Kdo je to?
Kdo je Michaela Maurerová? Životopis Michaela Maurerová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Michaela Maurerová?

Kdo je Michaela Maurerová? Životopis, informace, biografie, herectví

Michaela Maurerová, provdaná Kožíšková, je herečka a moderátorka. Absolventka DAMU již v průběhu studia působila jako moderátorka v České televizi a v TV Prima. Moderovala i v hudební stanici Óčko.
Michaela Maurerová se věnuje i nadační činnosti, zaměřuje se především na podporu dětí v dětských domovech. Ztvárnila významné role ve filmech jako Experti, Líbáš jako Bůh, Vůně vanilky a dalších. Vystupovala také v televizních seriálech Redakce, Ulice a jiných.Kdo je Michaela Maurerová? Životopis Michaela Maurerová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Michaela Maurerová

Národnost: česká
Datum narození: 29. 9. 1979
Místo narození: Havířov

Sdílejte tuto stránku s osobností Michaela Maurerová s blízkými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Aminokyselina? Vzpomněli byste si co znamená slovo Logistika? Vzpomněli byste si co znamená slovo Satira? Víte co je Anestezie?

Klíčová slova: biografie, wiki, lexikon, místo narození, kdy se narodila Michaela Maurerová?, Michaela Maurerová, datum narození, život, vysvětlení, kdo je Michaela Maurerová?, osobnosti, kde se narodila Michaela Maurerová?, zajímavosti, popis, narození, životopis

Pojem Michaela Maurerová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Michaela Maurerová zkuste tyto odkazy

Najít slovo Michaela Maurerová ve vyhledávači Yahoo

Hledat pojem Michaela Maurerová na Google.cz

Najít slovo Michaela Maurerová ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Michaela Maurerová ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Michaela Maurerová ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Michaela Maurerová například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Michaela Maurerová

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Michaela Maurerová? Kdy se narodila Michaela Maurerová? Kde se narodila Michaela Maurerová? Michaela Maurerová patří do sekce Herectví

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Michaela Maurerová dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michaela Maurerová i v jiné kategorii než je herectví.