Kdo je to?
Kdo je to, byl Šlejfíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šlejfíř? Lidé, profese

Kdo je to Šlejfíř?

Co znamená a jaký je význam slova Šlejfíř?

Šlejfíř bylo označení povolání člověka, který brousil nástroje – většinou nože. Často se takto nazýval potulný brusič nožů. Jako kočovník byl zařazován mezi světské, při svém putování byl často podezírán nebo obvinován z nekalých úmyslů.
Šlejfíř si své vybavení vozil s sebou, chodil po vsi nebo po městských ulicích, vyvolával a nabízel své služby přímo na místě.Kdo je to, byl Šlejfíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šlejfíř? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Šlejfíř? Pak se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín LTD? Vzpomenete si na definici slova Gabion? Vzpomenete si na definici slova Habilitace? Vzpomněli byste si na význam slova Rčení?

Klíčová slova: vysvětlení, definice, informace, termín, lexikon, co je to Šlejfíř?, kdo to je, popis, odborný výraz, popis, Šlejfíř, kdo je Šlejfíř?, původ slova, wiki, pojem, synonymum

Pojem Šlejfíř je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Šlejfíř zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat výraz Šlejfíř na Google.cz

Najít výraz Šlejfíř ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Šlejfíř ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Šlejfíř v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Šlejfíř například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Šlejfíř? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Šlejfíř? Kdo to byl Šlejfíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šlejfíř? Definice pojmu Šlejfíř je v sekci profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít pojem, termín, výraz, heslo třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Šlejfíř i v jiné sekci než je kategorie profese.