Kdo je to?
Kdo je to Jan Hřebejk? Životopis Jan Hřebejk, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Jan Hřebejk?

Kdo je to Jan Hřebejk? Stručný životopis

Jan Hřebejk je úspěšný český režisér. K jeho prvním úspěchům patřil film Šakalí léta, který byl oceněn Českým lvem. Poté následovaly další úspěšné filmy jako Pupendo nebo Pelíšky či Musíme si pomáhat. Tento film získal 6 Českých lvů a byl nominován na Oscara.
Jan Hřebejk nerežíruje jen filmy z minulosti, ale věnuje se i současné problematice, např. ve filmech Kawasakiho růže, Horem pádem, Kráska v nesnázích, Nestyda či Svatá čtveřice. Věnuje se i divadelní režii, s přáteli otevřel nekuřáckou vinotéku. Občas pobouří veřejnost kontroverzními výroky.Kdo je to Jan Hřebejk? Životopis Jan Hřebejk, lidé, osobnosti z umělci

Hlavní data o osobě Jan Hřebejk

Národnost: česká
Datum narození: 27.6.1967
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Jan Hřebejk s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Slinutá dlažba? Vzpomněli byste si co znamená slovo Satén? Víte, co je to Urbex? Víte co je Adenovirus?

Klíčová slova: wiki, význam pojmu, synonymum, přesný výraz, slovo, definice, odborný výraz, co je to Jan Hřebejk?, pojem, heslo, lexikon, popis, vysvětlení, co znamená, kdo je Jan Hřebejk?, původ slova

Pojem Jan Hřebejk je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat heslo Jan Hřebejk ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Jan Hřebejk na Youtube

Zkusit najít frázi Jan Hřebejk ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Jan Hřebejk na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Hřebejk například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Jan Hřebejk?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jan Hřebejk? Kdo to byl Jan Hřebejk? Kdy se narodil Jan Hřebejk? Kde se narodil Jan Hřebejk? Jan Hřebejk je v kategorii umělci. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Jan Hřebejk dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Hřebejk i v jiné kategorii než je umělci.