Kdo je to?
Kdo je Pavlína Kafková? Životopis Pavlína Kafková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Pavlína Kafková

Kdo je Pavlína Kafková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Pavlína Fišarová rozená Kafková přišla na svět 21. prosince 1968 v podhůří Beskyd. Je českou herečkou, která se do povědomí široké veřejnosti zapsala zejména díky pořadu Soudkyně Barbara, v němž Pavlína ztvárnila hlavní roli JUDr. Barbary Richterové.
Herectví vystudovala na Janáčkově konzervatoři v Ostravě pod vedením Bedřicha Jansy a Otakara Prajznera. Už v té době hostovala v Opavě a Ostravě. Po studiích svou profesní dráhu však započala v Českém Těšíně. V tamním divadle zůstala tři roky.
V roce 1991 však přešla na scénu Národního divadla Moravskoslezského, kde působí dodnes.
První filmovou roli získala ve snímku Zastihla mě noc z roku 1985. Později se objevila také ve filmech Holčičí kapela, Čarodějův učeň, Tíha, Erotický triptych, ďábelské klíče, Travis, Udělení milosti se zamítá a byla to láska.
Navíc také získala role v několika seriálech včetně Nanebevstoupení L.L., Četnických humoresek, Kriminálky Anděl, reportérky nebo kriminálky Místo zločinu Ostrava.
V Národním divadle Moravskoslezském si za více než tři desetiletí svého tamního působení zahrála například v inscenacích jako Sissi (Útěky Alžběty Rakouské), Řeči léčí, Kouzelná flétna, Padající andělé, Dokonalá svatba, Habaďúra, podivný případ se psem aj.
Za ztvárnění Sestry Ratchedové z Přeletu nad kukaččím hnízdem byla dokonce nominována na Cenu Alfréda Radoka.
Pavlína je vdaná. Vzala si herce Jana Fišara, jehož nejznámější rolí je patrně JUDr. Alexandr Záhorský v pořadu Soudce Alexandr. Kromě toho hrál také ve filmech Manželé spolu mají společného syna Jindřicha Fišara.Kdo je Pavlína Kafková? Životopis Pavlína Kafková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Pavlína Kafková

Národnost: česká
Datum narození: 21. prosince 1968
Místo narození: Beskydy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Pavlína Kafková? s vašimi známými a kamarády na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Víte co je Astma? Vzpomenete si na definici slova Antifa? Rozumíte pojmu Novičok? Vzpomněli byste si na význam slova LGBTQ?

Klíčová slova: kde se narodila Pavlína Kafková?, zajímavosti, lexikon, Pavlína Kafková, národnost, biografie, herectví, Pavlína Kafková, kdo je Pavlína Kafková?, životopis, datum narození, informace, popis, kdy se narodila Pavlína Kafková?, wiki, narození

Pojem Pavlína Kafková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Pavlína Kafková zkuste navštívit tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Pavlína Kafková ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Pavlína Kafková na Google obrázcích

Hledat pojem Pavlína Kafková na Google.cz

Najít pojem Pavlína Kafková ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Pavlína Kafková ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Pavlína Kafková například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Pavlína Kafková

Nyní již víte Kdo je to Pavlína Kafková? Kdy se narodila Pavlína Kafková? Kde se narodila Pavlína Kafková? Pavlína Kafková se nachází v sekci Herectví

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Pavlína Kafková např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavlína Kafková i v jiné kategorii než je herectví.