Kdo je to?
Kdo je Tomáš Etzler? Životopis Tomáš Etzler, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Tomáš Etzler?

Kdo je Tomáš Etzler? Životopis, informace, biografie, novináři

Tomáš Etzler je žurnalista, který dlouhodobě působil na místě stálého zpravodaje České televize v Číně. Jako první novinář s z naší republiky získal Cenu Emmy. Je absolventem Pedagogické fakulty v Ostravě, věnoval se však raději žurnalistice. Začínal jako dramaturg zábavných pořadů České televize v ostravském studiu. Po čtyřech letech odešel do USA, kde po nějaké době získal práci jako produkční v CNN.
Stal se válečným zpravodajem a působil v Iráku, Afganistánu a na Haiti. Vrátil se do České televize a stal se zpravodajem v Číně. Tuto práci ukončil v roce 2014.Kdo je Tomáš Etzler? Životopis Tomáš Etzler, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní informace o osobě Tomáš Etzler

Národnost: česká
Datum narození: 1. dubna 1963
Místo narození: Ostrava

Líbí se stručný životopis s osobou Tomáš Etzler? Pak se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Appeasement? Víte co je Granit? Vzpomněli byste si co označuje výraz Morálka? Vzpomněli byste si co označuje výraz UFO?

Klíčová slova: informace, datum narození, osobnost, narození, kde se narodil Tomáš Etzler?, životopis, Tomáš Etzler, osobnosti, vysvětlení, život, kdo je Tomáš Etzler?, kdy se narodil Tomáš Etzler?, popis, lexikon, zajímavosti, wikipedie

Pojem Tomáš Etzler je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít frázi Tomáš Etzler ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Tomáš Etzler ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Tomáš Etzler ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Tomáš Etzler na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Etzler například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Tomáš Etzler?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Tomáš Etzler? Kdy se narodil Tomáš Etzler? Kde se narodil Tomáš Etzler? Tomáš Etzler patří do sekce Novináři

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Tomáš Etzler kupř. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Etzler i v jiné kategorii než je novináři.