Kdo je to?
Kdo je to Křupan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Křupan? Lidé, hanlivé

Křupan

Jaký je význam slova Křupan? Co to znamená?

Křupan je označení pro člověka, který je nevychovaný, obhroublý, společensky neohrabaný člověk. Další podobná synonyma jsou buran, neotesanec, balík, hrubián, neomalenec. Také se říká křupan člověku, který je z vesnice nebo menšího města, jeho oblečení i chování je neomalené.


Kdo je to Křupan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Křupan? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Křupan s kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Saturace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mumio? Víte, co je to Kerblík? Znáte termín Nuda?

Klíčová slova: přesný výraz, popis, pojem, odborný výraz, etymologie, slovo, význam slova, formulace, lexikon, definice, původ slova, synonymum, heslo, Křupan, význam pojmu, co znamená

Pojem Křupan je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Křupan v dalších zdrojích

Najít slovo Křupan ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Křupan ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Křupan na Youtube

Zkusit najít slovo Křupan ve vyhledávači Yahoo

Hledat termín Křupan ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Křupan například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Křupan, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Křupan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Křupan? Definice pojmu Křupan je v kategorii Hanlivé

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Můžete též vyzkoušet hledat informace pojem, text, definici, např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Hanlivé).