Kdo je to?
Kdo je Jan Hřebejk? Životopis Jan Hřebejk, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Kdo je Jan Hřebejk?

Kdo je Jan Hřebejk? Životopis, informace, biografie, umělci

Jan Hřebejk je úspěšný český režisér. K jeho prvním úspěchům patřil film Šakalí léta, který byl oceněn Českým lvem. Poté následovaly další úspěšné filmy jako Pupendo nebo Pelíšky či Musíme si pomáhat. Tento film získal 6 Českých lvů a byl nominován na Oscara.
Jan Hřebejk nerežíruje jen filmy z minulosti, ale věnuje se i současné problematice, např. ve filmech Kawasakiho růže, Horem pádem, Kráska v nesnázích, Nestyda či Svatá čtveřice. Věnuje se i divadelní režii, s přáteli otevřel nekuřáckou vinotéku. Občas pobouří veřejnost kontroverzními výroky.Kdo je Jan Hřebejk? Životopis Jan Hřebejk, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Základní údaje o osobě Jan Hřebejk

Národnost: česká
Datum narození: 27.6.1967
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jan Hřebejk s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Slinutá dlažba? Znáte termín Den matek? Víte, co je to Konkubinát? Víte, co je to Liftback?

Klíčová slova: biografie, kdy se narodil Jan Hřebejk?, život, umělci, lexikon, vysvětlení, datum narození, umělci, wikipedie, informace, zajímavosti, Jan Hřebejk, národnost, osobnosti, narození, wiki

Pojem Jan Hřebejk je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Jan Hřebejk zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat videa s názvem Jan Hřebejk na Youtube

Najít slovo Jan Hřebejk na Google obrázcích

Zkusit najít frázi Jan Hřebejk ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Jan Hřebejk ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Jan Hřebejk ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Hřebejk například ve fulltextu Yahoo.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jan Hřebejk

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Jan Hřebejk? Kdy se narodil Jan Hřebejk? Kde se narodil Jan Hřebejk? Jan Hřebejk je v kategorii Umělci

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Jan Hřebejk řekněme například v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Hřebejk i v jiné kategorii než je umělci.