Kdo je to?
Kdo je Jordan Haj? Životopis Jordan Haj, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Jordan Haj?

Kdo je Jordan Haj? Životopis, informace, biografie, herectví

Jordan Haj je český hudebník, režisér a scénárista.
Vystudoval pražskou DAMU. Jako herec poprvé zaujal v seriálu Vyprávěj. Další výraznější roli získal v seriálu Gympl s (r)učením omezeným. Herecky se prosadil i v zahraničí, kdy hrál v dánském válečném fantasy seriálu 1864.
Televizní diváci si jej také připomněli v roce 2020, když se stal součástí show televize Nova Tvoje tvář má známý hlas, kde se převtěloval do slavných zpěváků a interpretoval jejich hity.
Neprofiluje se však jen jako herec. Je frontmanem kapely Peter Pan Complex a spolu s ní se věnuje alternativní rocku. Též se představil jako hudební skladatel, když pro snímek Jiřího Mádla Pojedeme k moři složil hudební složku. Je režisérem a scénáristou mnoha hudebních klipů, spolupracuje mimojiné se známým hudebníkem Kapitánem Nemem.
Má českou matku a palestinského otce. Jeho partnerkou je novinářka a zpěvačka Emma Smetana.Kdo je Jordan Haj? Životopis Jordan Haj, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Jordan Haj

Národnost: česká
Datum narození: 1. října 1988
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Jordan Haj? Potom se podělte s blízkými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Frekvence? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pranýř? Pamatujete si definici pojmu Tortellini? Víte co je Gnocchi?

Klíčová slova: biografie, místo narození, osobnost, narození, informace, datum narození, Jordan Haj, kdo je Jordan Haj?, Jordan Haj, vysvětlení, wikipedie, kde se narodil Jordan Haj?, kdy se narodil Jordan Haj?, lexikon, herectví, wiki

Pojem Jordan Haj je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Jordan Haj v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem Jordan Haj na Youtube

Najít výraz Jordan Haj na Google obrázcích

Hledat frázi Jordan Haj ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít výraz Jordan Haj ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít termín Jordan Haj ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jordan Haj například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jordan Haj

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Jordan Haj? Kdy se narodil Jordan Haj? Kde se narodil Jordan Haj? Jordan Haj je v kategorii Herectví

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Jordan Haj dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jordan Haj i v jiné kategorii než je herectví.