Kdo je to?
Kdo je to Kujón? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kujón? Lidé, hanlivé

Kdo je to Kujón?

Jaký je význam slova Kujón? Co to znamená?

Výraz kujón se dnes už téměž nepoužívá, setkáme se s ním nejspíše ve starší nebo historické literatuře, ve filmech pojednávajících o dřívějších dobách nebo v těch, co už jsou v kategorii "pro pamětníky", případně v pohádkách. Slovo kujón nebylo vždy jenom hanlivé. Jeho význam v sobě nesl i určitou míru obdivu ke schopnostem daného člověka. Kujón je totiž někdo vychytralý, mazaný, šibal. Ten, kdo dokáže svoje okolí snadno přelstít. Pokud však svých schopností využívá pro vlastní prospěch na úkor někoho jiného a bez ohledu na možné důsledky, pak se může jednat o rafinovaného podvodníka a takové počínání už rozhodně mnoho sympatií vzbuzovat nebude.


Kdo je to Kujón? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kujón? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Kujón? s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Stupnice? Znáte termín Mikropůjčka? Rozumíte pojmu Prameniště? Víte, co je to Michelinská hvězda?

Klíčová slova: význam pojmu, pojem, Kujón, lexikon, wiki, slovo, etymologie, definice, přesný výraz, původ slova, co znamená, heslo, informace, odborný výraz, vysvětlení, formulace

Pojem Kujón je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat heslo Kujón ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Kujón ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kujón ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Kujón ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Kujón například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Kujón, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Kujón? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kujón? Definice pojmu Kujón se nachází v kategorii Hanlivé

Text napsán pro Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Kujón i jinde než v sekci než v hanlivé.