Kdo je to?
Kdo je Christopher Scarver? Životopis Christopher Scarver, osobnosti, slavný člověk z kategorie zločin

Kdo je Christopher Scarver?

Kdo je Christopher Scarver? Životopis, informace, biografie, zločin

Christopher J. Scarver Sr. je americký trojnásobný vrah. Scarver se narodil v Milwaukee ve Wisconsinu jako druhý potomek z celkového počtu pěti dětí. Navštěvoval střední školu James Madison High School, odkud byl však vyloučen z kázeňských důvodů. Stejně tak jej z domu vyhodila jeho matka, a to kvůli jeho závislostem na alkoholu a marihuaně.
Později pracoval jako tesař v programu Wisconsin Conservation Corps, kde mu údajně jeho nadřízený slíbil, že po konci programu jej zaměstná na stálo. To se však nestalo, protože byl nadřízený propuštěn a Scarver tak znovu propadl alkoholu. V létě 1990 se zde Christopher vrátil a chtěl po vedoucím stavby peníze. Když je nedostal, střelil vedoucího do hlavy. Poté mu jiný zaměstnanec vypsal šek na 3 000 dolarů a utekl. Scarver později uvedl, že v opilosti slyšel hlasy, které o něm mluvily jako o vyvoleném. Doktoři mu poté diagnostikovali schizofrenii.
Scarver byl dopaden policií a roku 1992 usvědčen z vraždy a odsouzen na doživotí. K výkonu trestu nastoupil v nápravném zařízení Columbia Correctional Institution ve Wisconsinu. Po dvou letech ve vazbě, dne 28. listopadu 1994, se objevil na směně společně s vrahem své manželky Jesse Andersonem a sériovým vrahem a také kanibalem Jeffrey Dahmerem. Nejprve napadl Dahmera kovovou tyčí z posilovny a následně umlátil Andersona dřevěnou násadou od koštěte. Po tomto činu se vrátil do své cely a dozorci sdělil, že mu to nařídil Bůh. Oba muži na následky vážných zranění chvíli poté zemřeli. Za tyto dvě další vraždy si Scarver vysloužil dva dodatečné doživotní tresty.
Roku 1999 přestoupil do nově otevřeného zařízení Wisconsin Secure Program Facility. O dva roky později byl umístěn v nápravném zařízení Centennial ve státě Colorado. Roku 2005 podal federální žalobu proti dozorcům Secure Program Facility. Podle žaloby byl v zařízení vystavován krutému zacházení. Žaloba byla zamítnuta.Kdo je Christopher Scarver? Životopis Christopher Scarver, osobnosti, slavný člověk z kategorie zločin

Hlavní data o osobě Christopher Scarver

Národnost: americká
Datum narození: 6. 7. 1969
Místo narození: Milwaukee, Wisconsin, USA

Tento text (Christopher Scarver) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem MŠMT? Vzpomněli byste si na význam slova Honorář? Pamatujete si definici pojmu Polyester? Znáte definici termínu Gesce?

Klíčová slova: vysvětlení, zločin, kde se narodil Christopher Scarver?, informace, wikipedie, národnost, zločin, kdo je Christopher Scarver?, osobnost, místo narození, životopis, osobnosti, biografie, Christopher Scarver, Christopher Scarver, zajímavosti

Pojem Christopher Scarver je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat slovo Christopher Scarver ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Christopher Scarver ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Christopher Scarver na Youtube

Zkusit najít výraz Christopher Scarver na Google obrázcích

Vyhledat heslo Christopher Scarver v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Christopher Scarver například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Životopis, kdo je Christopher Scarver? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Christopher Scarver? Kdy se narodil Christopher Scarver? Kde se narodil Christopher Scarver? Christopher Scarver patří do kategorie Zločin

Sepsáno redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Christopher Scarver třeba na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Christopher Scarver i v jiné kategorii než je zločin.