Kdo je to?
Kdo je Zuzana Bubílková? Životopis Zuzana Bubílková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Zuzana Bubílková

Kdo je Zuzana Bubílková? Životopis, informace, biografie, novináři

Zuzana Bubílková je česká moderátorka, politická komentátorka a satirička.
Vyrostla na Slovensku, kde také vystudovala žurnalistiku.
V 70. letech začala působit v Československém rozhlase. Komunistická moc ji však připravila o toto místo poté, co její tehdejší manžel emigroval.
Po roce 1989 se začala objevovat v České televizi. Z této doby si ji diváci budou pamatovat především ze satirického pořadu S politiky netančím, který připravovala spolu s Miloslavem Šimkem. Následně se se stejným formátem přesunuli na televizi Nova, kde pořad nesl název Politické harašení. Spolu s Miloslavem Šimkem tvořili populární dvojici, která na české zábavní scéně stabilně působila několik let. V průběhu pozdější kariéry spolupracovala Zuzana Bubílková i s několika dalšími televizemi a médii - například televizí Barrandov, s Blesk TV nebo Šlágrem.
V poslední době ji posluchači mohou slýchat jako glosátorku ve vysílání rádia Impuls.Kdo je Zuzana Bubílková? Životopis Zuzana Bubílková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Zuzana Bubílková

Národnost: česká
Datum narození: 11. května 1952
Místo narození: Zlín

Zaujala vás biografie osobnosti Zuzana Bubílková? Potom se podělte s kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Přímá úměrnost? Znáte pojem Gonalgie? Vzpomněli byste si na význam slova Holocaust? Vzpomenete si na definici slova Platina?

Klíčová slova: kdo je Zuzana Bubílková?, biografie, wiki, kdy se narodila Zuzana Bubílková?, místo narození, Zuzana Bubílková, kde se narodila Zuzana Bubílková?, život, informace, životopis, popis, osobnost, národnost, wikipedie, osobnosti, narození

Pojem Zuzana Bubílková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Zuzana Bubílková ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Zuzana Bubílková ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Zuzana Bubílková na Google.cz

Hledat videa s názvem Zuzana Bubílková na Youtube

Najít pojem Zuzana Bubílková ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Zuzana Bubílková například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Zuzana Bubílková?

Právě jste zjistili Kdo je to Zuzana Bubílková? Kdy se narodila Zuzana Bubílková? Kde se narodila Zuzana Bubílková? Zuzana Bubílková patří do kategorie Novináři

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou být některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Zuzana Bubílková kupř. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zuzana Bubílková i v jiné kategorii než je novináři.