Kdo je to?
Kdo je to, byl Zámečník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zámečník? Lidé, profese

Kdo je to Zámečník?

Jaký je význam slova Zámečník? Co to znamená?

Zámečník je odborník na práci se zámky nebo kováním. Zámečník pracuje v prodejně zámků, kde se nabízí kování, zámky a další podobné věci. Provádí také servis zámků, například při ztrátě klíčů zámky otvírá.
Strojní zámečník opracovává různé další výrobky nebo konstrukce, umělecký zámečník se zabývá zámky a kováním z uměleckého hlediska.Kdo je to, byl Zámečník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zámečník? Lidé, profese

Definici slova Zámečník můžete sdílet s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Stélka? Znáte definici termínu Aperol? Vzpomněli byste si co označuje výraz Lingvistika? Pamatujete si definici pojmu Mazanec?

Klíčová slova: popis, definice, význam pojmu, synonymum, wiki, význam slova, odborný výraz, Zámečník, profese, původ slova, kdo je Zámečník?, termín, kdo to je, formulace, co znamená, popis

Pojem Zámečník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Zámečník zkuste tyto odkazy

Najít heslo Zámečník ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Zámečník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Zámečník ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zámečník ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Zámečník například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zámečník

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Zámečník? Kdo to byl Zámečník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zámečník? Definice pojmu Zámečník patří do sekce profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, definici řekněme třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Zámečník i v jiné kategorii než v profese.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.