Kdo je to?
Kdo je Zuzana Bubílková? Životopis Zuzana Bubílková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Kdo je Zuzana Bubílková?

Kdo je Zuzana Bubílková? Životopis, informace, biografie, novináři

Zuzana Bubílková je česká moderátorka, politická komentátorka a satirička.
Vyrostla na Slovensku, kde také vystudovala žurnalistiku.
V 70. letech začala působit v Československém rozhlase. Komunistická moc ji však připravila o toto místo poté, co její tehdejší manžel emigroval.
Po roce 1989 se začala objevovat v České televizi. Z této doby si ji diváci budou pamatovat především ze satirického pořadu S politiky netančím, který připravovala spolu s Miloslavem Šimkem. Následně se se stejným formátem přesunuli na televizi Nova, kde pořad nesl název Politické harašení. Spolu s Miloslavem Šimkem tvořili populární dvojici, která na české zábavní scéně stabilně působila několik let. V průběhu pozdější kariéry spolupracovala Zuzana Bubílková i s několika dalšími televizemi a médii - například televizí Barrandov, s Blesk TV nebo Šlágrem.
V poslední době ji posluchači mohou slýchat jako glosátorku ve vysílání rádia Impuls.Kdo je Zuzana Bubílková? Životopis Zuzana Bubílková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Hlavní informace o osobě Zuzana Bubílková

Národnost: česká
Datum narození: 11. května 1952
Místo narození: Zlín

Popis osobnosti Zuzana Bubílková můžete sdílet s kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Verbální komunikace? Znáte pojem Nikáb? Vzpomněli byste si na význam slova Rozdvojená osobnost? Vzpomenete si na definici slova Piperin?

Klíčová slova: lexikon, Zuzana Bubílková, informace, vysvětlení, osobnost, kdy se narodila Zuzana Bubílková?, biografie, kdo je Zuzana Bubílková?, narození, novináři, národnost, datum narození, wikipedie, Zuzana Bubílková, wiki, zajímavosti

Pojem Zuzana Bubílková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Zuzana Bubílková

Vyhledat termín Zuzana Bubílková ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Zuzana Bubílková ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zuzana Bubílková ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Zuzana Bubílková na Youtube

Hledat frázi Zuzana Bubílková ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Zuzana Bubílková například ve Wikipedii, v Google překladači, v Google obrázcích, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Zuzana Bubílková?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Zuzana Bubílková? Kdy se narodila Zuzana Bubílková? Kde se narodila Zuzana Bubílková? Zuzana Bubílková je v kategorii Novináři

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Zuzana Bubílková kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zuzana Bubílková i v jiné kategorii než je novináři.