Kdo je to?
Kdo je to, byl Kovář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kovář? Lidé, profese

Kdo je to Kovář?

Jaký je význam slova Kovář? Co to znamená?

Kovář je povolání, při kterém se pracuje s kovem. Ten je většinou za tepla zpracováván a pak se z něj vyrábějí věci k běžnému užívání nebo ozdoby. Používá nejrůznější druhy kovů, populární hlavně ocel.
Kovářství patří k velmi starým řemeslům, kováři byli ctěni a mnohdy byli považováni za osoby se zvláštními schopnostmi, protože pracovali s ohněm a věnovali se léčitelství. Kováři se mohou i dále specializovat.Kdo je to, byl Kovář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kovář? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Kovář? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Fraktál? Rozumíte pojmu Tanin? Vzpomněli byste si na význam slova Pravice? Znáte pojem Bonita?

Klíčová slova: termín, slovo, význam slova, informace, heslo, definice, přesný výraz, Kovář, význam pojmu, původ slova, synonymum, vysvětlení, etymologie, kdo je Kovář?, význam, kdo to je

Pojem Kovář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat termín Kovář ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Kovář ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Kovář ve Wikipedii

Najít pojem Kovář ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kovář například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kovář

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kovář? Kdo to byl Kovář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kovář? Definice pojmu Kovář je v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.