Kdo je to?
Kdo je to Vlasta Redl? Životopis Vlasta Redl, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Vlasta Redl?

Kdo je to Vlasta Redl? Stručný životopis

Vlasta Redl, vlastním jménem Vlastimil Kabeláč, je zpěvák, skladatel a textař. Hraje také na větší počet nástrojů, například klávesy, kytaru, mandolínu a další. Jeho hudební kariéra je pestrá, lze v ní najít prvky mnoha stylů, od lidové hudby přes rock a bigbít až k folku. Vystupoval především se skupinami AG Flek a Hradišťan.
Vlasta Redl je také producentem a autorem scénické hudby a několika cestopisů.Kdo je to Vlasta Redl? Životopis Vlasta Redl, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Vlasta Redl

Národnost: česká
Datum narození: 14. dubna 1959
Místo narození: Nový Jičín

Líbí se stručný životopis s osobou Vlasta Redl? Pak se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Occamova břitva? Vzpomenete si na definici slova Sebevědomí? Víte co je eBay? Vzpomněli byste si na význam slova Přístavek?

Klíčová slova: popis, přesný význam, definice, slovo, formulace, heslo, význam slova, pojem, kdo to je, význam pojmu, Vlasta Redl, odborný výraz, vysvětlení, přesný výraz, popis, termín

Pojem Vlasta Redl je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít termín Vlasta Redl ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vlasta Redl ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Vlasta Redl ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Vlasta Redl ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Vlasta Redl například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Životopis, kdo je Vlasta Redl? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Vlasta Redl? Kdo to byl Vlasta Redl? Kdy se narodil Vlasta Redl? Kde se narodil Vlasta Redl? Vlasta Redl je v sekci hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Vlasta Redl kupříkladu v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vlasta Redl i v jiné kategorii než je hudba.