Kdo je to?
Kdo je Álvaro Soler? Životopis Álvaro Soler, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Álvaro Soler?

Kdo je Álvaro Soler? Životopis, informace, biografie, hudba

Álvaro Tauchert Soler je španělský kytarista a zpěvák. Soler se narodil ve španělské Barceloně do rodiny Němce a španělsko-belgické matce. Když měl Soler 10 let, přestěhoval se se svými rodiči do Japonska. Po 7 letech života v Japonsku se v 17 vrátil zpět do Španělska, kde spolu se svým bratrem a dalšími kamarády založil skupinu s názvem Urban Lights. S kapelou hráli mix britského popu, indie popu a elektronické hudby. Kromě hraní v kapele studoval obor průmyslový design na škole Elisava v Barceloně a po hudební stránce se zdokonaloval na hudební škole. Chvíli také pracoval v modelingové agentuře. Po 6 letech v kapele se rozhodl, že se bude raději věnovat sólové dráze, a tak se roku 2014 přestěhoval do Německa, konkrétně do Berlína.
Jeho prvním úspěšným singlem byla píseň El mismo sol, která se ihned stala hitem. Po vydání skladby dostal nabídku od nahrávací společnosti Universal Music. Roku 2015 vydal své debutové album Eterno Agosto, které se žánrově řadí k latinskému a folkovému popu. Album bylo úspěšné. V Itálii, Polsku a Švýcarsku vyhrálo 1. místo v hudebních hitparádách. Album obsahuje také další Solerův hit s názvem Sofia, pro který natočil klip ve městě Havana na ostrově Kuba. Od té doby vydal ještě dvě studiová alba s názvy Mar de Colores (2018) a Magia (2021). Za jeho další hit La Cintura získal v Německu cenu Die Eins der Besten v kategorii píseň roku.
Roku 2016 byl jedním z porotců v televizní talentové soutěži X-Factor v Itálii.Kdo je Álvaro Soler? Životopis Álvaro Soler, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Álvaro Soler

Národnost: španělská
Datum narození: 9. 1. 1991
Místo narození: Barcelona, Španělsko

Zaujala vás biografie osobnosti Álvaro Soler? Potom se podělte s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo Bílá neděle? Znáte termín HORECA? Víte, co je to ČVUT? Víte, co je to UNESCO?

Klíčová slova: Álvaro Soler, hudba, datum narození, lexikon, životopis, vysvětlení, hudba, biografie, Álvaro Soler, národnost, osobnosti, život, popis, zajímavosti, informace, kde se narodil Álvaro Soler?

Pojem Álvaro Soler je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Álvaro Soler

Zkusit najít heslo Álvaro Soler na Google.cz

Najít termín Álvaro Soler ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít heslo Álvaro Soler na Google obrázcích

Hledat heslo Álvaro Soler ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Álvaro Soler v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Álvaro Soler například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Álvaro Soler

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Álvaro Soler? Kdy se narodil Álvaro Soler? Kde se narodil Álvaro Soler? Álvaro Soler je v sekci Hudba

Text vytvořen pro server Superia.cz. Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Álvaro Soler řekněme například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Álvaro Soler i v jiné kategorii než je hudba.