Kdo je to?
Kdo je to Celní deklarant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Celní deklarant? Lidé, profese

Celní deklarant

Jaký je význam slova Celní deklarant? Co to znamená?

Celní deklarant je osoba, která pracuje s celními doklady. Ty hlavně vystavuje, kromě toho ověřuje správnost deklarovaných podání a věnuje se také kontrole toho, zda jsou dodržovány celní předpisy. K jeho práci patří i sledování zásilek. Zpracovává také návrhy komisionářských smluv a objednávky obchodních partnerů a vede k nim patřičné doklady.
Celní doklady eviduje a archivuje. Vystavuje a eviduje faktury. Komunikuje s obchodními partnery a jedná s úřady veřejné správy. Celní deklarant by měl mít alespoň střední vzdělání ukončené maturitní zkouškou.Kdo je to Celní deklarant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Celní deklarant? Lidé, profese

Doporučujeme sdílet tento text s vaším okruhem známých osob na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Danajský dar? Víte co je Kvartál? Vzpomněli byste si co znamená slovo Bezletová zóna? Vzpomněli byste si co označuje výraz Lapač snů?

Klíčová slova: přesný výraz, popis, vysvětlení, etymologie, heslo, wikipedie, význam, profese, slovo, lexikon, přesný výraz, původ slova, Celní deklarant, informace, definice, význam pojmu

Pojem Celní deklarant je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Celní deklarant

Hledat videa s názvem Celní deklarant na Youtube

Hledat výraz Celní deklarant ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Celní deklarant ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Celní deklarant ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Celní deklarant ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Celní deklarant například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Celní deklarant, definice, vysvětlení pojmu

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Celní deklarant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Celní deklarant? Definice pojmu Celní deklarant patří do sekce Profese

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Velmi pečlivě jsme procházeli veškeré zveřejněné texty. Přes to vše se může stát, že je zde nesprávná, nepřesná či neaktuální informace. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete také vyzkoušet hledat informace výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Ke každému slovo může existovat víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Celní deklarant i v jiné kategorii než je sekce profese.