Kdo je to?
Kdo je to Mim? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mim? Lidé, profese

Kdo je to Mim?

Co znamená a jaký je význam slova Mim?

Mim (pantomim) je divadelní herec, který je při představení němý, nemluví a hraje pouze za pomoci gest a mimiky. Pantomima pochází již z antického Řecka a starověkého Říma. Nejznámější čeští mimové byli a jsou Jaroslav Čejka, Boris Hybner, Michal Nesvadba a Bolek Polívka. K moderní pantomimě můžeme zařadit i tzv. živé sochy.Kdo je to Mim? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mim? Lidé, profese

Definici slova Mim můžete sdílet se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Drama? Víte co je Osmóza? Vzpomněli byste si co označuje výraz Prohlášení o shodě? Vzpomněli byste si co označuje výraz Open Office?

Klíčová slova: profese, co znamená, vysvětlení, wikipedie, termín, původ slova, přesný výraz, význam pojmu, etymologie, heslo, wiki, slovo, Mim, definice, formulace, přesný význam

Pojem Mim je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Mim v následujících zdrojích

Vyhledat termín Mim ve Wikislovníku

Hledat heslo Mim na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Mim na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mim ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Mim ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Mim například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Mim? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Mim? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mim? Definice pojmu Mim je v kategorii Profese

Sepsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též hledat informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Mim i v jiných kategoriích (než profese).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.