Kdo je to?
Kdo je to, byl Kovář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kovář? Lidé, profese

Kdo je to Kovář?

Jaký je význam slova Kovář? Co to znamená?

Kovář je povolání, při kterém se pracuje s kovem. Ten je většinou za tepla zpracováván a pak se z něj vyrábějí věci k běžnému užívání nebo ozdoby. Používá nejrůznější druhy kovů, populární hlavně ocel.
Kovářství patří k velmi starým řemeslům, kováři byli ctěni a mnohdy byli považováni za osoby se zvláštními schopnostmi, protože pracovali s ohněm a věnovali se léčitelství. Kováři se mohou i dále specializovat.Kdo je to, byl Kovář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kovář? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kovář s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Bílá sobota? Víte co je Epizeuxis? Vzpomněli byste si na význam slova Majdan? Vzpomněli byste si co označuje výraz Soucit?

Klíčová slova: popis, původ slova, vysvětlení, význam pojmu, profese, kdo je Kovář?, kdo to je, pojem, odborný výraz, wiki, lexikon, přesný výraz, definice, Kovář, význam slova, co znamená

Pojem Kovář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít Kovář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Kovář ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Kovář ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Kovář na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Kovář například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Kovář, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Kovář? Kdo to byl Kovář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kovář? Definice pojmu Kovář se nachází v sekci profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Kovář i v jiné sekci než je kategorie profese.