Kdo je to?
Kdo je Gabriela Lašková? Životopis Gabriela Lašková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Gabriela Lašková

Kdo je Gabriela Lašková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Modelka a moderátorka Gabriela Lašková se narodila jako Kratochvílová 11. února 1990. Pochází z Chotěboře a má dva sourozence – starší sestru Janu a bratra Michala. Vztah rodičů Jany a Luboše se po letech rozpadl a dospěl k rozvodu. V současnosti mají oba vztahy nové.
Vystudovala osmileté gymnázium v rodné Chotěboři, a poté co v roce 2009 úspěšně složila maturitní zkoušku, pokračovala ve studiu na Vysoké škole hotelové, o.p.s., kde se věnovala oboru Hotel Management. Bakalářský diplom získala v roce 2012 a pokračovala v navazujícím magisterském studiu marketingové komunikace na Vysoké škole finanční a správní.
Skvěle ovládá anglický, francouzský i německý jazyk.
V dětství a dospívání byla úspěšnou mažoretkou a dotáhla to dokonce na 2. místo na Evropském šampionátu v Brně.
V roce 2003, kdy jí bylo třináct let, se zúčastnila soutěže Dívka roku a skončila na druhém místě.
Gabriela roky působila v modelingu od svých čtrnácti let. Působila v Asii, kde s kritikou nikdo nešetří, a proto velmi záhy slyšela poprvé na svou adresu, že je tlustá. A to i přesto, že byla velmi štíhlá, její váha však nebyla snadno získaná. Naopak musela pro úspěšnou kariéru v modelingové branži tvrdě dřít, což nakonec vedlo až k hazardu se zdravím.
Z počátku začala hubnout „správnými“ cestami. Zdravě se stravovala a věnovala se sportu. Později však přišlo na řadu zvracení či hladovění. Naštěstí v Gabrielině případě nevedla snaha o dokonalou figuru až k vážné poruše příjmu potravy. Sama však upozorňuje na skutečnost, že mnohé kolegyně z modelingu takové štěstí neměly, a se zdravotními následky se potýkají celý život.
V roce 2013 se zúčastnila soutěže krásy Česká Miss, v níž získala hlavní titul a uspěla i v kategorii Česká Miss posluchačů Frekvence 1. Díky tomuto úspěchu se mohla ještě v tomtéž roce vyplavit na mezinárodní soutěž krásy Miss Universe.
Mezi lety 2014 a 2018 moderovala po boku bývalého desetibojaře Romana Šebrleho hlavní zpravodajskou relaci na televizi Prima. V roce 2017 Gabriela otěhotněla, což pro ni znamenalo konec modelingu. Předpokládala, že po porodu nebude mít „ty správné míry“. Bývalá modelka to ale nijak neoplakávala. Po návratu z mateřské dovolené moderovala Velké zprávy po boku kolegy Matěje Misaře a později Nový den na CNN Prima NEWS.
Na počátku roku 2023 oznámila Gabriela Lašková ukončení spolupráce s televizí Prima, která trvala devět let. U diváků se toto prohlášení setkalo spíš s nevolí než pochopením. Byla zkrátka příliš oblíbená, než aby se s její tváří chtěli fanoušci rozloučit.
Gabriela Lašková dostala příležitost vyzkoušet si hereckou profesi. V roce 2014 ztvárnila jednu z hlavních rolí v komediálním krimi snímku Bony a klid 2, který se však nesetkal s právě vřelým přijetím od diváků. O rok později se mihla v seriálu Všechny moje lásky s Veronikou Žilkovou v hlavní roli a později si zahrála také epizodní roli kriminálním seriálu V.I.P. vraždy.
V současné době je maminkou dvou synů a přiznává, že touží po třetím potomkovi. Svého manžela Filipa Laška si vzala 10. července 2016 po dlouholetém vztahu. První syn dostal jméno Benedikt a druhý, který přišel na svět na podzim 2020, se jmenuje Vincent.Kdo je Gabriela Lašková? Životopis Gabriela Lašková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní data o osobě Gabriela Lašková

Národnost: česká
Datum narození: 11. února 1990
Místo narození: Chotěboř

Sdílejte tuto stránku s osobností Gabriela Lašková s jinými lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Chřipka? Víte co je Mea culpa? Znáte termín Potenciální? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mass storage?

Klíčová slova: wiki, datum narození, život, modeling, popis, životopis, narození, vysvětlení, místo narození, zajímavosti, Gabriela Lašková, kdy se narodila Gabriela Lašková?, osobnosti, kdo je Gabriela Lašková?, Gabriela Lašková, lexikon

Pojem Gabriela Lašková je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat výraz Gabriela Lašková ve Wikipedii

Vyhledat pojem Gabriela Lašková ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Gabriela Lašková ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít Gabriela Lašková ve Wikislovníku

Hledat heslo Gabriela Lašková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Gabriela Lašková například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v metavyhledávači Info.com, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Životopis, kdo je Gabriela Lašková? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Gabriela Lašková? Kdy se narodila Gabriela Lašková? Kde se narodila Gabriela Lašková? Gabriela Lašková patří do kategorie Modeling

Kategorie modeling, zrzka vlny, gabriela Lašková, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Gabriela Lašková kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Gabriela Lašková i v jiné kategorii než je modeling.