Kdo je to?
Kdo je to Běhna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Běhna? Lidé, hanlivé

Běhna

Co znamená a jaký je význam slova Běhna?

Hovorově řečeno se jedná o ženu lehčích mravů, která ráda ,,běhá” za cizími muži. Expresivně se tato žena označuje za couru a rajdu. Žena, co hledá u jiných mužů prospěch ve formě bydlení, darů, peněz, výletů, ale přitom si chce uchovat rodinné zázemí a tvářit se, že je věrná jednomu muži. Také můžeme slyšet podobné slovo „poběhlice“. Ale nemusí se jednat o prostitutku, která si vydělává na živobytí svým tělem. Spíše se jedná o zpestření nudného sexuálního života těchto žen nebo jejich lehkovážného stylu života. Nepřemýšlí nad dopady jejich reputace ve svém okolí a sousedy.


Kdo je to Běhna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Běhna? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Běhna? s vašimi kamarády na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Sokl? Vzpomněli byste si co znamená slovo Tečkovací strojek? Vzpomněli byste si na význam slova Chemoterapie? Víte co je Salmonela?

Klíčová slova: přesný význam, vysvětlení, etymologie, přesný výraz, původ slova, lexikon, přesný výraz, význam slova, definice, formulace, odborný výraz, hanlivé, termín, synonymum, Běhna, hanlivé

Pojem Běhna je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít pojem Běhna ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Běhna ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Běhna ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Běhna v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Běhna ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Běhna například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Běhna? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teďka již bezesporu víte Kdo je to Běhna? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Běhna? Definice pojmu Běhna je v sekci Hanlivé

Kategorie hanlivé, blázni, běhna, ilustrační obrázek

Text vytvořen pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Doporučujeme taktéž hledat informace výraz, definici, slovo, termín dejme tomu ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Radíme proto zkusit hledat pojem Běhna v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je hanlivé.