Kdo je to?
Kdo je Tomáš Etzler? Životopis Tomáš Etzler, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Tomáš Etzler?

Kdo je Tomáš Etzler? Životopis, informace, biografie, novináři

Tomáš Etzler je žurnalista, který dlouhodobě působil na místě stálého zpravodaje České televize v Číně. Jako první novinář s z naší republiky získal Cenu Emmy. Je absolventem Pedagogické fakulty v Ostravě, věnoval se však raději žurnalistice. Začínal jako dramaturg zábavných pořadů České televize v ostravském studiu. Po čtyřech letech odešel do USA, kde po nějaké době získal práci jako produkční v CNN.
Stal se válečným zpravodajem a působil v Iráku, Afganistánu a na Haiti. Vrátil se do České televize a stal se zpravodajem v Číně. Tuto práci ukončil v roce 2014.Kdo je Tomáš Etzler? Životopis Tomáš Etzler, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní informace o osobě Tomáš Etzler

Národnost: česká
Datum narození: 1. dubna 1963
Místo narození: Ostrava

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Tomáš Etzler sdílet s kolegy na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Hinduismus? Víte, co je to Etický kodex? Vzpomněli byste si co označuje výraz Google Pay? Rozumíte pojmu Linux?

Klíčová slova: biografie, život, narození, informace, kdo je Tomáš Etzler?, novináři, osobnosti, osobnost, popis, kde se narodil Tomáš Etzler?, wikipedie, místo narození, národnost, životopis, datum narození, kdy se narodil Tomáš Etzler?

Pojem Tomáš Etzler je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Tomáš Etzler v následujících vyhledávačích

Zkusit najít výraz Tomáš Etzler ve Wikislovníku

Hledat heslo Tomáš Etzler ve vyhledávači Yandex

Najít termín Tomáš Etzler ve Wikipedii

Najít heslo Tomáš Etzler v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít termín Tomáš Etzler ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Etzler například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tomáš Etzler

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Tomáš Etzler? Kdy se narodil Tomáš Etzler? Kde se narodil Tomáš Etzler? Tomáš Etzler patří do sekce Novináři

Napsáno redaktory Superia.cz. Velmi pečlivě jsme procházeli veškeré zveřejněné texty. Přes to vše se může stát, že je zde nesprávná, nepřesná či neaktuální informace. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Tomáš Etzler dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Etzler i v jiné kategorii než je novináři.