Kdo je to?
Kdo je to, byl Celní deklarant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Celní deklarant? Lidé, profese

Kdo je to Celní deklarant?

Jaký je význam slova Celní deklarant? Co to znamená?

Celní deklarant je osoba, která pracuje s celními doklady. Ty hlavně vystavuje, kromě toho ověřuje správnost deklarovaných podání a věnuje se také kontrole toho, zda jsou dodržovány celní předpisy. K jeho práci patří i sledování zásilek. Zpracovává také návrhy komisionářských smluv a objednávky obchodních partnerů a vede k nim patřičné doklady.
Celní doklady eviduje a archivuje. Vystavuje a eviduje faktury. Komunikuje s obchodními partnery a jedná s úřady veřejné správy. Celní deklarant by měl mít alespoň střední vzdělání ukončené maturitní zkouškou.Kdo je to, byl Celní deklarant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Celní deklarant? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Celní deklarant? Potom se podělte s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Okultismus? Znáte definici termínu Croissant? Vzpomněli byste si co znamená slovo Circa? Pamatujete si definici pojmu Mikroplyš?

Klíčová slova: přesný význam, Celní deklarant, heslo, popis, přesný výraz, co znamená, co je to Celní deklarant?, význam pojmu, formulace, vysvětlení, odborný výraz, termín, etymologie, slovo, synonymum, popis

Pojem Celní deklarant je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Celní deklarant zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat výraz Celní deklarant ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Celní deklarant ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Celní deklarant na Google.cz

Vyhledat heslo Celní deklarant v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Celní deklarant například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Celní deklarant

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Celní deklarant? Kdo to byl Celní deklarant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Celní deklarant? Definice pojmu Celní deklarant patří do sekce profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz například v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než profese).