Kdo je to?
Kdo je to, byl Mim? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mim? Lidé, profese

Kdo je to Mim?

Co znamená a jaký je význam slova Mim?

Mim (pantomim) je divadelní herec, který je při představení němý, nemluví a hraje pouze za pomoci gest a mimiky. Pantomima pochází již z antického Řecka a starověkého Říma. Nejznámější čeští mimové byli a jsou Jaroslav Čejka, Boris Hybner, Michal Nesvadba a Bolek Polívka. K moderní pantomimě můžeme zařadit i tzv. živé sochy.Kdo je to, byl Mim? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mim? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Mim sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Glutamát? Víte, co je to HDP? Vzpomněli byste si co označuje výraz Číslo pojištěnce? Rozumíte pojmu Obsese?

Klíčová slova: Mim, kdo je Mim?, význam slova, lexikon, význam, slovo, wiki, definice, informace, původ slova, heslo, odborný výraz, přesný význam, co znamená, popis, profese

Pojem Mim je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít slovo Mim ve Wikislovníku

Hledat frázi Mim v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Mim na Google.cz

Najít heslo Mim ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Mim například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Mim, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Mim? Kdo to byl Mim? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mim? Definice pojmu Mim se nachází v sekci profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.