Kdo je to?
Kdo je to, byl Kovář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kovář? Lidé, profese

Kdo je to Kovář?

Jaký je význam slova Kovář? Co to znamená?

Kovář je povolání, při kterém se pracuje s kovem. Ten je většinou za tepla zpracováván a pak se z něj vyrábějí věci k běžnému užívání nebo ozdoby. Používá nejrůznější druhy kovů, populární hlavně ocel.
Kovářství patří k velmi starým řemeslům, kováři byli ctěni a mnohdy byli považováni za osoby se zvláštními schopnostmi, protože pracovali s ohněm a věnovali se léčitelství. Kováři se mohou i dále specializovat.Kdo je to, byl Kovář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kovář? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Kovář se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Fraktál? Pamatujete si definici pojmu Azbest? Vzpomněli byste si na význam slova Pravice? Vzpomněli byste si co znamená slovo Amnézie?

Klíčová slova: popis, význam pojmu, význam slova, přesný výraz, Kovář, vysvětlení, kdo je Kovář?, odborný výraz, synonymum, popis, přesný význam, co znamená, informace, wiki, lexikon, heslo

Pojem Kovář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kovář ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Kovář na Youtube

Najít slovo Kovář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Kovář ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Kovář například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Kovář, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kovář? Kdo to byl Kovář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kovář? Definice pojmu Kovář je v kategorii profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.