Kdo je to?
Kdo je Jan Hřebejk? Životopis Jan Hřebejk, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Kdo je Jan Hřebejk?

Kdo je Jan Hřebejk? Životopis, informace, biografie, umělci

Jan Hřebejk je úspěšný český režisér. K jeho prvním úspěchům patřil film Šakalí léta, který byl oceněn Českým lvem. Poté následovaly další úspěšné filmy jako Pupendo nebo Pelíšky či Musíme si pomáhat. Tento film získal 6 Českých lvů a byl nominován na Oscara.
Jan Hřebejk nerežíruje jen filmy z minulosti, ale věnuje se i současné problematice, např. ve filmech Kawasakiho růže, Horem pádem, Kráska v nesnázích, Nestyda či Svatá čtveřice. Věnuje se i divadelní režii, s přáteli otevřel nekuřáckou vinotéku. Občas pobouří veřejnost kontroverzními výroky.Kdo je Jan Hřebejk? Životopis Jan Hřebejk, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Hlavní data o osobě Jan Hřebejk

Národnost: česká
Datum narození: 27.6.1967
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Jan Hřebejk s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Slinutá dlažba? Víte, co je to Hypotéka? Víte, co je to Crohnova nemoc? Rozumíte pojmu Tornádo?

Klíčová slova: zajímavosti, Jan Hřebejk, život, vysvětlení, kde se narodil Jan Hřebejk?, wikipedie, umělci, umělci, biografie, životopis, kdo je Jan Hřebejk?, Jan Hřebejk, osobnost, narození, wiki, kdy se narodil Jan Hřebejk?

Pojem Jan Hřebejk je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Jan Hřebejk ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Jan Hřebejk ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít Jan Hřebejk ve Wikipedii

Vyhledat výraz Jan Hřebejk ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Jan Hřebejk v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Hřebejk například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikislovníku, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jan Hřebejk

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Jan Hřebejk? Kdy se narodil Jan Hřebejk? Kde se narodil Jan Hřebejk? Jan Hřebejk je v kategorii Umělci

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Jan Hřebejk řekněme v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Hřebejk i v jiné kategorii než je umělci.