Kdo je to?
Kdo je to Běhna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Běhna? Lidé, hanlivé

Kdo je to Běhna?

Co znamená a jaký je význam slova Běhna?

Hovorově řečeno se jedná o ženu lehčích mravů, která ráda ,,běhá” za cizími muži. Expresivně se tato žena označuje za couru a rajdu. Žena, co hledá u jiných mužů prospěch ve formě bydlení, darů, peněz, výletů, ale přitom si chce uchovat rodinné zázemí a tvářit se, že je věrná jednomu muži. Také můžeme slyšet podobné slovo „poběhlice“. Ale nemusí se jednat o prostitutku, která si vydělává na živobytí svým tělem. Spíše se jedná o zpestření nudného sexuálního života těchto žen nebo jejich lehkovážného stylu života. Nepřemýšlí nad dopady jejich reputace ve svém okolí a sousedy.


Kdo je to Běhna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Běhna? Lidé, hanlivé

Definici pojmu Běhna sdílejte s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Fundamentalismus? Znáte termín HDP? Vzpomněli byste si na význam slova Luteální fáze? Víte, co je to Pašmína?

Klíčová slova: hanlivé, wiki, informace, Běhna, etymologie, heslo, původ slova, vysvětlení, hanlivé, co znamená, význam slova, slovo, formulace, termín, přesný výraz, popis

Pojem Běhna je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat videa s názvem Běhna na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Běhna ve Wikimedia Commons

Hledat termín Běhna ve Wikipedii

Zkusit najít termín Běhna ve Wikislovníku

Hledat frázi Běhna v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Běhna například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Běhna, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Běhna? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Běhna? Definice pojmu Běhna je v kategorii Hanlivé

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu např. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Hanlivé).