Kdo je to?
Kdo je to Jan Hřebejk? Životopis Jan Hřebejk, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Jan Hřebejk?

Kdo je to Jan Hřebejk? Stručný životopis

Jan Hřebejk je úspěšný český režisér. K jeho prvním úspěchům patřil film Šakalí léta, který byl oceněn Českým lvem. Poté následovaly další úspěšné filmy jako Pupendo nebo Pelíšky či Musíme si pomáhat. Tento film získal 6 Českých lvů a byl nominován na Oscara.
Jan Hřebejk nerežíruje jen filmy z minulosti, ale věnuje se i současné problematice, např. ve filmech Kawasakiho růže, Horem pádem, Kráska v nesnázích, Nestyda či Svatá čtveřice. Věnuje se i divadelní režii, s přáteli otevřel nekuřáckou vinotéku. Občas pobouří veřejnost kontroverzními výroky.Kdo je to Jan Hřebejk? Životopis Jan Hřebejk, lidé, osobnosti z umělci

Základní údaje o osobě Jan Hřebejk

Národnost: česká
Datum narození: 27.6.1967
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Jan Hřebejk? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Tlumivka? Víte co je Entizol? Víte, co je to Windows defender? Vzpomněli byste si co označuje výraz Úrok?

Klíčová slova: co je to Jan Hřebejk?, wiki, kdo to je, Jan Hřebejk, informace, popis, význam, formulace, význam slova, slovo, definice, lexikon, popis, kdo je Jan Hřebejk?, odborný výraz, pojem

Pojem Jan Hřebejk je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít pojem Jan Hřebejk ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Jan Hřebejk ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jan Hřebejk ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Jan Hřebejk na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Hřebejk například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Jan Hřebejk? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Jan Hřebejk? Kdo to byl Jan Hřebejk? Kdy se narodil Jan Hřebejk? Kde se narodil Jan Hřebejk? Jan Hřebejk se nachází v kategorii umělci. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jan Hřebejk třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Hřebejk i v jiné kategorii než je umělci.