Kdo je to?
Kdo je Álvaro Soler? Životopis Álvaro Soler, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Álvaro Soler?

Kdo je Álvaro Soler? Životopis, informace, biografie, hudba

Álvaro Tauchert Soler je španělský kytarista a zpěvák. Soler se narodil ve španělské Barceloně do rodiny Němce a španělsko-belgické matce. Když měl Soler 10 let, přestěhoval se se svými rodiči do Japonska. Po 7 letech života v Japonsku se v 17 vrátil zpět do Španělska, kde spolu se svým bratrem a dalšími kamarády založil skupinu s názvem Urban Lights. S kapelou hráli mix britského popu, indie popu a elektronické hudby. Kromě hraní v kapele studoval obor průmyslový design na škole Elisava v Barceloně a po hudební stránce se zdokonaloval na hudební škole. Chvíli také pracoval v modelingové agentuře. Po 6 letech v kapele se rozhodl, že se bude raději věnovat sólové dráze, a tak se roku 2014 přestěhoval do Německa, konkrétně do Berlína.
Jeho prvním úspěšným singlem byla píseň El mismo sol, která se ihned stala hitem. Po vydání skladby dostal nabídku od nahrávací společnosti Universal Music. Roku 2015 vydal své debutové album Eterno Agosto, které se žánrově řadí k latinskému a folkovému popu. Album bylo úspěšné. V Itálii, Polsku a Švýcarsku vyhrálo 1. místo v hudebních hitparádách. Album obsahuje také další Solerův hit s názvem Sofia, pro který natočil klip ve městě Havana na ostrově Kuba. Od té doby vydal ještě dvě studiová alba s názvy Mar de Colores (2018) a Magia (2021). Za jeho další hit La Cintura získal v Německu cenu Die Eins der Besten v kategorii píseň roku.
Roku 2016 byl jedním z porotců v televizní talentové soutěži X-Factor v Itálii.Kdo je Álvaro Soler? Životopis Álvaro Soler, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Álvaro Soler

Národnost: španělská
Datum narození: 9. 1. 1991
Místo narození: Barcelona, Španělsko

Sdílejte tuto stránku s osobností Álvaro Soler s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo Pískavice? Vzpomenete si na definici slova Výtržnictví? Víte, co je to Svěrka? Vzpomněli byste si na význam slova Vízum?

Klíčová slova: zajímavosti, život, životopis, vysvětlení, informace, osobnost, wiki, lexikon, kdo je Álvaro Soler?, popis, kdy se narodil Álvaro Soler?, Álvaro Soler, Álvaro Soler, hudba, biografie, osobnosti

Pojem Álvaro Soler je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Álvaro Soler

Najít slovo Álvaro Soler ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Álvaro Soler ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Álvaro Soler v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Álvaro Soler na Google.cz

Hledat videa s názvem Álvaro Soler na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Álvaro Soler například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Álvaro Soler

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Álvaro Soler? Kdy se narodil Álvaro Soler? Kde se narodil Álvaro Soler? Álvaro Soler se nachází v sekci Hudba

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Álvaro Soler dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Álvaro Soler i v jiné kategorii než je hudba.