Kdo je to?
Kdo je to Kujón? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kujón? Lidé, hanlivé

Kujón

Co znamená a jaký je význam slova Kujón?

Výraz kujón se dnes už téměž nepoužívá, setkáme se s ním nejspíše ve starší nebo historické literatuře, ve filmech pojednávajících o dřívějších dobách nebo v těch, co už jsou v kategorii "pro pamětníky", případně v pohádkách. Slovo kujón nebylo vždy jenom hanlivé. Jeho význam v sobě nesl i určitou míru obdivu ke schopnostem daného člověka. Kujón je totiž někdo vychytralý, mazaný, šibal. Ten, kdo dokáže svoje okolí snadno přelstít. Pokud však svých schopností využívá pro vlastní prospěch na úkor někoho jiného a bez ohledu na možné důsledky, pak se může jednat o rafinovaného podvodníka a takové počínání už rozhodně mnoho sympatií vzbuzovat nebude.


Kdo je to Kujón? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kujón? Lidé, hanlivé

Tento text (Kujón) můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Víte co je Souhláska? Víte co je Prohazovačka? Rozumíte pojmu Eunuch? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kánoe?

Klíčová slova: wikipedie, informace, synonymum, přesný výraz, odborný výraz, Kujón, přesný význam, Kujón, co znamená, význam, wiki, etymologie, význam slova, vysvětlení, slovo, pojem

Pojem Kujón je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledejte bez špehování slovo Kujón ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Kujón ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Kujón ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít pojem Kujón ve Wikislovníku

Najít heslo Kujón ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Kujón například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kujón

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Kujón? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kujón? Definice pojmu Kujón patří do kategorie Hanlivé

Kategorie hanlivé, naivka v bílém, kujón, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Můžete též zkusit najít informace výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Kujón i jinde než v sekci než v hanlivé.