Kdo je to?
Kdo je to Celní deklarant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Celní deklarant? Lidé, profese

Kdo je to Celní deklarant?

Jaký je význam slova Celní deklarant? Co to znamená?

Celní deklarant je osoba, která pracuje s celními doklady. Ty hlavně vystavuje, kromě toho ověřuje správnost deklarovaných podání a věnuje se také kontrole toho, zda jsou dodržovány celní předpisy. K jeho práci patří i sledování zásilek. Zpracovává také návrhy komisionářských smluv a objednávky obchodních partnerů a vede k nim patřičné doklady.
Celní doklady eviduje a archivuje. Vystavuje a eviduje faktury. Komunikuje s obchodními partnery a jedná s úřady veřejné správy. Celní deklarant by měl mít alespoň střední vzdělání ukončené maturitní zkouškou.Kdo je to Celní deklarant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Celní deklarant? Lidé, profese

Doporučujeme sdílet tento text s ostatními na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Okultismus? Víte, co je to Oolong? Vzpomněli byste si co znamená slovo Virus Zika? Rozumíte pojmu Fixní náklady?

Klíčová slova: profese, pojem, wiki, heslo, přesný výraz, význam pojmu, synonymum, wikipedie, slovo, Celní deklarant, profese, přesný význam, informace, popis, přesný výraz, etymologie

Pojem Celní deklarant je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Celní deklarant v dalších zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Celní deklarant ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Celní deklarant ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Celní deklarant ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Celní deklarant ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Celní deklarant ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Celní deklarant například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Celní deklarant, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Celní deklarant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Celní deklarant? Definice pojmu Celní deklarant patří do sekce Profese

Text vytvořen pro server Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Doporučujeme zkusit nalézt informace výraz, text, termín, pojem dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Radíme vám proto hledat slovo Celní deklarant i v jiné části webu než je kategorie profese.