Kdo je to?
Kdo je to Michaela Maurerová? Životopis Michaela Maurerová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Michaela Maurerová?

Kdo je to Michaela Maurerová? Stručný životopis

Michaela Maurerová, provdaná Kožíšková, je herečka a moderátorka. Absolventka DAMU již v průběhu studia působila jako moderátorka v České televizi a v TV Prima. Moderovala i v hudební stanici Óčko.
Michaela Maurerová se věnuje i nadační činnosti, zaměřuje se především na podporu dětí v dětských domovech. Ztvárnila významné role ve filmech jako Experti, Líbáš jako Bůh, Vůně vanilky a dalších. Vystupovala také v televizních seriálech Redakce, Ulice a jiných.Kdo je to Michaela Maurerová? Životopis Michaela Maurerová, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Michaela Maurerová

Národnost: česká
Datum narození: 29. 9. 1979
Místo narození: Havířov

Tento text (Michaela Maurerová) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Sledge hokej? Vzpomněli byste si co znamená slovo Šambala? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rakovina? Víte co je Aplikace?

Klíčová slova: popis, přesný výraz, původ slova, lexikon, popis, kdo je Michaela Maurerová?, význam, odborný výraz, herectví, formulace, wiki, synonymum, informace, přesný význam, vysvětlení, definice

Pojem Michaela Maurerová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat slovo Michaela Maurerová ve Wikipedii

Najít výraz Michaela Maurerová na Google.cz

Zkusit najít slovo Michaela Maurerová ve Wikislovníku

Hledat heslo Michaela Maurerová ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Michaela Maurerová například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Michaela Maurerová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Michaela Maurerová? Kdo to byl Michaela Maurerová? Kdy se narodil Michaela Maurerová? Kde se narodil Michaela Maurerová? Michaela Maurerová je v kategorii herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Michaela Maurerová třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michaela Maurerová i v jiné kategorii než je herectví.