Kdo je to?
Kdo je to, byl Kujón? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kujón? Lidé, hanlivé

Kdo je to Kujón?

Jaký je význam slova Kujón? Co to znamená?

Výraz kujón se dnes už téměž nepoužívá, setkáme se s ním nejspíše ve starší nebo historické literatuře, ve filmech pojednávajících o dřívějších dobách nebo v těch, co už jsou v kategorii "pro pamětníky", případně v pohádkách. Slovo kujón nebylo vždy jenom hanlivé. Jeho význam v sobě nesl i určitou míru obdivu ke schopnostem daného člověka. Kujón je totiž někdo vychytralý, mazaný, šibal. Ten, kdo dokáže svoje okolí snadno přelstít. Pokud však svých schopností využívá pro vlastní prospěch na úkor někoho jiného a bez ohledu na možné důsledky, pak se může jednat o rafinovaného podvodníka a takové počínání už rozhodně mnoho sympatií vzbuzovat nebude.


Kdo je to, byl Kujón? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kujón? Lidé, hanlivé

Tento text (Kujón) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Stupnice? Vzpomněli byste si co označuje výraz Říkadlo? Rozumíte pojmu Torrent? Znáte termín Drobenka?

Klíčová slova: kdo to je, odborný výraz, co znamená, hanlivé, přesný význam, definice, kdo je Kujón?, přesný výraz, heslo, vysvětlení, význam, popis, wiki, etymologie, původ slova, lexikon

Pojem Kujón je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Kujón v následujících vyhledávačích

Najít termín Kujón v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Kujón na Google.cz

Hledat videa s názvem Kujón na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Kujón ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kujón například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Kujón? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kujón? Kdo to byl Kujón? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kujón? Definice pojmu Kujón je v sekci hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Kujón v jiné sekci než hanlivé.