Kdo je to?
Kdo je Christopher Scarver? Životopis Christopher Scarver, osobnosti, slavný člověk z kategorie zločin

Christopher Scarver

Kdo je Christopher Scarver? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, zločin

Christopher J. Scarver Sr. je americký trojnásobný vrah. Scarver se narodil v Milwaukee ve Wisconsinu jako druhý potomek z celkového počtu pěti dětí. Navštěvoval střední školu James Madison High School, odkud byl však vyloučen z kázeňských důvodů. Stejně tak jej z domu vyhodila jeho matka, a to kvůli jeho závislostem na alkoholu a marihuaně.
Později pracoval jako tesař v programu Wisconsin Conservation Corps, kde mu údajně jeho nadřízený slíbil, že po konci programu jej zaměstná na stálo. To se však nestalo, protože byl nadřízený propuštěn a Scarver tak znovu propadl alkoholu. V létě 1990 se zde Christopher vrátil a chtěl po vedoucím stavby peníze. Když je nedostal, střelil vedoucího do hlavy. Poté mu jiný zaměstnanec vypsal šek na 3 000 dolarů a utekl. Scarver později uvedl, že v opilosti slyšel hlasy, které o něm mluvily jako o vyvoleném. Doktoři mu poté diagnostikovali schizofrenii.
Scarver byl dopaden policií a roku 1992 usvědčen z vraždy a odsouzen na doživotí. K výkonu trestu nastoupil v nápravném zařízení Columbia Correctional Institution ve Wisconsinu. Po dvou letech ve vazbě, dne 28. listopadu 1994, se objevil na směně společně s vrahem své manželky Jesse Andersonem a sériovým vrahem a také kanibalem Jeffrey Dahmerem. Nejprve napadl Dahmera kovovou tyčí z posilovny a následně umlátil Andersona dřevěnou násadou od koštěte. Po tomto činu se vrátil do své cely a dozorci sdělil, že mu to nařídil Bůh. Oba muži na následky vážných zranění chvíli poté zemřeli. Za tyto dvě další vraždy si Scarver vysloužil dva dodatečné doživotní tresty.
Roku 1999 přestoupil do nově otevřeného zařízení Wisconsin Secure Program Facility. O dva roky později byl umístěn v nápravném zařízení Centennial ve státě Colorado. Roku 2005 podal federální žalobu proti dozorcům Secure Program Facility. Podle žaloby byl v zařízení vystavován krutému zacházení. Žaloba byla zamítnuta.Kdo je Christopher Scarver? Životopis Christopher Scarver, osobnosti, slavný člověk z kategorie zločin

Hlavní informace o osobě Christopher Scarver

Národnost: americká
Datum narození: 6. 7. 1969
Místo narození: Milwaukee, Wisconsin, USA

Popis osobnosti Christopher Scarver můžete sdílet s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem DAMU? Pamatujete si definici pojmu Archa úmluvy? Pamatujete si definici pojmu Kamenická špice? Vzpomněli byste si co znamená slovo Echogenita?

Klíčová slova: informace, vysvětlení, lexikon, biografie, zločin, kde se narodil Christopher Scarver?, narození, životopis, wikipedie, zločin, wiki, osobnost, místo narození, datum narození, kdo je Christopher Scarver?, osobnosti

Pojem Christopher Scarver je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Christopher Scarver ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Christopher Scarver ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít výraz Christopher Scarver ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Christopher Scarver ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Christopher Scarver ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Christopher Scarver například ve Wikislovníku, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Google obrázcích nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Životopis, kdo je Christopher Scarver? Stručná biografie

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Christopher Scarver? Kdy se narodil Christopher Scarver? Kde se narodil Christopher Scarver? Christopher Scarver je v sekci Zločin

Kategorie zločin, lupič, christopher Scarver, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Christopher Scarver dejme tomu ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Christopher Scarver i v jiné kategorii než je zločin.