Kdo je to?
Kdo je Adéla Elbel? Životopis Adéla Elbel, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Adéla Elbel?

Kdo je Adéla Elbel? Životopis, informace, biografie, hudba

Česká moderátorka, zpěvačka a stand-up komička Adéla Elbel původním jménem Komárková se narodila 17. července 1981 v Havířově.
Od svých kolegů se odlišuje tím, že v roce 2012 na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně získala magisterský titul z oboru nizozemský jazyk a literatura a z holandštiny přeložila několik knižních titulů.
Věnuje se také zpěvu, textařině a na konci má i několik knih. K jejím nejnovějším počinům patří Santiago, má lásko, která vyšla k 1. lednu roku 2023. V minulosti napsala také životopisnou knihu Doba temna a podílela se na vydání kuchařky Adéla ještě nevečeřela, kterou vytvořila spolu s Ondřejem Slaninou.
Do povědomí široké veřejnosti se dostala díky svému působení v oblíbené stand-up show Na stojáka a později i v rámci Comedy Clubu, kde působila po boku komiků Lukáše Pavláska, Miloše Knora, Tomáše Jeřábka a mnoha dalších. Přestože v rámci tamních představení často ztvárňuje hloupou blondýnu, ve skutečnosti patří mezi velmi inteligentní ženy se širokým rozhledem.
Adéla byla členkou hudebního dua Čokovoko, což byla parodicky-rapperská dívčí kapela. V té kromě Elbel vystupovala také Zuzana Fuksová. Jejich cílem bylo skrze hudbu nastavovat zrcadlo dnešní konzumní společnosti. Podle některých názorů jsou jejich témata feministická. Mezi jejich písně patří třeba AIDS AIDS dítě, Dědovo desatero, Perioda, Monogamie, Etapy v životě ženy, Sebevražda nebo Třídní sraz.
Byla vdaná za divadelního režiséra Ondřeje Elbela, ale v roce 2018 se s ním rozvedla. Má dceru Vilmu, která nedávno bojovala s post covidovým syndromem, a proto Adéla výrazně vystopovala na podporu očkovací kampaně proti onemocnění covid-19, jelikož na vlastní oči viděla, jak nebezpečná tato nemoc umí být.Kdo je Adéla Elbel? Životopis Adéla Elbel, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní informace o osobě Adéla Elbel

Národnost: československá, česká
Datum narození: 17. července 1981
Místo narození: Havířov

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Adéla Elbel? s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte termín Indukčnost? Znáte definici termínu Nezisková organizace? Vzpomenete si na definici slova Celé číslo? Pamatujete si definici pojmu Jóga?

Klíčová slova: datum narození, osobnosti, kdo je Adéla Elbel?, Adéla Elbel, národnost, život, popis, životopis, hudba, narození, zajímavosti, Adéla Elbel, kde se narodil Adéla Elbel?, osobnost, informace, biografie

Pojem Adéla Elbel je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít pojem Adéla Elbel ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Adéla Elbel ve Wikislovníku

Hledat frázi Adéla Elbel na Google.cz

Hledat slovo Adéla Elbel ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Adéla Elbel na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Adéla Elbel například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Adéla Elbel?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Adéla Elbel? Kdy se narodil Adéla Elbel? Kde se narodil Adéla Elbel? Adéla Elbel patří do kategorie Hudba

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Adéla Elbel kupř.ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adéla Elbel i v jiné kategorii než je hudba.