Kdo je to?
Kdo je Álvaro Soler? Životopis Álvaro Soler, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Álvaro Soler?

Kdo je Álvaro Soler? Životopis, informace, biografie, hudba

Álvaro Tauchert Soler je španělský kytarista a zpěvák. Soler se narodil ve španělské Barceloně do rodiny Němce a španělsko-belgické matce. Když měl Soler 10 let, přestěhoval se se svými rodiči do Japonska. Po 7 letech života v Japonsku se v 17 vrátil zpět do Španělska, kde spolu se svým bratrem a dalšími kamarády založil skupinu s názvem Urban Lights. S kapelou hráli mix britského popu, indie popu a elektronické hudby. Kromě hraní v kapele studoval obor průmyslový design na škole Elisava v Barceloně a po hudební stránce se zdokonaloval na hudební škole. Chvíli také pracoval v modelingové agentuře. Po 6 letech v kapele se rozhodl, že se bude raději věnovat sólové dráze, a tak se roku 2014 přestěhoval do Německa, konkrétně do Berlína.
Jeho prvním úspěšným singlem byla píseň El mismo sol, která se ihned stala hitem. Po vydání skladby dostal nabídku od nahrávací společnosti Universal Music. Roku 2015 vydal své debutové album Eterno Agosto, které se žánrově řadí k latinskému a folkovému popu. Album bylo úspěšné. V Itálii, Polsku a Švýcarsku vyhrálo 1. místo v hudebních hitparádách. Album obsahuje také další Solerův hit s názvem Sofia, pro který natočil klip ve městě Havana na ostrově Kuba. Od té doby vydal ještě dvě studiová alba s názvy Mar de Colores (2018) a Magia (2021). Za jeho další hit La Cintura získal v Německu cenu Die Eins der Besten v kategorii píseň roku.
Roku 2016 byl jedním z porotců v televizní talentové soutěži X-Factor v Itálii.Kdo je Álvaro Soler? Životopis Álvaro Soler, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní informace o osobě Álvaro Soler

Národnost: španělská
Datum narození: 9. 1. 1991
Místo narození: Barcelona, Španělsko

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Álvaro Soler? s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo WWW? Pamatujete si definici pojmu Astigmatismus? Víte, co je to Akumulátor? Vzpomněli byste si co znamená slovo Guarana?

Klíčová slova: informace, hudba, kde se narodil Álvaro Soler?, kdy se narodil Álvaro Soler?, vysvětlení, lexikon, zajímavosti, wikipedie, osobnost, životopis, místo narození, popis, osobnosti, život, biografie, wiki

Pojem Álvaro Soler je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Álvaro Soler v následujících vyhledávačích

Hledat termín Álvaro Soler ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Álvaro Soler ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Álvaro Soler ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Álvaro Soler ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Álvaro Soler ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Álvaro Soler například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Álvaro Soler

Právě nyní již víte Kdo je to Álvaro Soler? Kdy se narodil Álvaro Soler? Kde se narodil Álvaro Soler? Álvaro Soler je v sekci Hudba

Napsáno redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Álvaro Soler řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Álvaro Soler i v jiné kategorii než je hudba.