Kdo je to?
Kdo je to Operativec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Operativec? Lidé, profese

Operativec

Co znamená a jaký je význam slova Operativec?

Operativec je označení užívané pro policistu či příslušníka ozbrojených sil, který pracuje v terénu. V případě policejní práce jde o osobu, která obvykle v terénu pátrá po pachateli.
V našem prostřední většinou úzce spolupracuje vyšetřovatel, který vede případ, zabývá se dokumentací apod. s operativcem, který koná úkony v terénu.Kdo je to Operativec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Operativec? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Operativec s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Interference? Vzpomněli byste si na význam slova Ecoboost? Znáte pojem Sisyfovská práce? Znáte definici termínu Astenik?

Klíčová slova: informace, přesný význam, Operativec, Operativec, profese, původ slova, synonymum, význam, slovo, význam slova, pojem, přesný výraz, odborný výraz, wikipedie, definice, formulace

Pojem Operativec je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat frázi Operativec ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Operativec ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Operativec na Google obrázcích

Vyhledat termín Operativec ve Wikipedii

Hledat frázi Operativec ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Operativec například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Operativec, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Operativec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Operativec? Definice pojmu Operativec se nachází v sekci Profese

Kategorie profese, modní návrhářka, operativec, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Předem se omlouváme za případné chyby v textech. Uvítáme vaši pomoc a zpětnou vazbu.Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též zkusit najít informace pojem, definici, text, výrazdejme tomu např. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než profese.