Kdo je to?
Kdo je Jaroslav Doubrava? Životopis Jaroslav Doubrava, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Jaroslav Doubrava?

Kdo je Jaroslav Doubrava? Životopis, informace, biografie, politici

Jaroslav Doubrava je český politik a senátor.
V komunální politice působil Doubrava již za dob socialismu a jako starosta pokračoval i po sametové revoluci. Zůstal věrný komunistické straně a v roce 1998 se za ni dostal do Senátu. Poté se mu mandát nepodařilo obhájit.
Zhruba od roku 2008 se píše jeho spolupráce s hnutím Severočeši.cz, za které v tomto roce začal zasedat v zastupitelstvu Ústeckého kraje. V roce 2010 se definitivně rozžehnal s KSČM a za hnutí Severočeši.cz kandidoval opět do Senátu a uspěl a ve funkci zůstal i v roce 2016.
Jaroslav Doubrava je známý především svým silně proruským postojem a řadou kontroverzních aktivit, které v rámci této politické orientace podniká. V roce 2014 Rusko obsadilo ukrajinský Krym a s pomocí separatistických ukrajinských sil vyvolalo boje na východě Ukrajiny v Donbasu. Na podzim téhož roku se Doubrava účastnil jako pozorovatel voleb v Luhanské oblasti. Tato jeho aktivita jednak překvapila český Senát, který se od jeho mise distancoval, jednak vedla k rozhořčení ukrajinské vlády, která Doubravu označila za persona non grata. Podobné, ne-li větší kontroverze pak vyvolalo Doubravovo jednání s ruskými představiteli na Krymu v roce 2022, ke kterému došlo po invazi ruských vojsk na Ukrajinu.Kdo je Jaroslav Doubrava? Životopis Jaroslav Doubrava, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Jaroslav Doubrava

Národnost: česká
Datum narození: 4. dubna 1948
Místo narození: Ústí nad Labem

Popis osobnosti Jaroslav Doubrava můžete sdílet s dalšími osobami na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Pointa? Pamatujete si definici pojmu Brak? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kilogram? Vzpomněli byste si co znamená slovo Logopedie?

Klíčová slova: informace, kde se narodil Jaroslav Doubrava?, wikipedie, kdy se narodil Jaroslav Doubrava?, kdo je Jaroslav Doubrava?, zajímavosti, životopis, osobnost, Jaroslav Doubrava, datum narození, lexikon, wiki, politici, narození, osobnosti, politici

Pojem Jaroslav Doubrava je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Jaroslav Doubrava hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Jaroslav Doubrava ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Jaroslav Doubrava ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Jaroslav Doubrava ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Jaroslav Doubrava ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Jaroslav Doubrava ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaroslav Doubrava například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Životopis, kdo je Jaroslav Doubrava? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Jaroslav Doubrava? Kdy se narodil Jaroslav Doubrava? Kde se narodil Jaroslav Doubrava? Jaroslav Doubrava je v kategorii Politici

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Jaroslav Doubrava dejme tomu ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaroslav Doubrava i v jiné kategorii než je politici.