Kdo je to?
Kdo je Ivan Hecko? Životopis Ivan Hecko, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Ivan Hecko

Kdo je Ivan Hecko? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, podnikání

Ivan Hecko se narodil v roce 1982 na Ukrajině. Když mu bylo sedmnáct, přestěhoval se do České republiky, kde už v té době už žil jeho otec a starší bratr.
V mládí se velmi rád věnoval sportu a hudbě a sport tvoří důležitou součást jeho života i v současnosti. Svým vypracovaným tělem se ostatně na sociálních sítích s železnou pravidelností chlubí.
V roce 2018 se dal dohromady s krásnou moderátorkou Evou Perkausovou. Ta se v minulosti věnovala modelingu, později ovšem přešla k moderování. Nejprve ji mohli diváci vídat na obrazovce TV Barrandov, v současné době však moderuje TopStar magazín na TV Prima.
V prosinci 2020 prodělal Ivan Hecko i Eva Perkausová během dovolené na Maledivách onemocnění Covid-19. Toto období však přestáli ve zdraví.
V lednu 2022 si na exotické dovolené na ostrově Mauricius vyměnili snubní prsteny a řekli si své ano. Svatba proběhla tajně a mnoho lidí tím velmi překvapili.
Manželé tvrdí, že je spojuje mnoho společných zálib. Oba mají rádi sport a dobré jídlo. Milují běhání a lyžování. Mají schopnost vzájemně se vyhecovat k lepším výkonům.
V současné době se lidé radují z prvního společného syna Killiana, který se narodil v listopadu 2022.Kdo je Ivan Hecko? Životopis Ivan Hecko, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní informace o osobě Ivan Hecko

Národnost: ukrajinská
Datum narození: 1982

Popis osobnosti Ivan Hecko můžete sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Tera? Pamatujete si definici pojmu Malvice? Víte, co je to Špaletové okno? Vzpomněli byste si co znamená slovo Resin?

Klíčová slova: národnost, wikipedie, kdo je Ivan Hecko?, podnikání, Ivan Hecko, popis, zajímavosti, kdy se narodil Ivan Hecko?, osobnost, životopis, podnikání, biografie, život, Ivan Hecko, osobnosti, informace

Pojem Ivan Hecko je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat videa s názvem Ivan Hecko na Youtube

Vyhledat pojem Ivan Hecko na Google obrázcích

Zkusit najít pojem Ivan Hecko ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít výraz Ivan Hecko ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ivan Hecko ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivan Hecko například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ivan Hecko

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Ivan Hecko? Kdy se narodil Ivan Hecko? Ivan Hecko je v sekci Podnikání

Kategorie podnikání, podnikatel v kanceláři, ivan Hecko, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Ivan Hecko dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Hecko i v jiné kategorii než je podnikání.