Kdo je to?
Kdo je to Mim? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mim? Lidé, profese

Mim

Co znamená a jaký je význam slova Mim?

Mim (pantomim) je divadelní herec, který je při představení němý, nemluví a hraje pouze za pomoci gest a mimiky. Pantomima pochází již z antického Řecka a starověkého Říma. Nejznámější čeští mimové byli a jsou Jaroslav Čejka, Boris Hybner, Michal Nesvadba a Bolek Polívka. K moderní pantomimě můžeme zařadit i tzv. živé sochy.Kdo je to Mim? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mim? Lidé, profese

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy, přáteli a partnery na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Slavomanka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Funkční styl? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rendez-vous? Znáte termín Clearing?

Klíčová slova: význam, etymologie, profese, Mim, formulace, wiki, původ slova, termín, definice, odborný výraz, popis, lexikon, informace, synonymum, význam slova, Mim

Pojem Mim je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít heslo Mim na Google obrázcích

Hledat pojem Mim ve vyhledávači Qwant

Najít termín Mim ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Mim na Google.cz

Vyhledat heslo Mim ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Mim například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mim

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Mim? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mim? Definice pojmu Mim je v sekci Profese

Kategorie profese, modní návrhářka, mim, ilustrační obrázek

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Na texty zde uvedené neposkytujeme žádnou záruku. Mohou obsahovat pravopisné i faktické chyby, za které se předem omlouváme. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se také najít informace výraz, definici, slovo, termín například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Profese).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.