Kdo je to?
Kdo je to, byl Zámečník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zámečník? Lidé, profese

Kdo je to Zámečník?

Jaký je význam slova Zámečník? Co to znamená?

Zámečník je odborník na práci se zámky nebo kováním. Zámečník pracuje v prodejně zámků, kde se nabízí kování, zámky a další podobné věci. Provádí také servis zámků, například při ztrátě klíčů zámky otvírá.
Strojní zámečník opracovává různé další výrobky nebo konstrukce, umělecký zámečník se zabývá zámky a kováním z uměleckého hlediska.Kdo je to, byl Zámečník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zámečník? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Zámečník? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Stélka? Znáte pojem Korupce? Vzpomněli byste si co označuje výraz Lingvistika? Vzpomenete si na definici slova Depozitář?

Klíčová slova: přesný výraz, význam, význam pojmu, definice, původ slova, přesný význam, informace, Zámečník, pojem, profese, wiki, heslo, odborný výraz, vysvětlení, co je to Zámečník?, formulace

Pojem Zámečník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat heslo Zámečník ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zámečník ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Zámečník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Zámečník ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Zámečník například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Zámečník, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Zámečník? Kdo to byl Zámečník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zámečník? Definice pojmu Zámečník se nachází v sekci profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Zámečník i v jiné kategorii než je sekce profese.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.