Kdo je to?
Kdo je Kryštof Rímský? Životopis Kryštof Rímský, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kryštof Rímský

Kdo je Kryštof Rímský? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Kryštof Rímský je český filmový, seriálový a divadelní herec. Rímský se narodil v Hradci Králové do rodiny herce a dabéra Pavla Rímského a měl další sourozence Lauru a Prokopa. Později se s rodiči přestěhoval do Prahy. Po maturitě na gymnáziu v Karlíně začal studovat katedru alternativního herectví na DAMU v Praze. V rámci Letních shakespearovských slavností si zahrál ve hrách Hamlet a Romeo a Julie na Pražském hradě. Po úspěšných studiích na DAMU získal stálé angažmá v Činoherním studiu v Ústí nad Labem, kde vystupoval až do roku 2020. Dále hostoval v Divadle v Dlouhé, Švandově divadle, Národním divadle Brno, HaDivadle, A Studiu Rubín a dalších. V roce 2020 se připojil k Divadlu na Vinohradech, kde získal stálé angažmá.
Před televizními kamerami Rímský debutoval v roce 2001 v epizodní roli seriálu Oběti. Od té doby se proslavil díky postavám v televizních seriálech Rodinná pouta (2004), Ulice, Ordinace v růžové zahradě (2005), Kriminálka Anděl, Soukromé pasti (2008), Expozitura (2009), Život je ples (2012), Specialisté (2017 a 2020) nebo Labyrint (2018).
Ve filmu Rímský debutoval v roce 2004 ve snímku Hodný chlapec. Od té doby ztvárnil role ve dvanácti filmech. Zahrál si v úspěšných snímcích jako Příběhy obyčejného šílenství (2005), Tobruk (2008), Čtyři slunce, Polski film, Modrý tygr (2012), Nabarvené ptáče (2019) a Chyby (2021).
V 90. letech minulého století byl Kryštof závislý na tvrdých drogách. Nakonec se z toho dostal. Od narození trpěl srdeční vadou a roku 2000 podstoupil chirurgický zákrok, při kterém mu chirurgové implantovali umělou chlopeň.
Kryštof Rímský je ženatý a se svou ženou má dva syny (Tobiáš a Johan).Kdo je Kryštof Rímský? Životopis Kryštof Rímský, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Kryštof Rímský

Národnost: česká
Datum narození: 13. 8. 1975
Místo narození: Hradec Králové, Československo

Líbí se stručný životopis s osobou Kryštof Rímský? Pak se podělte s vašimi přáteli na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Rektokéla? Vzpomněli byste si na význam slova Klášter? Znáte pojem Lanolin? Znáte definici termínu Latte macchiato?

Klíčová slova: Kryštof Rímský, kde se narodil Kryštof Rímský?, zajímavosti, datum narození, herectví, kdo je Kryštof Rímský?, wiki, vysvětlení, biografie, informace, Kryštof Rímský, popis, místo narození, životopis, osobnosti, kdy se narodil Kryštof Rímský?

Pojem Kryštof Rímský je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít Kryštof Rímský na Google.cz

Vyhledat slovo Kryštof Rímský ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kryštof Rímský ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Kryštof Rímský ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Kryštof Rímský ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kryštof Rímský například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v Google obrázcích nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Kryštof Rímský?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Kryštof Rímský? Kdy se narodil Kryštof Rímský? Kde se narodil Kryštof Rímský? Kryštof Rímský je v kategorii Herectví

Kategorie herectví, starší muž kudrny, kryštof Rímský, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Kryštof Rímský kupř. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kryštof Rímský i v jiné kategorii než je herectví.