Kdo je to?
Kdo je Jan Hřebejk? Životopis Jan Hřebejk, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Jan Hřebejk

Kdo je Jan Hřebejk? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, umělci

Jan Hřebejk je úspěšný český režisér. K jeho prvním úspěchům patřil film Šakalí léta, který byl oceněn Českým lvem. Poté následovaly další úspěšné filmy jako Pupendo nebo Pelíšky či Musíme si pomáhat. Tento film získal 6 Českých lvů a byl nominován na Oscara.
Jan Hřebejk nerežíruje jen filmy z minulosti, ale věnuje se i současné problematice, např. ve filmech Kawasakiho růže, Horem pádem, Kráska v nesnázích, Nestyda či Svatá čtveřice. Věnuje se i divadelní režii, s přáteli otevřel nekuřáckou vinotéku. Občas pobouří veřejnost kontroverzními výroky.Kdo je Jan Hřebejk? Životopis Jan Hřebejk, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Základní informace o osobě Jan Hřebejk

Národnost: česká
Datum narození: 27.6.1967
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jan Hřebejk? s bližními na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Tiráž? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rýžové víno? Víte, co je to Asanace? Znáte termín Holotropní dýchání?

Klíčová slova: umělci, biografie, popis, osobnosti, osobnost, informace, Jan Hřebejk, národnost, kdy se narodil Jan Hřebejk?, umělci, kde se narodil Jan Hřebejk?, datum narození, životopis, Jan Hřebejk, život, lexikon

Pojem Jan Hřebejk je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Jan Hřebejk

Najít heslo Jan Hřebejk ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Jan Hřebejk v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít pojem Jan Hřebejk ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Jan Hřebejk na Google obrázcích

Hledat termín Jan Hřebejk na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Hřebejk například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Životopis, kdo je Jan Hřebejk? Stručná biografie

Nyní již víte Kdo je to Jan Hřebejk? Kdy se narodil Jan Hřebejk? Kde se narodil Jan Hřebejk? Jan Hřebejk se nachází v sekci Umělci

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Jan Hřebejk dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Hřebejk i v jiné kategorii než je umělci.