? Víte, co je to Ablace? Znáte termín Flóra?

Klíčová slova: význam slova, lexikon, profese, etymologie, synonymum, formulace, přesný výraz, význam pojmu, pojem, definice, Teatender, informace, odborný výraz, význam, wiki, původ slova

Pojem Teatender je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Teatender lze najít v následujících zdrojích

Hledat heslo Teatender v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Teatender ve vyhledávači Yahoo

Najít slovo Teatender ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Teatender na Youtube

Najít termín Teatender ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Teatender například ve fulltextu Yahoo.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v metavyhledávači Info.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Teatender? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní již víte Kdo je to Teatender? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Teatender? Definice pojmu Teatender je v kategorii Profese

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Profese.