Kdo je to?
Kdo je to Jan Hřebejk? Životopis Jan Hřebejk, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Jan Hřebejk?

Kdo je to Jan Hřebejk? Stručný životopis

Jan Hřebejk je úspěšný český režisér. K jeho prvním úspěchům patřil film Šakalí léta, který byl oceněn Českým lvem. Poté následovaly další úspěšné filmy jako Pupendo nebo Pelíšky či Musíme si pomáhat. Tento film získal 6 Českých lvů a byl nominován na Oscara.
Jan Hřebejk nerežíruje jen filmy z minulosti, ale věnuje se i současné problematice, např. ve filmech Kawasakiho růže, Horem pádem, Kráska v nesnázích, Nestyda či Svatá čtveřice. Věnuje se i divadelní režii, s přáteli otevřel nekuřáckou vinotéku. Občas pobouří veřejnost kontroverzními výroky.Kdo je to Jan Hřebejk? Životopis Jan Hřebejk, lidé, osobnosti z umělci

Základní informace o osobě Jan Hřebejk

Národnost: česká
Datum narození: 27.6.1967
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jan Hřebejk? s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Ordovik? Pamatujete si definici pojmu Akcelerace? Víte, co je to Internet? Vzpomněli byste si co znamená slovo Heliograf?

Klíčová slova: popis, informace, odborný výraz, popis, lexikon, co znamená, význam, heslo, původ slova, etymologie, umělci, wiki, přesný výraz, vysvětlení, formulace, význam pojmu

Pojem Jan Hřebejk je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít termín Jan Hřebejk ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Jan Hřebejk ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Jan Hřebejk na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jan Hřebejk ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Hřebejk například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jan Hřebejk

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jan Hřebejk? Kdo to byl Jan Hřebejk? Kdy se narodil Jan Hřebejk? Kde se narodil Jan Hřebejk? Jan Hřebejk je v kategorii umělci. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Jan Hřebejk řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Hřebejk i v jiné kategorii než je umělci.