Kdo je to?
Kdo je to Šlejfíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Šlejfíř? Lidé, profese

Kdo je to Šlejfíř?

Jaký je význam slova Šlejfíř? Co to znamená?

Šlejfíř bylo označení povolání člověka, který brousil nástroje – většinou nože. Často se takto nazýval potulný brusič nožů. Jako kočovník byl zařazován mezi světské, při svém putování byl často podezírán nebo obvinován z nekalých úmyslů.
Šlejfíř si své vybavení vozil s sebou, chodil po vsi nebo po městských ulicích, vyvolával a nabízel své služby přímo na místě.Kdo je to Šlejfíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Šlejfíř? Lidé, profese

Definici slova Šlejfíř můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Kasační stížnost? Znáte definici termínu Definice? Vzpomenete si na definici slova Přírodní památka? Pamatujete si definici pojmu Struma?

Klíčová slova: přesný výraz, heslo, co znamená, význam slova, popis, etymologie, Šlejfíř, původ slova, pojem, wikipedie, vysvětlení, Šlejfíř, profese, informace, význam pojmu, odborný výraz

Pojem Šlejfíř je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledejte bez špehování slovo Šlejfíř ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Šlejfíř na Google.cz

Hledat termín Šlejfíř ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít heslo Šlejfíř ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Šlejfíř ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Šlejfíř například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Šlejfíř? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Šlejfíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šlejfíř? Definice pojmu Šlejfíř je v kategorii Profese

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, text, definici, kupříkladu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.