Kdo je to?
Kdo je to Zámečník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zámečník? Lidé, profese

Kdo je to Zámečník?

Jaký je význam slova Zámečník? Co to znamená?

Zámečník je odborník na práci se zámky nebo kováním. Zámečník pracuje v prodejně zámků, kde se nabízí kování, zámky a další podobné věci. Provádí také servis zámků, například při ztrátě klíčů zámky otvírá.
Strojní zámečník opracovává různé další výrobky nebo konstrukce, umělecký zámečník se zabývá zámky a kováním z uměleckého hlediska.Kdo je to Zámečník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zámečník? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Zámečník s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Stélka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kung-fu? Vzpomněli byste si co označuje výraz Žánr? Znáte termín Napoleonský komplex?

Klíčová slova: formulace, pojem, co znamená, profese, přesný význam, Zámečník, význam, etymologie, synonymum, informace, definice, přesný výraz, heslo, odborný výraz, přesný výraz, význam slova

Pojem Zámečník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Zámečník zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít výraz Zámečník ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít výraz Zámečník ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Zámečník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Zámečník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zámečník ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Zámečník například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Zámečník, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Zámečník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zámečník? Definice pojmu Zámečník se nachází v sekci Profese

Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též zkusit najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu např. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než profese.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.