Kdo je to?
Kdo je to Event specialist? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Event specialist? Lidé, profese

Event specialist

Co znamená a jaký je význam slova Event specialist?

Event specialist má ve firmě na starosti přípravu společenských akcí, školení, teambuildingů apod. Obvykle také spolupracuje s PR nebo marketingovým oddělením.
Jakmile se ve společnosti pořádá nějaká akce, která nepatří mezi běžnou rutinu, je to práce pro event specialistu (též event manažer). Jeho úkoly mohou být velmi různorodé - plánuje vánoční večírky, charitativní akce, dny otevřených dveří, akce pro veřejnost či pro média. Může mít na starosti teambuldingové akce, oslavy výročí, plánování školení apod. Může též připravovat například společenské akce určené pro významné klienty nebo obchodní partnery apod.
Vzhledem, že většina těchto činností má za úkol buď zlepšit podmínky na pracovišti, nebo má PR charakter, musí event specialist umět tyto akce také "prodat" veřejnosti, proto se od něj očekává schopnost pracovat se sociálními sítěmi a médii a znalost mediálního prostředí a marketingových a PR základů.Kdo je to Event specialist? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Event specialist? Lidé, profese

Uvedený text s definicí slova Event specialist můžete samozřejmě sdílet s ostatními na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Polenta? Znáte termín Chorizo? Vzpomněli byste si co označuje výraz Export? Víte, co je to Umami?

Klíčová slova: význam pojmu, Event specialist, pojem, synonymum, formulace, lexikon, původ slova, přesný výraz, etymologie, význam slova, slovo, vysvětlení, význam, odborný výraz, profese, informace

Pojem Event specialist je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Event specialist

Hledat videa s názvem Event specialist na Youtube

Najít slovo Event specialist ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Event specialist ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Event specialist ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Event specialist ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Event specialist například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v Google obrázcích nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Event specialist, definice, vysvětlení pojmu

Nyní již víte Kdo je to Event specialist? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Event specialist? Definice pojmu Event specialist je v sekci Profese

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Doporučujeme taktéž hledat informace výraz, definici, slovo, termín např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Event specialist hledat i v jiných kategoriích (než profese).