Kdo je to?
Kdo je to, byl Kovář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kovář? Lidé, profese

Kdo je to Kovář?

Jaký je význam slova Kovář? Co to znamená?

Kovář je povolání, při kterém se pracuje s kovem. Ten je většinou za tepla zpracováván a pak se z něj vyrábějí věci k běžnému užívání nebo ozdoby. Používá nejrůznější druhy kovů, populární hlavně ocel.
Kovářství patří k velmi starým řemeslům, kováři byli ctěni a mnohdy byli považováni za osoby se zvláštními schopnostmi, protože pracovali s ohněm a věnovali se léčitelství. Kováři se mohou i dále specializovat.Kdo je to, byl Kovář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kovář? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kovář sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Fraktál? Vzpomněli byste si co označuje výraz Průčelí? Vzpomněli byste si na význam slova Pravice? Znáte termín Raw strava?

Klíčová slova: profese, termín, popis, vysvětlení, význam pojmu, Kovář, wiki, co je to Kovář?, etymologie, popis, lexikon, význam slova, synonymum, kdo je Kovář?, definice, kdo to je

Pojem Kovář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Kovář zkuste tyto odkazy

Najít pojem Kovář na Google.cz

Vyhledat pojem Kovář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Kovář ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Kovář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kovář například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Kovář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Kovář? Kdo to byl Kovář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kovář? Definice pojmu Kovář se nachází v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Kovář i v jiné sekci než je kategorie profese.