Kdo je to?
Kdo je Maurizio Gucci? Životopis Maurizio Gucci, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Maurizio Gucci

Kdo je Maurizio Gucci? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, podnikání

Maurizio Gucci byl italský podnikatel, člen rodiny Gucci proslavené podnikáním v oblasti módy.
Maurizio byl vnukem zakladatele módního domu Gucci. Pokračoval v rodinné tradici a dál pracoval pod značkou Gucci. Když zdědil většinový podíl firmy, stal se jedním ze spolumajitelů - do chodu společnosti však zasahovaly spory s ostatními vlastníky, kteří se nakonec rozhodli své podíly prodat. Gucci však nedokázal společnost vést tak, aby byla zisková a po několika prodělečných letech se i on rozhodl, že svůj podíl prodá. Stal se tak posledním členem rodiny Gucci, který firmu vedl.
Osudovým se však Guccimu stala jiná rodinná záležitost - rozvedl se svou ženou Patrizí Reggiani, avšak ta si na něj po rozvodu najmula nájemného vraha. Maurizio Gucci byl zavražděn v Miláně a vražda zůstávala dlouho neobjasněná. Nakonec však stopy policii zavedly ke Gucciho exmanželce, která byla v procesu s jeho vrahy odsouzena k 29 letům odnětí svobody.
Z roku 2021 pochází film Ridleyho Scotta House of Gucci, který pojednává o životě a smrti Maurizia Gucciho.Kdo je Maurizio Gucci? Životopis Maurizio Gucci, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní informace o osobě Maurizio Gucci

Národnost: 27. března 1995
Datum narození: 27. března 1995
Místo narození: Florencie, Itálie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Maurizio Gucci? s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Polyuretan? Vzpomněli byste si na význam slova Dermatovenerologie? Znáte pojem ASAP? Znáte definici termínu Klášter?

Klíčová slova: osobnosti, wiki, kdy se narodil Maurizio Gucci?, osobnost, zajímavosti, narození, národnost, Maurizio Gucci, podnikání, lexikon, podnikání, informace, datum narození, život, wikipedie, životopis

Pojem Maurizio Gucci je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Maurizio Gucci

Hledejte bez špehování slovo Maurizio Gucci ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Maurizio Gucci v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Maurizio Gucci na Google obrázcích

Najít heslo Maurizio Gucci ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Maurizio Gucci ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Maurizio Gucci například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Biografie, životopis, kdo je to Maurizio Gucci?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Maurizio Gucci? Kdy se narodil Maurizio Gucci? Kde se narodil Maurizio Gucci? Maurizio Gucci je v kategorii Podnikání

Kategorie podnikání, podnikatel školí, maurizio Gucci, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Maurizio Gucci řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Maurizio Gucci i v jiné kategorii než je podnikání.