Kdo je to?
Kdo je to Jan Hřebejk? Životopis Jan Hřebejk, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Jan Hřebejk?

Kdo je to Jan Hřebejk? Stručný životopis

Jan Hřebejk je úspěšný český režisér. K jeho prvním úspěchům patřil film Šakalí léta, který byl oceněn Českým lvem. Poté následovaly další úspěšné filmy jako Pupendo nebo Pelíšky či Musíme si pomáhat. Tento film získal 6 Českých lvů a byl nominován na Oscara.
Jan Hřebejk nerežíruje jen filmy z minulosti, ale věnuje se i současné problematice, např. ve filmech Kawasakiho růže, Horem pádem, Kráska v nesnázích, Nestyda či Svatá čtveřice. Věnuje se i divadelní režii, s přáteli otevřel nekuřáckou vinotéku. Občas pobouří veřejnost kontroverzními výroky.Kdo je to Jan Hřebejk? Životopis Jan Hřebejk, lidé, osobnosti z umělci

Hlavní informace o osobě Jan Hřebejk

Národnost: česká
Datum narození: 27.6.1967
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jan Hřebejk sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Tlumivka? Vzpomenete si na definici slova Tuberkulóza? Víte, co je to Windows defender? Vzpomněli byste si na význam slova Embosovaná platební karta?

Klíčová slova: přesný význam, kdo to je, přesný výraz, Jan Hřebejk, popis, slovo, význam pojmu, umělci, vysvětlení, formulace, termín, etymologie, heslo, pojem, význam, odborný výraz

Pojem Jan Hřebejk je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít Jan Hřebejk ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Jan Hřebejk ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Jan Hřebejk v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Jan Hřebejk ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Hřebejk například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jan Hřebejk

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Jan Hřebejk? Kdo to byl Jan Hřebejk? Kdy se narodil Jan Hřebejk? Kde se narodil Jan Hřebejk? Jan Hřebejk se nachází v sekci umělci. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Jan Hřebejk dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Hřebejk i v jiné kategorii než je umělci.