Kdo je to?
Kdo je to Jan Hřebejk? Životopis Jan Hřebejk, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Jan Hřebejk?

Kdo je to Jan Hřebejk? Stručný životopis

Jan Hřebejk je úspěšný český režisér. K jeho prvním úspěchům patřil film Šakalí léta, který byl oceněn Českým lvem. Poté následovaly další úspěšné filmy jako Pupendo nebo Pelíšky či Musíme si pomáhat. Tento film získal 6 Českých lvů a byl nominován na Oscara.
Jan Hřebejk nerežíruje jen filmy z minulosti, ale věnuje se i současné problematice, např. ve filmech Kawasakiho růže, Horem pádem, Kráska v nesnázích, Nestyda či Svatá čtveřice. Věnuje se i divadelní režii, s přáteli otevřel nekuřáckou vinotéku. Občas pobouří veřejnost kontroverzními výroky.Kdo je to Jan Hřebejk? Životopis Jan Hřebejk, lidé, osobnosti z umělci

Hlavní informace o osobě Jan Hřebejk

Národnost: česká
Datum narození: 27.6.1967
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jan Hřebejk sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Slinutá dlažba? Víte, co je to Sémantika? Víte, co je to Urbex? Rozumíte pojmu Stříbrný gól?

Klíčová slova: synonymum, přesný výraz, termín, umělci, význam pojmu, definice, odborný výraz, etymologie, přesný význam, informace, popis, co znamená, co je to Jan Hřebejk?, formulace, význam, význam slova

Pojem Jan Hřebejk je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Jan Hřebejk doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít výraz Jan Hřebejk ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Jan Hřebejk ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Jan Hřebejk ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Jan Hřebejk ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Hřebejk například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Jan Hřebejk? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Jan Hřebejk? Kdo to byl Jan Hřebejk? Kdy se narodil Jan Hřebejk? Kde se narodil Jan Hřebejk? Jan Hřebejk se nachází v kategorii umělci. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Jan Hřebejk dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Hřebejk i v jiné kategorii než je umělci.