Kdo je to?
Kdo je to Celní deklarant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Celní deklarant? Lidé, profese

Kdo je to Celní deklarant?

Jaký je význam slova Celní deklarant? Co to znamená?

Celní deklarant je osoba, která pracuje s celními doklady. Ty hlavně vystavuje, kromě toho ověřuje správnost deklarovaných podání a věnuje se také kontrole toho, zda jsou dodržovány celní předpisy. K jeho práci patří i sledování zásilek. Zpracovává také návrhy komisionářských smluv a objednávky obchodních partnerů a vede k nim patřičné doklady.
Celní doklady eviduje a archivuje. Vystavuje a eviduje faktury. Komunikuje s obchodními partnery a jedná s úřady veřejné správy. Celní deklarant by měl mít alespoň střední vzdělání ukončené maturitní zkouškou.Kdo je to Celní deklarant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Celní deklarant? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Celní deklarant se známými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Okultismus? Vzpomněli byste si na význam slova Dermatovenerologie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Trimestr? Znáte definici termínu Hereze?

Klíčová slova: pojem, význam, vysvětlení, slovo, etymologie, definice, odborný výraz, profese, původ slova, termín, přesný výraz, profese, heslo, Celní deklarant, přesný výraz, význam slova

Pojem Celní deklarant je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Celní deklarant doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít termín Celní deklarant ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Celní deklarant ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Celní deklarant v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Celní deklarant ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít frázi Celní deklarant ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Celní deklarant například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Celní deklarant

Právě jste zjistili Kdo je to Celní deklarant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Celní deklarant? Definice pojmu Celní deklarant se nachází v sekci Profese

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Doporučujeme vyhledat výraz, termín, heslo, výraz například v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.