Kdo je to?
Kdo je to Eva Hrušková? Životopis Eva Hrušková, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Eva Hrušková?

Kdo je to Eva Hrušková? Stručný životopis

Eva Hrušková je herečka, dodnes známá jako naše původní Popelka ve filmu, který byl minulým režimem zakázán pro účast Jana Třísky. Hrála pak ještě v dalších pohádkách. Po studiu se věnovala loutkovému divadlu, tento obor vystudovala i na DAMU.
Eva Hrušková působila v divadle DRAK, v Divadle bez opony a nazpívala písničky do pohádek. S manželem Janem Přeučilem vlastní kočovné loutkové divadlo.Kdo je to Eva Hrušková? Životopis Eva Hrušková, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Eva Hrušková

Národnost: česká
Datum narození: 27.3.1952
Místo narození: Česká Skalice

Líbí se stručný životopis s osobou Eva Hrušková? Pak se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Kampus? Víte, co je to Power jóga? Znáte termín Zvratné zájmeno? Rozumíte pojmu Křest?

Klíčová slova: odborný výraz, co je to Eva Hrušková?, vysvětlení, etymologie, Eva Hrušková, heslo, wiki, formulace, přesný význam, lexikon, herectví, informace, význam pojmu, co znamená, původ slova, kdo je Eva Hrušková?

Pojem Eva Hrušková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat výraz Eva Hrušková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Eva Hrušková ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Eva Hrušková na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Eva Hrušková ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Eva Hrušková například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Eva Hrušková?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Eva Hrušková? Kdo to byl Eva Hrušková? Kdy se narodil Eva Hrušková? Kde se narodil Eva Hrušková? Eva Hrušková je v kategorii herectví. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Eva Hrušková řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eva Hrušková i v jiné kategorii než je herectví.