Kdo je to?
Kdo je Vlasta Redl? Životopis Vlasta Redl, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Vlasta Redl?

Kdo je Vlasta Redl? Životopis, informace, biografie, hudba

Vlasta Redl, vlastním jménem Vlastimil Kabeláč, je zpěvák, skladatel a textař. Hraje také na větší počet nástrojů, například klávesy, kytaru, mandolínu a další. Jeho hudební kariéra je pestrá, lze v ní najít prvky mnoha stylů, od lidové hudby přes rock a bigbít až k folku. Vystupoval především se skupinami AG Flek a Hradišťan.
Vlasta Redl je také producentem a autorem scénické hudby a několika cestopisů.Kdo je Vlasta Redl? Životopis Vlasta Redl, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní informace o osobě Vlasta Redl

Národnost: česká
Datum narození: 14. dubna 1959
Místo narození: Nový Jičín

Líbí se stručný životopis s osobou Vlasta Redl? Pak se podělte se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Excel? Vzpomněli byste si na význam slova Oáza? Víte co je Trdlo? Znáte definici termínu Bujón?

Klíčová slova: kde se narodil Vlasta Redl?, wiki, informace, biografie, národnost, vysvětlení, datum narození, kdy se narodil Vlasta Redl?, lexikon, Vlasta Redl, narození, Vlasta Redl, wikipedie, hudba, hudba, osobnosti

Pojem Vlasta Redl je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat výraz Vlasta Redl ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Vlasta Redl ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Vlasta Redl na Google obrázcích

Najít termín Vlasta Redl ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Vlasta Redl ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Vlasta Redl například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Vlasta Redl?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Vlasta Redl? Kdy se narodil Vlasta Redl? Kde se narodil Vlasta Redl? Vlasta Redl patří do sekce Hudba

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Vlasta Redl dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vlasta Redl i v jiné kategorii než je hudba.