Kdo je to?
Kdo je to Pavel Tykač? Životopis Pavel Tykač, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Pavel Tykač?

Kdo je to Pavel Tykač? Stručný životopis

Pavel Tykač podniká a investuje především v oblasti energetiky. Vlastní jako jediný majitel Sev.en Energy Group a patří do desítky nejbohatších Čechů.
Jako podnikatel začínal prodejem výpočetní techniky. Za svůj podíl pak zakoupil banku, kterou výhodně prodal. Investoval ve společnosti Motoinvest a vlastnil tak podíly ve více bankách včetně ČS. Obchoduje s akciemi a spekuluje s pohybem měn. Pavel Tykač je také vlastníkem elektrárny Chvaletice.Kdo je to Pavel Tykač? Životopis Pavel Tykač, lidé, osobnosti z podnikání

Hlavní data o osobě Pavel Tykač

Národnost: česká
Datum narození: 15. května 1964
Místo narození: Čelákovice

Tento text (Pavel Tykač) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Proforma faktura? Znáte definici termínu Metronom? Víte co je Bytový dům? Pamatujete si definici pojmu Angína?

Klíčová slova: informace, podnikání, co znamená, formulace, termín, slovo, lexikon, definice, přesný výraz, odborný výraz, wiki, synonymum, původ slova, pojem, heslo, význam pojmu

Pojem Pavel Tykač je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat výraz Pavel Tykač ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Pavel Tykač ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Pavel Tykač na Google.cz

Zkusit najít Pavel Tykač ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Pavel Tykač například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Pavel Tykač?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Pavel Tykač? Kdo to byl Pavel Tykač? Kdy se narodil Pavel Tykač? Kde se narodil Pavel Tykač? Pavel Tykač je v kategorii podnikání. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Pavel Tykač například na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavel Tykač i v jiné kategorii než je podnikání.