Kdo je to?
Kdo je Marie Odstrčilová? Životopis Marie Odstrčilová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Marie Odstrčilová

Kdo je Marie Odstrčilová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Marie Odstrčilová patří mezi moderátorky počasí České televize. Vystudovala Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy. Konkrétně se věnovala studiu Katedry meteorologie a ochrany prostředí, což jí poskytlo skvělou poznatkovou základnu pro její budoucí kariéru.
Od roku 2008 je Marie Odstrčilová externí členkou redakce zpravodajství České televize. V minulosti také patřila k moderátorům relace Počasí v televizním pořadu České televize Dobré ráno, který je vysílán již od roku 1998. Mezi její kolegy patřili například Pavel Karas, Michal Žák, Ján Zákopčaník, Barbora Tobolová, Alena Zárybnická nebo Taťána Míková.
V současné době je možné její články o aktuálním stavu počasí nalézt na různých webových stránkách pod záštitou Právě dnes. Její práce lze taktéž pozorovat na portálu infomet.cz, kde se podílí na vzniku předpovědí počasí. Marie Odstrčilová totiž není pouze moderátorkou, která by přednášela před diváky naučený text, ale odbornicí, která počasí rozumí jako jiní odborníci v oblasti meteorologie.
Jejím profesním cílem je dělat práci, kterou (jak doufá) umí, co možná nejlépe. Řídí se heslem: „Nejhezčí zážitky nezávisí na počasí, ale na lidech, se kterými je prožívám.“ Mezi její záliby patří především turistika, a to za každého počasí! V létě ráda vyrazí na kolo, v zimě zase na běžky. V průběhu celého roku si ale nadšeně zabalí kufr a vyrazí poznávat nové kouty celého světa.
Své soukromí si jinak Marie velmi dobře střeží, a proto o jejím osobním životě nepronikají na veřejnost žádné zprávy.Kdo je Marie Odstrčilová? Životopis Marie Odstrčilová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní informace o osobě Marie Odstrčilová

Národnost: česká
Datum narození: 1968

Líbí se stručný životopis s osobou Marie Odstrčilová? Pak se podělte s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Anomálie? Vzpomněli byste si na význam slova Bigamie? Vzpomenete si na definici slova Ripple? Znáte definici termínu Bukkake?

Klíčová slova: Marie Odstrčilová, život, kdo je Marie Odstrčilová?, wikipedie, novináři, zajímavosti, lexikon, osobnost, Marie Odstrčilová, informace, vysvětlení, národnost, wiki, popis, biografie, životopis

Pojem Marie Odstrčilová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Marie Odstrčilová

Hledat pojem Marie Odstrčilová ve Wikislovníku

Hledat frázi Marie Odstrčilová ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Marie Odstrčilová na Youtube

Zkusit najít termín Marie Odstrčilová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Marie Odstrčilová ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Marie Odstrčilová například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Marie Odstrčilová?

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Marie Odstrčilová? Kdy se narodila Marie Odstrčilová? Marie Odstrčilová je v kategorii Novináři

Kategorie novináři, korespondentka mladá, marie Odstrčilová, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Marie Odstrčilová řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marie Odstrčilová i v jiné kategorii než je novináři.