Kdo je to?
Kdo je Michaela Maurerová? Životopis Michaela Maurerová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Michaela Maurerová

Kdo je Michaela Maurerová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Michaela Maurerová, provdaná Kožíšková, je herečka a moderátorka. Absolventka DAMU již v průběhu studia působila jako moderátorka v České televizi a v TV Prima. Moderovala i v hudební stanici Óčko.
Michaela Maurerová se věnuje i nadační činnosti, zaměřuje se především na podporu dětí v dětských domovech. Ztvárnila významné role ve filmech jako Experti, Líbáš jako Bůh, Vůně vanilky a dalších. Vystupovala také v televizních seriálech Redakce, Ulice a jiných.



Kdo je Michaela Maurerová? Životopis Michaela Maurerová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Michaela Maurerová

Národnost: česká
Datum narození: 29. 9. 1979
Místo narození: Havířov

Sdílejte tuto stránku s osobností Michaela Maurerová s přáteli a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Kvantová fyzika? Pamatujete si definici pojmu Holandská káva? Vzpomněli byste si co znamená slovo Blahopřání? Vzpomněli byste si co znamená slovo Společenská nebezpečnost?

Klíčová slova: národnost, datum narození, kdy se narodila Michaela Maurerová?, informace, životopis, vysvětlení, Michaela Maurerová, osobnosti, osobnost, kde se narodila Michaela Maurerová?, místo narození, popis, život, zajímavosti, wiki, herectví

Pojem Michaela Maurerová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít výraz Michaela Maurerová ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Michaela Maurerová na Google.cz

Najít heslo Michaela Maurerová ve vyhledávači Yahoo

Najít heslo Michaela Maurerová ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Michaela Maurerová na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Michaela Maurerová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Michaela Maurerová? Stručná biografie

Teďka již bezesporu víte Kdo je to Michaela Maurerová? Kdy se narodila Michaela Maurerová? Kde se narodila Michaela Maurerová? Michaela Maurerová je v kategorii Herectví

Kategorie herectví, muž zelené vlasy, michaela Maurerová, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Michaela Maurerová dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michaela Maurerová i v jiné kategorii než je herectví.