Kdo je to?
Kdo je to Kujón? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kujón? Lidé, hanlivé

Kdo je to Kujón?

Jaký je význam slova Kujón? Co to znamená?

Výraz kujón se dnes už téměž nepoužívá, setkáme se s ním nejspíše ve starší nebo historické literatuře, ve filmech pojednávajících o dřívějších dobách nebo v těch, co už jsou v kategorii "pro pamětníky", případně v pohádkách. Slovo kujón nebylo vždy jenom hanlivé. Jeho význam v sobě nesl i určitou míru obdivu ke schopnostem daného člověka. Kujón je totiž někdo vychytralý, mazaný, šibal. Ten, kdo dokáže svoje okolí snadno přelstít. Pokud však svých schopností využívá pro vlastní prospěch na úkor někoho jiného a bez ohledu na možné důsledky, pak se může jednat o rafinovaného podvodníka a takové počínání už rozhodně mnoho sympatií vzbuzovat nebude.


Kdo je to Kujón? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kujón? Lidé, hanlivé

Tento text samozřejmě můžete sdílet s blízkými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Víte co je Vinobraní? Vzpomněli byste si na význam slova Těžiště? Rozumíte pojmu Microsoft Access? Znáte definici termínu No frost?

Klíčová slova: vysvětlení, synonymum, pojem, slovo, význam, co znamená, Kujón, význam slova, původ slova, heslo, termín, Kujón, hanlivé, lexikon, etymologie, přesný výraz

Pojem Kujón je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Kujón doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít slovo Kujón ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Kujón ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít heslo Kujón ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít termín Kujón na Google obrázcích

Najít pojem Kujón v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Kujón například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kujón

Právě jste zjistili Kdo je to Kujón? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kujón? Definice pojmu Kujón je v sekci Hanlivé

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Zveřejněné texty nemohou sloužit jako stoprocentní zdroj informací a mohou se v nich objevovat faktické chyby. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít informace pojem, slovo, termín, definici například v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Kujón hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).