Kdo je to?
Kdo je to Sales manager? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sales manager? Lidé, profese

Sales manager

Co znamená a jaký je význam slova Sales manager?

Sales manager je obchodní manažer.
Jeho úkolem v podniku je vést obchodní tým, spolupodílet se na plánování obchodní strategie a reprezentovat společnost v rámci obchodních vztahů. Očekávají se od něj manažerské schopnosti a ideálně i ekonomické nebo manažerské vzdělání. U velkých společností se zahraniční působností se předpokládá znalost cizích jazyků - primárně angličtiny, ale i dalších jazyků s ohledem na trh, kde se společnost pohybuje.
Sales manager může být jeden, obvykle v menších firmách. Ve větších společnostech najdeme sales managerů několik - každý vede své oddělení a má své úkoly a cíle.Kdo je to Sales manager? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sales manager? Lidé, profese

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi přáteli na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte co je Akreditiv? Pamatujete si definici pojmu Keška? Rozumíte pojmu Kandela? Vzpomněli byste si co znamená slovo Čamara?

Klíčová slova: popis, pojem, odborný výraz, etymologie, heslo, wikipedie, slovo, původ slova, profese, význam, přesný význam, lexikon, Sales manager, vysvětlení, informace, Sales manager

Pojem Sales manager je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Sales manager v dalších zdrojích

Hledat výraz Sales manager na Google.cz

Hledat pojem Sales manager ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít frázi Sales manager ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Sales manager na Youtube

Najít slovo Sales manager v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Sales manager například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Sales manager, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Sales manager? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sales manager? Definice pojmu Sales manager patří do sekce Profese

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Zkuste hledat informace pojem, termín, výraz,heslo např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.